Czwórka Polskie Radio

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Czwórka Polskie Radio

Post autor: Camilo »

Głębokie zmiany mają dotknąć Czwórkę Polskiego Radia, prawdopodobnie właśnie ona zostanie przekształcona w całodobową rozgłośnię informacyjną na bazie istniejącego zespołu, wchłaniając tym samym Polskie Radio 24. Nową szefową jest Hanna Dołęgowska.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Czwórka Polskie Radio

Post autor: Maciek_POZ »

Jeśli taki scenariusz się spełni, to po TVP(iS), będziemy mieli "Czwórkę BIS". Chociaż może i szkoda, bo to było chyba jedyne radio ogólnopolskie (po zarżnięciu Planety.fm), któremu zdarzało się nadawać muzykę klubową... Przez jakiś czas nawet miałem w kablówce program "Czwórka na wizji" czy jakoś tak.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Czwórka Polskie Radio

Post autor: Camilo »

PiS buduje media publiczne pod swój elektorat. Miłośnicy klubowych brzmień nigdy na nich nie zagłosują, więc można ich wyeliminować. Szkoda Czwórki, bo choć - mówiąc delikatnie - nie byłem zwolennikiem poprzedniej szefowej Iwony Kostki, to jednak antena miała swój klimat, podobny nieco do uwielbianego przeze mnie BBC One Radio. Ale tu je Polska, a nie Londyn.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Czwórka Polskie Radio

Post autor: Camilo »

Przekształcenie Czwórki w rozgłośnię informacyjną ma nastąpić jesienią. Nie oznacza to jednak zamknięcia Polskiego Radia24.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Czwórka Polskie Radio

Post autor: Camilo »

Od września Czwórka tylko w DAB+ i w Internecie, na jej częstotliwości UKF wskoczy Polskie Radio24.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości