Polsat News

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Polsat News

Post autor: michal_borkowski »

prze_kw pisze:Gozdyra dziś nie poprowadzi "Tak czy Nie" - zastąpi ją debiutujący w tej roli P. Talkowski.
Agnieszka Gozdyra, prowadząca zdjęty z anteny Polsat News program ”Skandaliści”, po urlopie wraca do pracy. Nie będzie już jednak prowadzić programu ”Tak czy nie” w Polsat News i popołudniowych ”Wydarzeń” Polsatu. Ma być prezenterką i wydawcą serwisów informacyjnych, których gospodarzem była wcześniej. Do pracy w Polsat News wrócił już Roman Kukielak, zawieszony przez zarząd ponad miesiąc temu. Jest teraz jednak sekretarzem pionu informacji i publicystyki, a nie zastępcą dyrektora kanału, jak wcześniej. (http://www.press.pl)
To tylko moje skromne zdanie
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Polsat News

Post autor: Ksero »

Właśnie miałem się pytać o p. Gozdyrę, bo miesiąc już minął, a nadal brak na wizji .Szkoda, że została odsunięta od prowadzenia "Tak czy nie" oraz "Wydarzeń" popołudniowych. :/
KKK
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Czyli ziściło się dokładnie to, o czym dywagowałem przed miesiącem. :lol2:
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Polsat News

Post autor: michal_borkowski »

Agnieszka Gozdyra współprowadzi wydanie specjalne Polsat News, poświęcone zmarłemu dziś Władysławowi Bartoszewskiemu.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

1 maja do grona reporterów Polsat News dołączy Michał Giersz - dawniej związany m.in. z TVP Info i radiową Trójką.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Polsat News przygotowuje prezydencki wieczór wyborczy we współpracy z... Jedynką Polskiego Radia. Wśród prowadzących m.in. Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk oraz Klaudiusz Slezak, który podobnie jak Jarosław Kuźniar przyjrzy się komentarzom na portalach społecznościowych. Emisja między 20.45 a 0.00.

O 0:11 zakończył się natomiast program specjalny po dymisji ministra sprawiedliwości. Prowadziła Agnieszka Gozdyra, gośćmi telefonicznymi byli m.in. Dariusz Joński, Armand Ryfiński oraz Zbigniew Ziobro.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Polsat News

Post autor: michal_borkowski »

Podczas gdy w TVN24 trwa "Kawa na Ławę", PN transmitował uroczystości z Zamku Królewskiego w Warszawie, gdzie Prezydent Komorowski wręczał odznaczenia państwowe z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

We wtorek o 19.30 na antenie Polsatu i Polsat News program "Trzech na jednego", czyli specjalna rozmowa z Bronisławem Komorowskim. Poprowadzą: Jarosław Gugała z Polsatu, Marcin Piasecki z "Rzeczpospolitej" i Przemysław Szubartowicz z Jedynki Polskiego Radia. Tu można obejrzeć spot reklamowy.

Pracę w zakopiańskim oddziale stacji na stanowisku reporterki rozpoczęła natomiast Natalia Kielar.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Polsat News

Post autor: michal_borkowski »

Debata rozpoczęła się od słów urzędującego Prezydenta: "Cieszy mnie tytuł dzisiejszej debaty, wszak trzech na jednego, to lepiej niż dziesięciu na jednego..." - rozpoczął Komorowski, nawiązując w ten sposób do dzisiejszej debaty w TVP1 o 20. 25, gdzie spotkają się wszyscy kandydaci, poza nim.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Przy okazji w studiu PN zainstalowano nowy podest:

Obrazek
źródło: polsat.info
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

W "Tak czy nie" zadebiutuje dzisiaj Ernest Bodziuch - dziennikarz ekonomiczny, prezenter Polsat News 2.

Obrazek
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Polsat News

Post autor: michal_borkowski »

Wolę Gozdyrę. Może jakaś petycja, żeby wróciła?:-)
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Pewnie wróci po cichu, gdy zacznie się sezon urlopowy.

Tymczasem tak PN prezentował wyniki sondaży podczas wieczoru wyborczego:
Obrazek
Cała Polska czyta dziennikarzom
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Dzisiaj o 19:35, czyli w porze debaty prezydenckiej w TVN, Polsat News pokaże program specjalny "Polska wybiera". Gośćmi będą: Magdalena Ogórek, Janusz Korwin-Mikke, Sławomir Izdebski, Andrzej Radzikowski i Piotr Ikonowicz. Należy zatem oczekiwać bardzo mocnego akcentu na sprawy społeczne. Ponadto, ok. 23.30 stacja przypomni niedzielną debatę Komorowskiego i Dudy.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Polsat News

Post autor: prze_kw »

Polsat News szykuje razem z PN2 portal informacyjny, który ma wkrótce wystartować. No rychło w czas ;)
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości