Tele 5

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

mog³iby reanimowaÌ t¹ stacjê nie rozumiem jak mo¿na staÌ w miejscu. zmienili kolory i wielkie halo dla mnie ta stacja siê wogó³e nie rozwija a z tak¹ polityk¹ daleko nie zajdzie-wiadomo
TVN innowacja i nowoczesność...
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

jak podaje serwis media2 wlasciciel tele5 fincast oglosil bankructwo:
http://www.media2.pl/media/10333,wlasci ... uctwo.html

[ Dodano: Sro Lip 05, 2006 3:27 pm ]
nie chcia³em tworzyÌ nowego tematu wiêc w³o¿e to tutaj. od pewnego czasu denerwowa³a mnie wielkoœÌ i jakoœÌ loga ekranowego tele5 i wymyœli³em coœ takiego:
Obrazek
co o tym sÂądzicie?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To jest Âładne, tylko napis TELE by siĂŞ mimo wszystko przydaÂł. ChoĂŚby maleĂąki nad piÂątkÂą.
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

najpierw myœla³em o czymœ taki ¿eby po reklamach itp. pojawia³o siê pê³ne logo tele5 i po paru sekundach wysuwa³a siê 5 a reszta znika³a jak¹œ fajn¹ animacj¹. zrobi³em nawet coœ takiego ale nie moge wrzuciÌ bo robi³em to w powerpoincie. ale mo¿e jeszcze coœ lepszego wymyœle...
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

MACIEK23 pisze:ale nie moge wrzuciĂŚ bo robiÂłem to w powerpoincie.
MoÂżesz :arrow: http://www.rapidshare.de
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

Âźle to napisaÂłem. nie kaÂżdy bĂŞdzie mĂłgÂł oglÂądaĂŚ animacje wÂłaÂściwie. poniewaÂż jest zrobiona na wersji 2002 ci ktĂłrzy majÂą 98 bĂŞdÂą mieli problem z jej otworzeniem. ale i tak daje:
http://rapidshare.de/files/25010403/logo_tele5.ppt.html
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Bardzo fajny projekt :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tele 5 siĂŞ zmienia :D :D :
Media2 pisze:Czy Tele5 czeka rewolucja? Zdaje siê, ¿e tak. Po latach wyœmiewania przez widzów, stacja chce pokazaÌ na co j¹ staÌ. W najbli¿szych dniach, czy nawet tygodniach ma poprawiÌ siê jakoœÌ techniczna oraz merytoryczna stacji.

CiekawoœÌ wielu widzów wzbudzi³ brak oznakowania (logotypów) dwóch stacji: Tele5 oraz Polonii 1. Od kilku godzin ich program emitowany jest bez tzw. znaczka. Jak dowiedzieliœmy siê nieoficjalnie, takie dzia³anie jest efektem zmian studia emisyjnego na nowe, którego najwa¿niejszymi bêd¹ specjalne serwery oraz komputer, z których bêdzie nadawany program. Pozwoli to na znacznie poprawienie siê jakoœci przesy³anego sygna³u.

JakoœÌ techniczna to jednak nie wszystko. Wkrótce ma zostaÌ zaprezentowana nowa ramówka, w których znajdzie siê du¿o premier seriali, m.in. "LA Heat" czy "Mrocznego Rycerza". Nie zabraknie tak¿e du¿ej iloœci nowych filmów. Stacja nie zdradza jednak ¿adnych szczegó³ów na ten temat.
No super, Âże siĂŞ zmianiajÂą moÂże wyjdzie z tego coÂś pozytywnego, bo faktycznie ta stacja nadawaÂła siĂŞ tylko do wyÂśmiania. :D Jednak i tak narazie w niej mnie nic nie zainteresuje. :roll: Zobaczymy co zaserwujÂą na jesieĂą. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

szczegĂłlnie interesuje mnie poprawa jakoÂści technicznej tych stacji :).zobaczymy...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Czy to co teraz widzimy w gĂłrnym rogu oglÂądajÂąc stacjĂŞ, to jest nowe logo? Mam nadziejĂŞ, Âże nie :uhh:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To logo tymczasowe. :] GdybyÂś przeczytaÂł nawsa wyÂżej dowiedziaÂłbyÂś siĂŞ, Âże Tele 5 zmienia system nadawania i wÂłaÂśnie przez to nie ma prawidÂłowych logotypĂłw. :] Tak samo na Polonii 1.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Nie mam zamiaru , jak zwykle siê z tob¹ k³óciÌ, ale pisze:
CiekawoœÌ wielu widzów wzbudzi³ brak oznakowania (logotypów) dwóch stacji: Tele5 oraz Polonii 1. Od kilku godzin ich program emitowany jest bez tzw. znaczka. Jak dowiedzieliœmy siê nieoficjalnie, takie dzia³anie jest efektem zmian studia emisyjnego na nowe, którego najwa¿niejszymi bêd¹ specjalne serwery oraz komputer, z których bêdzie nadawany program. Pozwoli to na znacznie poprawienie siê jakoœci przesy³anego sygna³u.
ZnajÂąc poziom tej stacji, nie wiadomo- mogliby nawet zmieniĂŚ logo na takie wieÂśniackie :twisted:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A czy zwykÂły napis Tele 5 czy p1 moÂżemy nazwaĂŚ logotypem? :rozglada:

Wydaje mi siĂŞ, ze logotyp to jest to:


Obrazek
Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Luk@sz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sobota 20 maja 2006, 00:04
Lokalizacja: Wagrowiec

Post autor: Luk@sz »

Nowe loga maja sie pojawic wraz z nowa ramowka czyli 31 lipca...
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Luk@sz pisze:Nowe loga maja sie pojawic wraz z nowa ramowka czyli 31 lipca...
A kto tak powiedziaÂł?
Nigdzie nie ukazaÂł siĂŞ oficjalny komunikat, w Âżadnym serwisie medialnym nie podano daty, wiĂŞc to tylko twoje domysÂły...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości