Polsat News

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Polsat News

Post autor: michal_borkowski »

Kuba Wojewódzki śmiał się w swoim programie w Rock Radiu, że zaproszą Michała Witkowskiego (drugi raz przyjdzie jako Miss Gizzy), Rafalalę, Michała Wiśniewskiego i już mają program na miesiąc.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Obejrzałem, a właściwie przewinąłem w Internecie pierwsze wydanie tych "Skandalistów" i jestem absolutnie rozczarowany. Formuła od początku wydawała się przekombinowana, ale kiedy Gozdyra - niby spontanicznie - wyjęła w pewnej chwili z torebki wibrator, to już poczułem, że na siłę szukają kontrowersji. Słabe to takie. Jedyna fajna koncepcja to ta komiksowa oprawa graficzna. Lepiej wyszliby na tym chyba wówczas, gdyby zaprosili na godzinną rozmowę z udziałem publiczności osobę, o której było głośno w mijającym tygodniu.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Polsat News

Post autor: michal_borkowski »

Jeśli to jest osoba, o której myślę, to chyba nie chciałaby konfrontować się z publicznością, ani dziennikarzami konkurencyjnej stacji. A zamiłowanie PN do skandalu i wspomnianych słupków wyczułem już, kiedy zaprosili do programu o zdrowiu Jakimowicza i Wiśniewskiego - to taki mały Gozdyra Show. A jak nie wiadomo o co chodzi, to...
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Nowy spot promujący "Informacje dnia". Jak widać po styczniowym, niechlubnym rekordzie oglądalności, coś zaczęło się wreszcie w tym kanale dziać.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Polsat News

Post autor: michal_borkowski »

Gosciem Skandalistow jest dzis J. K. Mikke.
To tylko moje skromne zdanie
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Polsat News

Post autor: Greg Haus »

michal_borkowski pisze:Gosciem Skandalistow jest dzis J. K. Mikke.
Tym razem w ramach 'promocji' programu wśród gadżetów: wózek inwalidzki, pistolet, alkomat.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Polsat News

Post autor: michal_borkowski »

Ciekawe kto nastepny: Biedron, Grodzka? Bohaterowie sie szybko skoncza..
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Niekoniecznie. Nergal, Maleńczuk, Czubaszek, Doda, Jacyków, Kora, Kukiz, Hartman, Niesiołowski, Hofman, Brudziński, Kurski, Tomaszewski, Owsiak, Szczuka, Terlikowski... To tylko pierwsi kontrowersyjni ludzie jacy przyszli mi do głowy, ale pole do popisu w tej dziedzinie ewidentnie jest. Skoro w czołówce pojawiła się Doda, to zapewne nie ograniczą się tylko do zapraszania polityków.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Polsat News

Post autor: michal_borkowski »

Zależy, jak rozumieć pojęcie skandalu. Tak czy inaczej - Brudziński do niego nie pasuje. Nie pamiętam wydarzenia z nim związanego, do którego można by je przypisać.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Jak tylko będą chcieli (znaczy widownia zadowoli), to i Brudzińskiego się pod ten tytuł podciągnie i zaprosi. :lol2: Wypowiedź "je..ł was pies" już wystarczy.

Lista gości raczej tu problemem nie będzie zwłaszcza, że pojęcie "skandalista" rzeczywiście rozumieć można bardzo różnie.
dwaeuro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 14 gru 2012, 20:40

Re: Polsat News

Post autor: dwaeuro »

michal_borkowski pisze:Zależy, jak rozumieć pojęcie skandalu. Tak czy inaczej - Brudziński do niego nie pasuje. Nie pamiętam wydarzenia z nim związanego, do którego można by je przypisać.
A Kukiz pasuje? Albo Owsiak?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Kukiz negujący właściwie cały obecny system polityczny albo Owsiak wokół którego zawsze robi się burza gdy tylko zbliża się WOŚP, dla mnie pasują jak najbardziej. Nie siedzę jednak w głowie producentów. Każdy może to rozpatrywać inaczej.
dwaeuro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 14 gru 2012, 20:40

Re: Polsat News

Post autor: dwaeuro »

Ale to Owsiak robi kontrowersje, czy prawica na jego temat. Odróżnijmy obydwa tematy.
Korwin, Niesiołowski itd. obrażając i mówiąc niestworzone rzeczy (zwłaszcza ten pierwszy) są kontrowersyjni. Mogę się zgodzić, że Kukiz również, choć na pewno w inny, zdecydowanie mniej chamski sposób.
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Polsat News

Post autor: ketjow »

nie robi się "kontrowersji na czyjś temat"...
ktoś może wywoływać kontrowersje, a Owsiak niewątpliwie je wywołuje skoro są tak skrajne oceny jego działalności.
dwaeuro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 14 gru 2012, 20:40

Re: Polsat News

Post autor: dwaeuro »

To w takim razie każdy pasuje, może poza sportowcami, choć i oni potrafią je wywołać.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 72 gości