TVP Info

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: TVP Info

Post autor: Maciek_POZ »

Przyznaje że znając line-upy poznańskich sylwestrów na otwartym powietrzu też wybierałem inne opcje. Z pewnością nudno nie było, śmieje się, że praktycznie co roku jest inaczej. Ze względu na ten płodozmian lubię ostatni dzień roku i w zasadzie to są dla mnie święta :D
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP Info

Post autor: michal_borkowski »

Chociaż - nie powiem - "Zielone oczy" i Zenek Martyniuk w Zakopanem, kuszą. Już widzę te korki 1 stycznia na popularnej "zakopiance", kiedy wszyscy przyjezdni będą chcieli dotrzeć do domu. Bo niektórzy artyści i prezesi zapewne odlecą (helikopterem?). No, ale balkon na Piątkowie też jest pełen uroku...
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP Info

Post autor: michal_borkowski »

"Kurski wyciąga telefon i pokazuje treść sms-ów do kierownictwa TAI: - W Nicei zamach terrorystyczny, co najmniej 30 ofiar, TVN24 ma wydanie specjalne, a u nas na Info leci powtórka „Teleexpressu”. - Nie odpalimy anteny do 6 rano (...) ludzie poszli do domów, zostaje pasek. - To niech wracają. Nie masz procedury awaryjnej?" (archiwum press.pl).
W TVP INFO trwa program specjalny poświęcony 35 rocznicy Stanu Wojennego. Rozmowy prowadzi m.in. Sławomir Siezieniewski, ze studia - Edyta Lewandowska.
To tylko moje skromne zdanie
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: TVP Info

Post autor: prze_kw »

TVP Info przed serwisami i pomiędzy nimi emituje obrazki z demonstracji KOD, gdy protestujący zasłaniali kamery TVP i uniemożliwiali reporterom relacjonowanie wydarzeń.
Liczą się tylko Fakty.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: TVP Info

Post autor: wojtek_neymar »

Zarówno telewizja TVP Info, jak i portal tvp.info milczą na temat 25. finału WOŚP. W żadnym serwisie informacyjnym w TVP Info nie padła żadna choćby niewielka wzmianka na ten temat. Dla mnie ta sytuacja jest co najmniej dziwna. Nie wiem jak dla pozostałych. Z tego też powodu straciłem wszelkie zaufanie do TVP.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: TVP Info

Post autor: Felippe »

wojtek_neymar pisze:Zarówno telewizja TVP Info, jak i portal tvp.info milczą na temat 25. finału WOŚP. W żadnym serwisie informacyjnym w TVP Info nie padła żadna choćby niewielka wzmianka na ten temat. Dla mnie ta sytuacja jest co najmniej dziwna. Nie wiem jak dla pozostałych. Z tego też powodu straciłem wszelkie zaufanie do TVP.
W Teleexpressie coś o tym wspomnieli.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP Info

Post autor: Camilo »

Dla mnie akurat ta sytuacja jest absurdalna, wręcz chora a nie dziwna.

Dodam, że w gdańskim ośrodku, który w poprzednich latach poświęcał nieraz całe wydanie programu informacyjnego finałowi WOŚP, dziś tematem numer 1 było oczekiwanie na przyjazd El Comendante, który ma dzisiaj spotkanie z mieszkańcami.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: TVP Info

Post autor: Felippe »

Z tego co mówili w Wydarzeniach, El Comendante spotyka się w różnych miastach z działaczami, a nie mieszkańcami. I media tam nie uczestniczą.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP Info

Post autor: Camilo »

..co nie przeszkadza im czatować pod drzwiami. :lol:
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP Info

Post autor: michal_borkowski »

Felippe pisze:Z tego co mówili w Wydarzeniach, El Comendante spotyka się w różnych miastach z działaczami, a nie mieszkańcami. I media tam nie uczestniczą.
Kim jest El Comendante? Ja znałem jednego z Kuby, ale już zmarł...
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: TVP Info

Post autor: Maciek_POZ »

wojtek_neymar pisze:Zarówno telewizja TVP Info, jak i portal tvp.info milczą na temat 25. finału WOŚP. W żadnym serwisie informacyjnym w TVP Info nie padła żadna choćby niewielka wzmianka na ten temat. Dla mnie ta sytuacja jest co najmniej dziwna. Nie wiem jak dla pozostałych. Z tego też powodu straciłem wszelkie zaufanie do TVP.
Nie wiem dlaczego, ale jakoś się tego spodziewałem. Tymczasem w Poznaniu na głównej imprezie WOŚP sporo ludzi pod Zamkiem, rekordowe licytacje: jedno ze złotych serduszek poszło za 35'000 zł i byłem tego naocznym świadkiem. W imprezie ze strony mediów uczestniczyli: TVN, Gazeta Wyborcza Poznań, WTK, epoznan.pl, Głos Wielkopolski. O zainteresowaniu ze strony TVP lub ośrodka regionalnego nic mi nie wiadomo. Co ciekawe, podczas występu jeden z ostatnich wykonawców na scenie wykrzyknął: "Żaden rząd nie odbierze nam tej radości. Ręce precz od Owsiaka" co spotkało się z owacją. Sorry, ale nie wszystko da się przykryć.
Camilo pisze:Dodam, że w gdańskim ośrodku, który w poprzednich latach poświęcał nieraz całe wydanie programu informacyjnego finałowi WOŚP, dziś tematem numer 1 było oczekiwanie na przyjazd El Comendante, który ma dzisiaj spotkanie z mieszkańcami.
El Comendante był wczoraj ponoć na MTP, zbierała się ekipa, by zgotować mu "gorące przywitanie", z tego co wiem niewiele wyszło. Choć nastrój był gorący bo w południe na placu Wolności był antyrządowy protest.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 16 sty 2017, 00:45 przez Maciek_POZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP Info

Post autor: Camilo »

wojtek_neymar pisze:Zarówno telewizja TVP Info, jak i portal tvp.info milczą na temat 25. finału WOŚP. W żadnym serwisie informacyjnym w TVP Info nie padła żadna choćby niewielka wzmianka na ten temat. Dla mnie ta sytuacja jest co najmniej dziwna. Nie wiem jak dla pozostałych. Z tego też powodu straciłem wszelkie zaufanie do TVP.
Małe dementi należy się. Oglądam właśnie powtórkę serwisu w TVP Info z momentu, w którym trwały skoki narciarskie, czyli przypuszczalnie ok. 17.00, i tam między informacjami padły 2 zdania. Że w całym kraju trwa dziś finał WOŚP i że zebrano 13 mln, po czym - na jednym oddechu - wypowiedziane zostało, że "zmieniamy temat". Po prostu żal tych ludzi.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: TVP Info

Post autor: Felippe »

michal_borkowski pisze:
Felippe pisze:Z tego co mówili w Wydarzeniach, El Comendante spotyka się w różnych miastach z działaczami, a nie mieszkańcami. I media tam nie uczestniczą.
Kim jest El Comendante? Ja znałem jednego z Kuby, ale już zmarł...
No Kaczyński.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP Info

Post autor: michal_borkowski »

Kto go tak nazywa?
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP Info

Post autor: Camilo »

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości