Wings For Life

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29539
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Wings For Life

Post autor: melona »

Wings For Life - coroczny ogólnoświatowy bieg odbywający się zazwyczaj w pierwszą niedzielę maja. Odbywa się w kilkunastu miejscach na świecie, w tym roku w Polsce, podobnie jak przed rokiem bieg będzie w Poznaniu. W tym roku będzie już piąta edycja tego biegu.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Wings For Life

Post autor: Maciek_POZ »

Ta impreza jest mnie w pewien sposób bliska, choćby ze względu na to, że do Malty mam niedaleko i chodziłem na każdą edycję od początku. Obserwowałem, jak ta inicjatywa się rozrastała, a przy okazji mogłem osobiście poznać A. Małysza, P. Korzeniowskiego czy M. Pyrek i M. Kuszyńską. No i oczywiście na wielkim telebimie obserwowałem z trybun relacje z biegu po starcie. Ciekawi mnie czy i w tym roku Dominika Stelmach znów najdalej ucieknie samochodowi pościgowemu, tym razem w Pretorii. Trzy kontynenty zaliczyła na koszt organizatora i stała się zawodową biegaczką, choć tego nie planowała. Podzielę się z Wami kilkoma fotkami, jakie zrobiłem na przestrzeni lat:

rok 2015, 3 maja
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

rok 2016, 8 maja
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

rok 2017, 7 maja
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Niestety przez zmianę trasy w tym roku zdjęć zabraknie... Prawdopodobnie obszar targów, gdzie będzie start (w przeciwieństwie do Malty) będzie strefą dostępną wyłącznie dla biegaczy i organizatorów.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości