Polsat News

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Sobek19925
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 13:45

Re: Polsat News

Post autor: Sobek19925 »

A jakie osoby prowadziły poranek w PN , wczoraj i dziś , bardzo proszę o pomoc .
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ten czas tak leci, że nie wiem, czy wczoraj, czy dzisiaj była Ewelina z Robertem. Chyba jednak dzisiaj. :rozglada: A wczoraj była Kaśka Zdanowicz chyba też z Eweliną.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jako, że zaczęła się już iście telewizyjna pogoda i leje jak z cebra, to po raz pierwszy od obejrzałem dziś magazyn "Polska". Tylu wpadek w jakimkolwiek programie dawno nie widziałem. :D Na początku nie poleciała czołówka, później prowadząca stała jak kołek, następnie pomyliła zapowiedzi, a na koniec jeszcze puścili nie ten materiał. Wszystko to w czasie 12 minut. Na dodatek studio tego programu jest beznadziejne. Nie sądziłem, że to kiedyś powiem, ale powinni się uczyć na "Prosto z Polski". :D
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Polsat News

Post autor: lukis »

Nie od dziś wiadomo, że Polsat News daleko do TVN24 :)
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Polsat News

Post autor: pixie »

Mam cyfre +, nie miałam w ogole polsatu..naszczęście cyfra nareszcie coś z tym zrobiła. Dziś przeprogramowałam dekoder i poraz pierwszy zobaczyłam Polsat News.. wcześniej ograniczałam się tylko do tvn24, bo tvp info po prostu nie znoszę. Pierwsze wrażenie dość dobre. Wszystkie paski bardzo estetycznie. Puki co nie znam tych wszystkich programów, oglądałam tylko kawałek Wydarzeń, potem przełączyłam na Fakty. Mam pytanie..jest tam coś w stylu Szkła kontaktowego, Rozmowy b politycznej czy Kropki nad i?
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Polsat News

Post autor: mojpierwszyraz »

pixie pisze:Mam cyfre +, nie miałam w ogole polsatu..naszczęście cyfra nareszcie coś z tym zrobiła. Dziś przeprogramowałam dekoder i poraz pierwszy zobaczyłam Polsat News.. wcześniej ograniczałam się tylko do tvn24, bo tvp info po prostu nie znoszę. Pierwsze wrażenie dość dobre. Wszystkie paski bardzo estetycznie. Puki co nie znam tych wszystkich programów, oglądałam tylko kawałek Wydarzeń, potem przełączyłam na Fakty. Mam pytanie..jest tam coś w stylu Szkła kontaktowego, Rozmowy b politycznej czy Kropki nad i?
Nie niema. Był Bumerang, ale wypadł dość słabo więc jego emisja się zakończyła. Ogółem mówiąc Polsat News robi się co raz bardziej chaotyczny. Szkoda bo początkowo wypadał rewelacyjnie... Obecne oprawy graficzne wieeelu programów pozostawiają wiele do życzenia. A szkoda... ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Polsat News

Post autor: pixie »

właśnie zauważyłam, że głownie serwis informacyjny tam jest..
zostane więc przy tvn24 :)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Polsat News

Post autor: piotrek888 »

Nie przesadzajmy, nie jest aż tak źle. Polsat News ma bardzo dobre pasmo - "To był dzień". Program naprawdę zasługuję na uwagę. Magda Sakowska i Agnieszka Gozdyra spisują się na medal. "Co do minuty" - pigułka informacji całego dnia w dwanaście minut. Program przydany w letnie miesiące, kiedy nie ma cię w domu, wracasz, 22:00 i wszystko wiesz. Za dużo reklam mają w poranku i oprawa porannego pasma też pozostawia wiele do życzenia, już wcześniejsza była lepsza.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Akurat jest potrzebny w Polsce kanał, gdzie non stop są serwisy. Weźmy np. taki zwykły dzień roboczy, jest godz. 17.00, w TVN24 PzP, w TVP Info programy lokalne, a w Superstacji to już odlot totalny, bo telezakupy. I zostaje na dobrą sprawę tylko Polsat News. W weekendy działa to wszystko na tej samej zasadzie i to niemal przez całe dnie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wczoraj udało mi się w końcu obejrzeć dokument pt. "Syndrom katyński", wyemitowany w zeszłym tygodniu przez TVP2. Wypowiadały się tam m.in. Beata Grabarczyk i Ewelina Kopic.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Norbert Maliszewski jest chyba codziennie gościem Polsat News. :>
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Polsat News

Post autor: incognito »

Oby mnie nigdy taka wolontariuszka nie pomagała :lol2:
Obrazek
Z dziś...a propos śniegu na Wyspach.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Polsat News

Post autor: piotrek888 »

Jak widać Elżbieta Dziewięcka nie pracuje już w Polsat News, teraz jest reporterką TVP Info
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Polsat News

Post autor: epsztajnek »

piotrek888 pisze:Jak widać Elżbieta Dziewięcka nie pracuje już w Polsat News, teraz jest reporterką TVP Info
A skąd ta wiadomość ? Może trafiłeś na jakiś przeterminowany materiał ?
E.Dziewięcka pracowała w TVP Info przed przejściem do PN.
Poza tym,jak wiadomo, dziennikarzy przy przejściu do konkurencji obowiązuje okres kwarantanny
A jeszcze w ciągu ostatniego miesiąca - może półtora - widziałem ją na antenie.
Nazywa się teraz Dziewięcka-Mąkosa
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Polsat News

Post autor: piotrek888 »

Wczoraj nadawała relację w serwisie o 20:00/20:30, właśnie w TVP Info.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości