Problem z forum - celebs-forum

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Taras
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: piątek 08 sty 2016, 23:09
Lokalizacja: ירושלים

Problem z forum - celebs-forum

Post autor: Taras »

Witam wszystkich. Mam pytanie do osób posiadających konto na forum - celebs-forum.com. Otóż od kilku miesięcy mój antywirus (avast) informuje mnie przy wejściu na owe forum o zagrożeniu virusem (trojan). Spróbowałem tego samego z antywirusem 'malwarebytes' i jest to samo. Nie mogę się tam zalogować i w żaden sposób przeglądać forum. Nie mam raczej zamiaru ryzykować wyłączając antywirusa i potencjalnie zainfekować sobie komputer.

Z drugiej strony widzę że owo forum funkcjonuje. Dodawane są nowe posty itp.

Stąd moje pytanie. Pewnie wielu z was ma konto na tamtym forum, czy spotkaliście się z tym problemem przy próbie wejścia na celebsforum? Wasze antywirusy też podnoszą alarm?

Z góry dzięki za odpowiedzi.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Problem z forum - celebs-forum

Post autor: matik »

Hej,
Nie znam tego forum, jednak na innych forum miałem podobną sytuację, z tym, że to dotyczyły obrazka jaki ktoś miał umieszczony w stopce na jakimś dziwnym uploadzie i dlatego antivirus też szalał. Ale tylko w tematach gdzie ten ktoś miał zamieszczony post.
przypakowany
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: piątek 28 gru 2012, 11:20

Re: Problem z forum - celebs-forum

Post autor: przypakowany »

Ja mam tam konto i też taki warny mi wyskakują. Wielu ludzi tak ma.
Taras
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: piątek 08 sty 2016, 23:09
Lokalizacja: ירושלים

Re: Problem z forum - celebs-forum

Post autor: Taras »

matik pisze: niedziela 08 kwie 2018, 17:45 Hej,
Nie znam tego forum, jednak na innych forum miałem podobną sytuację, z tym, że to dotyczyły obrazka jaki ktoś miał umieszczony w stopce na jakimś dziwnym uploadzie i dlatego antivirus też szalał. Ale tylko w tematach gdzie ten ktoś miał zamieszczony post.
Na innym forum miałem podobnie ale chyba to nie jest taka sama sytuacja. To jest chyba coś "głębszego".
przypakowany pisze: niedziela 08 kwie 2018, 20:30 Ja mam tam konto i też taki warny mi wyskakują. Wielu ludzi tak ma.
A możesz napisać jak sobie radzisz z logowaniem? Ja przy próbie przejścia do panelu logowania mam automatycznie blokowaną stronę z poziomu przeglądarki.

I jeszcze jedno pytanie. Czy na tamtym forum już ktoś poruszał tę kwestię w dziale "Problemy z forum" czy tez podobne działy, i czy były zaproponowane jakieś rozwiązania? Jak inni użytkownicy radzą sobie z alarmem o zagrożeniu wirusem. Może rzeczywiście strona atakuje jakimś "syfem"?


ps. Dziękuję za odpowiedzi : )
przypakowany
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: piątek 28 gru 2012, 11:20

Re: Problem z forum - celebs-forum

Post autor: przypakowany »

Ja wchodzę z telefonu, gdzie nie wyskakują mi żadne alerty.
Taras
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: piątek 08 sty 2016, 23:09
Lokalizacja: ירושלים

Re: Problem z forum - celebs-forum

Post autor: Taras »

przypakowany pisze: poniedziałek 09 kwie 2018, 20:31 Ja wchodzę z telefonu, gdzie nie wyskakują mi żadne alerty.
No rzeczywiście, z telefonu daje radę. Dosyć niewygodnie ale daje radę : )
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości