Polsat News

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re:

Post autor: ~ »

Camilo pisze: Stacja ma ruszyć też z kampanią reklamową pod hasłem ''Widzisz - wiesz - rozumiesz''.
Podlatuje mi tu porankowym "Wstajesz i wiesz" :spiewa:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re:

Post autor: epsztajnek »

Camilo pisze:natomiast ''Encyklopedia zdrowia'' ograniczona została do wydania sobotniego (w niedzielę powtórka o tej samej porze)
Usankcjonowanie stanu rzeczywistego, istniejącego od dłuższego czasu :uhh:
Stacja ma ruszyć też z kampanią reklamową pod hasłem ''Widzisz - wiesz - rozumiesz''.
Znaczy się - wstajesz i wiesz - ale tylko w "PN" zrozumiesz :devil:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Chyba jednak zrezygnowali z ''Polski'' w dni robocze, bo wydłużyli nieco serwis o 18.00, dali więcej reklam i prognozę pogody oraz dodatkowe wejście do studia. :rozglada:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wczoraj o 22.00 w Polsat News pojawił się nowy program pt. ''Co do minuty''. Prowadził Dariusz Ociepa. Całkiem fajna forma, takie chronologiczne uporządkowanie wydarzeń.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Polsat News

Post autor: piotrek888 »

Agnieszka Gozdyra to widzę dużo się dziś napracowała. Nie dość, że prowadziła pasmo "To jest dzień" to jeszcze teraz "To był dzień".
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat News

Post autor: a-j-p »

gdzie oprocz youtube mozna zobaczyc jakies materialy video z polsat news?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Zainstaluj sobie aplikację ipla - tam są niektóre pozycje programowe (m.in. ''Encyklopedia zdrowia'', ''Ostatnia instancja'', ''Graffiti'', ''Interwencja Extra'' i ''Narożnik Newsweeka''). Można tam też na żywo oglądać PN, ale usługa jest płatna.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Czyżby już niedługo miał zostać uruchomiony internetowy portal kanału? http://polsatnews.pl/
cmabb
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: środa 03 wrz 2008, 21:08

Re: Polsat News

Post autor: cmabb »

Ona miała być uruchomiona od razu ze stacją.
Teraz to sobie mogą.
Obrazek
Sobek19925
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 13:45

Re: Polsat News

Post autor: Sobek19925 »

Witam mam prośbę , jeśli ktoś dzisiaj oglądał NOWY DZIEŃ , niech mi napisze kto go prowadził .
Bardzo proszę i z góry dzięki .
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Polsat News wprowadził dziś nowy jingiel reklamowy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Sobek19925 pisze:Witam mam prośbę , jeśli ktoś dzisiaj oglądał NOWY DZIEŃ , niech mi napisze kto go prowadził .
Jeżeli to jeszcze po miesiącu jest aktualne ( :rozglada: ), to "Nowy dzień" 18 kwietnia prowadzili Ewelina Kopic i Robert Bernatowicz. Dopiero dziś wziąłem się za porządkowanie wszystkich nagrań z czasu katastrofy.
Sobek19925
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 13:45

Re: Polsat News

Post autor: Sobek19925 »

Grazie za odp.

Tak ogólnie , właśnie włączyłem PN , i w roli prowadzącej zobaczyłem Elżbietę Dziewięcką jak prowadzi informacje . Ostatnio w tej roli pojawiła się także Joanna Górska .
Z powodu prawie miesięcznej nie obecności w kraju i bez Polsatu News , nie wiem czy Wioletta Madej prowadzi jeszcze informacje , czy już odeszła ? ;(
Sobek19925
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 13:45

Re: Polsat News

Post autor: Sobek19925 »

Grazie za odp.

Tak ogólnie , właśnie włączyłem PN , i w roli prowadzącej zobaczyłem Elżbietę Dziewięcką jak prowadzi informacje . Ostatnio w tej roli pojawiła się także Joanna Górska .
Z powodu prawie miesięcznej nie obecności w kraju i bez Polsatu News , nie wiem czy Wioletta Madej prowadzi jeszcze informacje , czy już odeszła ? ;(
Sobek19925
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 13:45

Re: Polsat News

Post autor: Sobek19925 »

Grazie za odp.

Tak ogólnie , właśnie włączyłem PN , i w roli prowadzącej zobaczyłem Elżbietę Dziewięcką jak prowadzi informacje . Ostatnio w tej roli pojawiła się także Joanna Górska .
Z powodu prawie miesięcznej nie obecności w kraju i bez Polsatu News , nie wiem czy Wioletta Madej prowadzi jeszcze informacje , czy już odeszła ? ;(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości