Polsat News

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Przemysław Talkowski w dzisiejszym "Państwie w państwie" schodząc z podestu tak postawił stopę, że wywrócił się i złamał nogę. Z pomocą szybko ruszył Piotr Ikonowicz i wszedł materiał, po którym rozpoczęto kolejną część programu. Poprowadziła ją reporterka Agnieszka Zalewska.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Polsat News

Post autor: michal_borkowski »

PN transmituje tzw. marsz niepodległości, bez żadnego komentarza, dzięki czemu słychać dokładnie wszystkie hasła wykrzykiwane przez środowiska skrajnej prawicy i quasi narodowe pieśni. Konkurencyjne stacje, w tym TVN24, prowadzą w tym czasie rozmowy z gośćmi (na tle obrazków ze stolicy).
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Polsat News w programie specjalnym po zamachach w Paryżu wykazał się największym rozmachem. Prowadzili Marek Kacprzak i Joanna Wrześniewska-Sieger ze wsparciem Grzegorza Dobieckiego i Agnieszki Laskowskiej.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Od poniedziałku o 22.00 nowy program - "Dzień Wydarzeń" ("Rozmowa Wydarzeń", "Gość Wydarzeń", "Dzień Wydarzeń"...) Jako prowadzących stacja podaje Kacprzaka i Chrabotę.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Polsat News

Post autor: michal_borkowski »

Camilo pisze:Przemysław Talkowski w dzisiejszym "Państwie w państwie" schodząc z podestu tak postawił stopę, że wywrócił się i złamał nogę. Z pomocą szybko ruszył Piotr Ikonowicz i wszedł materiał, po którym rozpoczęto kolejną część programu. Poprowadziła ją reporterka Agnieszka Zalewska.
Na jutro P. Talkowski zapowiada powrót do programu: "Jestem już po operacji, noga się zrasta" (press.pl).
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Polsat News

Post autor: michal_borkowski »

Gościem Ewy Gawryluk jest dziś sam Prezes JK. Czas na wizytę w TVN24?
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Dorota Gawryluk jako autorka felietonów w prawicowej prasie pewnie ma teraz pierwszeństwo. Był już pierwszy wywiad z PBS po zaprzysiężeniu, był JK. Polsat dzięki temu ma teraz przewagę nad konkurencją. I pewnie będzie miał jeszcze przez jakiś czas, no chyba, że Gawryluk niebawem zostanie znowu twarzą "Wiadomości", choć z jej obecną pozycją byłaby to totalna głupota.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Polsat News

Post autor: prze_kw »

Też wczoraj przeszło mi przez myśl, że Gawryluk może znów iść do TVP :D Z jednej strony głupota, biorąc pod uwagę jej pozycję w Polsacie, z drugiej - np. szefowanie "Wiadomościom" może być dla niej łakomym kąskiem. A "zaufani" wkrótce się przydadzą, nie zdziwię się jak na 19:30 triumfalnie wróci Holecka albo po latach wreszcie dopcha się tam... Trzaskalska :D
Liczą się tylko Fakty.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Tylko głupota byłaby też w takim sensie, że za 4 lata filantrop może z powrotem nie przyjąć, a takie Trzaskalskie czy Holeckie nie mają w tej chwili nic do stracenia.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Polsat News

Post autor: prze_kw »

Holecka to zawsze spadnie na cztery łapy :lol:
Liczą się tylko Fakty.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Przemysław Iwańczyk to obecnie jeden z najlepszych dziennikarzy TOK FM, odnajduje się tam w bardzo różnorodnej tematyce, a w PN niepotrzebnie zdegradowany jest do krótkich wejść sportowych, często w "Nowym dniu".
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Mój niesmak wzbudziło wprowadzenie Przemka Talkowskiego na wózku inwalidzkim do studia "Państwa w państwie" w blasku reflektorów. W niektórych okolicznościach możnaby sobie podarować dynamiczne rozpoczęcie albo też skłonić redaktora do wzięcia L4.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Święta w PN to głównie cykle z Polsat Play - "Jazda z Andrzejem Bachledą" i "Polacy w świecie". W Wigilię od popołudnia do nocy przerywniki w postaci kolęd, po "Wydarzeniach" już tylko na zmianę z krótkimi serwisami. Do tego koncert Perfectu 25.12 i reportaże o Kambodży i Libanie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Z oferty PN po niespełna czterech miesiącach emisji wylatuje nadawany z Brukseli magazyn "Moja Europa". Jego miejsce w soboty o 21.30 zajmą powtórki "Wysokiego C" Małgorzaty Ziętkiewicz z PN2.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Polsat News chwali się, że ich portal ma miesięcznie średnio 293 150 unikalnych użytkowników i 1 217 750 odsłon. Czyli dziennie jakieś 40 000. Nędznie coś.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości