LISTY DO M2 chyba lekka przesada

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

tvn2015
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 15 lis 2015, 10:48

LISTY DO M2 chyba lekka przesada

Post autor: tvn2015 »

Promowanie tego filmu za kazdym mozliwym razem to juz chyba przesada, tym bardziej ze 1 czesc nie zdobyla zadnej nagrody a jego oceny byly srednie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: LISTY DO M2 chyba lekka przesada

Post autor: michal_borkowski »

Fakt, pokazywanie fragmentów filmów wszędzie, gdzie tylko się da (Co za tydzień etc.), staje się lekko irytujące. No, ale "biznes is biznes".
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: LISTY DO M2 chyba lekka przesada

Post autor: Camilo »

TVN jest producentem filmu, więc nic w tym dziwnego, że promują swoje. Na pokazach przedpremierowych było więcej osób niż w przypadku Bonda. Pierwsza część zrobiła furorę w kinach. Sam mam DVD na półce, a będąc dzisiaj w Empiku widziałem wyeksponowane na nowo w top10. Sukces marketingowy niewątpliwy, ale też jak na polskie komedie romantyczne to zdecydowanie jedna z najlepszych produkcji ostatnich lat. Pewnie też pójdę do kina bliżej Mikołajków.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: LISTY DO M2 chyba lekka przesada

Post autor: Trzeciak »

tvn2015 pisze:Promowanie tego filmu za kazdym mozliwym razem to juz chyba przesada, tym bardziej ze 1 czesc nie zdobyla zadnej nagrody a jego oceny byly srednie
Średnie? Chyba musisz na nowo przejrzeć oceny w czasopismach filmowych. Jak na TVN - pierwsza część niezwykle udana. Resztę powiedział @Camilo, a ja tylko dodam, że także TVP promuje swoje produkcje filmowe - także w programach informacyjnych. ;)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: LISTY DO M2 chyba lekka przesada

Post autor: michal_borkowski »

Ale nie tak nachalnie.
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: LISTY DO M2 chyba lekka przesada

Post autor: Trzeciak »

Nie widzę żadnej "nachalności" w promocji "Listów do M. 2" przez TVN.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: LISTY DO M2 chyba lekka przesada

Post autor: michal_borkowski »

W Dniu na Żywo gościem jest właśnie aktorka, M. Lamparska. Wielki powrót listów do M. - czytamy na białym pasku.
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości