[Polsat News] Nowy Dzień

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: "Nowy dzień w Polsat News" - pasmo poranne

Post autor: DJ Ice »

Chodziło mi o wydłużenie pory emisji Polsat News. Tak już zostanie i oto mi chodziło. Okres promocji - tak jak zresztą jest wspomniane w artykule i nawet ja na ten temat pisałem - trwa przez okres wakacji. ;) Podobny schemat co kiedyś, tylko, że wcześniej ''Porankiem Polsat News'' promowano ogólnie PN na antenie głównej stacji Solorza. Teraz to będzie promocja nowego porannego pasma, choć i to pewnie dla niektórych żadna różnica.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Poranek z Polsat News

Post autor: maxxx »

Camilo pisze:Tylko, że w cytowanym przeze mnie artykule jest wyraźnie napisane, że program zostaje wprowadzony wyłącznie na okres wakacji.
Powinien zostać i po wakacjach.I tak o 6 rano zwykle nic ciekawego w telewizjach nie ma. A dla osób bez PN, to zawsze jakaś namiastka.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Może jednak nie wyleci z ramówki po wakacjach, bo oglądalność jest całkiem przyzwoita, na tyle, że program zaczął się ukazywać także w weekendy. :rozglada:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Poranek z Polsat News

Post autor: epsztajnek »

Fajna stacja :lol2: Asystenci podstawiają fotele prezenterom na wizji
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

U konkurencji przegląd prasy jest obrazowany metodą " kamera do gazety" - w PN obowiązuje metoda "gazeta do kamery"
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ten ostatni gest :mhm: Czyżby Viola wzorowała się na pewnej gwieździe z konkurencji ? :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Poranek z Polsat News

Post autor: epsztajnek »

Viola zmieniła fryzurę i ... nazwisko :shock: Nazywa się teraz ( jeśli dobrze usłyszałem ) Madej. Gratulacje :D
A tak na boku - to nie dziwię się, że zmieniła :devil:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Funermix
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 02 sty 2010, 04:06

Re: Poranek z Polsat News

Post autor: Funermix »

object pisze:Oglądałem dzisiaj od samego początku do końca ,,Poranek z Polsat News" na antenie Polsatu otwartego.

Studio prezentuje się świetnie, oprawa jest świetna, dziennikarze są świetni tylko co z tego skoro nie mogą się rozgadać, rozkręcić. Ledwo coś powiedzą a już muszą kończyć bo brakuje czasu ;( Program jest za krótki, trzeba go wydłużyć co najmniej o pół godziny, a najlepiej o jakąś godzinkę... Ciekawych tematów w żaden sposób nie da się rozwinąć przy tak ograniczonym czasie :?
Denerwujące są też częste reklamy (fakt są krótkie ale pokazują się z dużą częstotliwością) :x
Najgorzej wypadł chyba ,,przegląd prasy" o ile można to tak nazwać. Znów zabrakło czasu. Poruszony został tylko jeden temat :rozglada:

Jedynie poranne ,,Graffiti" było wyczerpujące jeśli chodzi o treść... i ciekawe. Serwis o 8:00 też był niezły, a o 8:20 taka Pani rozmawia z gwiazdą. Dziś gościem wyjątkowo był Marek Markiewicz który opowiadał o pomyśle wspólnego nadawania Polsat News i Polsatu otwartego w paśmie od 8:00- 9:00. Rozmowa była ciekawa i zabawna. Podobała mi się :). W kolejnych odcinkach będą już zapraszane gwiazdy z rodziny ,,celebrieties".

Czasu nie starczyło do tego stopnia że Artur Kaczmarski który otwierał program nawet się nie pożegnał z widzami na koniec :shock: Nawet nie było ,,do zobaczenia jutro o 8:00" :? Po prostu Machała skończył swoje ,,Graffiti" i weszły reklamy. Myślałem że wrócą po reklamach i się pożegnają ale po reklamach zaczął się jakiś serial :ech: Myślałem że padnę :shock: Jak dla mnie takie coś jak dziś z tą końcówką jest nie do przyjęcia :grozi: Mam nadzieję że jutro nie będzie takiej wtopy :nie:
Ogólnie fajny program ale zdecydowanie za krótki. Liczę że jednak go szybko wydłużą :roll:



A czy Wiesz może Jak nazywał sie Dj w ktory był gościnnie w Tym Programie 31.12.2009 i jakie kawałki wykorzystał...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dzisiaj, po dosyć długiej przerwie, wróciło moje ulubione trio, tzn. Kopic - Bernatowicz - Rostowska. :aniol: I od razu program zaczął bić na głowę tego Lelum Polelum z TVN24. :> A śmiechu było co niemiara. :lol2: Najpierw Robert powiedział, że skutki zimy odczujemy dopiero za 9 miesięcy i wypalił coś o kalesonach, na co Ewelina była zagotowana. A jej śmiech jest strasznie zaraźliwy. :lol2: Potem złapała Milenę na tym, jak korzysta ze ściągi na dłoni, zapowiadając pogodę. A na koniec Robert jeszcze ni stąd, ni zowąd powiedział o śmierci najstarszego psa świata. Reakcja Pani Redaktor była jeszcze bardziej spontaniczna, niż wcześniej. :lol2:
A w radio mówili, że dzisiejszy dzień jest najbardziej depresyjnym w roku. Guzik prawda. 8)
julian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 11 lut 2010, 12:41

Re: Poranek z Polsat News

Post autor: julian »

a ja najbardziej uwielbiam ogladac gdy jest Kasia Zdanowicz, najpeiej z Robertem berbnatowiczem,,, czekam, szkoda tylko, ze zazwyczaj sa w weekendy. nie moga sie na patrzec, wlasciwie to moga sluchac nie patrzac glos elektryzuje
julian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 11 lut 2010, 12:41

Re: Poranek z Polsat News

Post autor: julian »

kto ma jakies fajne foty Kasi Zdanowicz, wiedfzialam cos na anszej klasie, piekna
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Poranek z Polsat News

Post autor: epsztajnek »

Fajnych nie mamy, tylko takie zwykłe, samą głowę :hyh:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

PN wprowadził czołówkę do przeglądu prasy:
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

"Nowy dzień" również ma swoje konto na Facebooku i to już od paru miesięcy, a chyba nigdy się nim nie chwalili. :D Grupa fanów, w porównaniu ze "Wstajesz i wiesz", jest oczywiście wprost proporcjonalna do liczby widzów. Jednak jednego im odmówić nie można - cieszą się z każdego widza. I cieszą się szczerze, to widać. :D Aż się lepiej wtedy ogląda. :D A w TVN24 to jest już im wszystko totalnie obojętne.

PS. Proszę o zmianę nazwy wątku na właściwy tytuł - "Nowy dzień w Polsat News".
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Nowy Dzień z Polsat News

Post autor: epsztajnek »

Nasz forumowy prześmiewca Tinki coś krakał niedawno o dziewczynach z TV , które szybko wychodzą i zachodzą... :devil:
... i proszę, dziś rano zauważyłem , że Viola Madej następna w kolejce :lol2: :brawa:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Marek Kacprzak dziś niemal po każdej prognozie pogody zadawał Paulinie Sykut jedno zadanie matematyczne z wczorajszego testu gimnazjalnego. :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Od września ND na Polsacie otwartym potrwa w dni powszednie aż do 7:30. ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości