TVP Info

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

szymek48
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czwartek 13 lut 2014, 19:31

Re: TVP Info

Post autor: szymek48 »

Klasyczną, czyli "odśnieżoną"
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP Info

Post autor: Camilo »

W tym kanale to jest trochę jak w PKP. Zmieniają rozkład i prowadzą 'modernizacje' co miesiąc. Od jakiegoś czasu mega irytuje mnie to, że włączam Info o pełnej godzinie i nigdy nie trafię jak u konkurencji na jakieś rozpoczęcie, tylko zawsze już jakiś program jest rozgrzebany. Sprawdziłem w ramówce i widzę że poszczególne pozycje zaczynają się m.in. o 15:55, 16:58, 18:28, 19:32, 19:57, 20:12, 20:44, 21:50, 22:55... Konia z rzędem temu kto jest w stanie połapać się w tym wszystkim. Ja wymiękam. Ramówka stacji newsowej jak dla mnie powinna być przede wszystkim prosta i przejrzysta.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TVP Info

Post autor: lukaszbialas »

Camilo pisze:W tym kanale to jest trochę jak w PKP. Zmieniają rozkład i prowadzą 'modernizacje' co miesiąc. Od jakiegoś czasu mega irytuje mnie to, że włączam Info o pełnej godzinie i nigdy nie trafię jak u konkurencji na jakieś rozpoczęcie, tylko zawsze już jakiś program jest rozgrzebany. Sprawdziłem w ramówce i widzę że poszczególne pozycje zaczynają się m.in. o 15:55, 16:58, 18:28, 19:32, 19:57, 20:12, 20:44, 21:50, 22:55... Konia z rzędem temu kto jest w stanie połapać się w tym wszystkim. Ja wymiękam. Ramówka stacji newsowej jak dla mnie powinna być przede wszystkim prosta i przejrzysta.
To po co oglądasz coś co Cię irytuje? Kolejne zmiany w TVP Info. Od kwietnia pojawią się programy "Po przecinku" i "To jest temat". W nowym paśmie emitowane będzie "Twoje Info":
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/to ... na-wieczor
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVP Info

Post autor: Trzeciak »

Jasne. Najlepiej oceniać to, czego się nie widziało. :/ To jest forum dyskusyjne i każdy ma prawo do krytyki czegoś.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TVP Info

Post autor: lukaszbialas »

Trzeciak pisze:Jasne. Najlepiej oceniać to, czego się nie widziało. :/ To jest forum dyskusyjne i każdy ma prawo do krytyki czegoś.
Pełna zgoda. :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP Info

Post autor: Camilo »

Powrót do formuły INFO Dziennika? Od jutra "Panorama dnia" prowadzona w duetach: Jarosław Kulczycki i Danuta Dobrzyńska, Michał Adamczyk i Marta Kielczyk oraz Agnieszka Górniakowska i Sławomir Siezieniewski.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: TVP Info

Post autor: epsztajnek »

To chyba skutek wprowadzenia "Panoramy po Panoramie" , czy jak to tam się będzie nazywać :D22
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: TVP Info

Post autor: 3405t »

Brzydki ten nowy rodzaj czołówek "To jest temat" i "Po przecinku" (bez kwadracików). Znając TVP INFO zrobią kosmetyczne poprawki w studio i wymienią czołówki.
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: TVP Info

Post autor: Lord_info »

Ziemowit Pędziwiatr zwolniony z TVP Info
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/zi ... z-tvp-info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: TVP Info

Post autor: Lord_info »

Wczoraj miało miejsce ostatnie wydanie programu "Twoje Info":
http://dai.ly/x26yrho

Natomiast od dziś funkcjonują zmienione logotypy programów w czołówkach. Ogólnie pozbyto się motywu kostek:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Nowa czołówka serwisu:
http://youtu.be/qDg2yBYEAp8
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: TVP Info

Post autor: 3405t »

a mówiłem, że tak zrobią (nie pamiętam gdzie i w którym poście). Na początku byłem przeciwnikiem tych "desek", ale teraz im dłużej na nie patrze tym bardziej one mi się podobają
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP Info

Post autor: Camilo »

Rezygnacja z motywu kostek to dość dobre posunięcie. Z tym, że oprawa Poranka na tym screenie wygląda fatalnie. Ta biel z grafiki kompletnie nie łączy się z kawałkiem ciemnej i pustej ulicy. Powinni postawić bardziej na panoramy miast.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP Info

Post autor: Camilo »

TVP zapraszając do programu "Dziś wieczorem" uczestnika "Rolnik szuka żony" przeszła samą siebie.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: TVP Info

Post autor: tracer2013 »

Ja tam TVP Info nie oglądam. Nie odpowiadają mi ich programy.
Wolę TVN24, ponieważ uważam, że mają w nim lepsze programy niż w TVP Info
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP Info

Post autor: Camilo »

Po wpadce z Żenis Żoplę czytam na Facebooku, że Osińska dziś ponownie błysnęła w programie "Minęła 20". Dociskała polityków, czy Kosiniak-Kamysz z PSL nie jest za młody, by kandydować na prezydenta. Zapomniała tylko, że minimalny wiek kandydata określa konstytucja. Wstyd jak na prowadzącą jeden z czołowych programów publicystycznych w telewizji publicznej.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości