TVP - sprawy bieżące

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Dobre i zÂłe wieÂści 8) ktore chcecie najpierw? ;-)
WiĂŞc wylatujÂą Zalewski & Mazurek, Bigosowa i Miasto marzeĂą. Tym programom podziĂŞkowano i juÂż nie wrĂłca :D
Niestety, Pospieszlaski wraca we wrzeÂśniu :evil:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Szkoda Bigosowej programu. widzia³em tylko raz, ale nadaje siê. ChoÌ nie potrzebnie swe pogl¹dy wyk³ada na stó³. Raz widzia³em, bo kto oglada tv o 15 w tygodniu :roll:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Kunica a TVP a kampania

Post autor: Grand »

Pomijajac fakt ze Mikolaj Kunica jest teraz w Wiadomosciach (co mnie dzis baaaardzo zaskoczylo), to jak sobie porĂłwnam relacje Kunicy w TVN a tê, ktĂłr¹ dziœ widzia³em w TVP - widaæ wyraŸnie transfer poparcia z PO na PIS Kunicy.

O czym to œwiadczy ? Jak dla mnie:

- O tym, ¿e co medium to opinia.
- O tym, ¿e w³adze TVP s¹ za PISem,
- O tym, ¿e tak jak wczeœniej s³ysza³em, warunki pracy w tvn s¹ ....... . Pewnie st¹d wci¹¿ nowe, szlifowane twarze....

Wniosek? Nie ma to jak konkurencja - trzeba zyczyc Polsatowi aby dobrze wypali³ ich projekt. A prywatnie to pĂłki co i tak zostanê przy tvn24 - bo maj¹ jednak monopol.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Kolejne plagiaty TVP

Post autor: Łukasz »

Skoñczy³o siê "M jak mi³oœæ" i lektor w trakcie napisĂłw mi³y g³osem zacz¹³ mĂłwiæ, ¿e "Za chwilê magazyn reporterĂłw...". Ech... Zrobimy listê tematĂłw co zer¿nê³a TVP z TVN? Id¹c od tych najdawniejszych, to pierwsze by³o naœladowanie "FaktĂłw" i kopia "Pod napiêciem" pod nazw¹ "Na ¿ywo". A potem to ju¿ rĂłwno wszystko po kolei. :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Jeœli siê nie mylê sam g³os lektora zapraszajacy na dany program pojawi³ siê z pocz¹tkiem lat 70 w TVP... Ba - zazwyczaj byli to popularni warszawscy aktorzy. Zreszt¹ teraz jest tak samo. Rozumiem, ¿e ju¿ 35 lat temu by³o to zer¿niêtê z TVN. £ukaszu gratulujê dobrego samopoczucia.
PS ³amiesz regulamin - taki temat powinnien byæ w dziale "Telewizja".
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Wiedzia³em, ¿e odezwie siê ten Faustus, co ju¿ cztery razy hucznie odchodzi³ z forum i co rĂłwnie hucznie wszystkim wokĂł³ og³asza³, ¿e prosi mnie o bana. :D Jaki¿ to przypadek, gdy TVP powraca do pomys³Ăłw sprzed 35 lat w roku, w ktĂłrym takie zapowiedzi wprowadzi³a TVN.

A jak wyt³umaczysz to, ¿e w "Na ¿ywo" jest taka sama scenografia jak w "Pod napiêciem"? Ta sama sensacyjnoœæ, taka sama tematyka, takie same barierki i migaj¹ce œwiat³a, prowadz¹cy straj¹cy siê naœladowaæ Marcina Wronê itd.? Nom sk¹d to siê wziê³o? Czy¿ nie st¹d, ¿e w TVN zyska³o du¿¹ widowniê i TVP zachcia³a miec identyczne u siebie?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie martw siê £ukaszu - nie sprowokujesz mnie. Nie pamiêtam rĂłwnie¿, abym komukolwiek mĂłwi³ o tym, ¿e nawet na moj¹ wyraŸn¹ proœbê nie przyzna³eœ mi bana. A kopiowaniem nie by³o nadawanie FaktĂłw o 19.30? Hê?
Programu "Na ¿ywo" nie ma juz w TVP, ale zapewniem, ¿e rĂłzni³ siê od "Pod napiêciem" - prowadz¹ca nie zadawa³ tak durnych pytañ jak redaktor Wrona. Nota bene wyœmiany przez dziennikarzy Gazety Wyborczej za szukanie taniej sensacji i brak etyki. W "Na ¿ywo" nie by³o tyle taniej sensacji i durnych sms'owych sond. Mrugajacych œwiate³k nie pamiêtam - chyba Ci siê przewidzia³o, ewentualnie znowu masz majaki.

Radzê rĂłwnie¿ - czêœciej ogl¹daj TVP, byæ mo¿e wĂłwczas nie bêdziesz pisa³ takich bredni. A lektor miêdzy Wiadomoœciami a Sportem te¿ niby jest zer¿niêty z TVN? Studio oprawy i prezenterzy to jedno, ale bez innych zapowiedzi dobrego programu byæ nie mo¿e.

Tyle ode mnie - na wiêcej nie licz. I tak pewnie za chwilê g³os zabior¹ wielcy fani TVNu, autorzy stwierdzeñ "TVN jest The best" ewentualnie mi³oœnicy "Anio³a strurza"... Szkoda czasu na takie dysksuje. Chcia³eœ mieæ forum i stronê odwiedzan¹ przez ludzi po 20 roku ¿ycia. Co masz? Sam sobie odpwiedz... :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Rzeczywiœcie. Ca³a moja rodzina gdy us³ysza³a glos tego lektora na pocz¹tku napisĂłw powiedzia³a to samo, czyli ¿e zer¿niête od TVN.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Œwiate³ka by³y, barierki identyczne jak w "Pod napiêciem" i kadrowanie te¿ takie samo. Identyczna formu³a programu, identyczne problemy, taka sama zgraja ludzi wokĂł³. Taka sama sensacyjnoœæ i tacy sami zaproszeni goœcie. Tylko naœladowanie nieudolne i ogl¹dalnoœæ marna. No i w³asnie dlatego jest tak jak piszesz - dlatego tego programu ju¿ nie ma, bo TVP tylko siê oœmieszy³a, a widownie to nie mia³o.

Jak ju¿ przywo³ujesz "Gazetê Wyborcz¹" to przypomnij sobie, ¿e to w³aœnie ta gazeta w 1997 roku, dzieñ po starcie FaktĂłw, okrzyknê³a Tomasza Lisa najlepszym polskim prowadz¹cym dziennik. Ta sama "Wyborcza" pisa³a setki tekstĂłw w ktĂłrych krytykowa³a upolitycznion¹ TVP! RĂłwnie¿ w "Wyborczej" znalaz³ siê artyku³ kompromituj¹cy Durczoka, ktĂłry w swoich Wiadomoœciach nie poinformowa³ o kredycie Millera, w banku Gudzowatego. A by³a to wiadomoœæ dnia w TVN, Polsacie, RMF i Zet. I na zakoñczenie to w³asnie "Wyborcza" wa³kowa³a CharkĂłw i to, ¿e TVN kilka dni po tym zaryzykowa³a koncesj¹ i pokaza³ zdjêcia pijanego Kwaœniewskiego, a TVP tego nie zrobi³a nigdy. Ani w œrode, gdy pokaza³a do TVN. Ani w czwartek, ani tydzieñ i miesi¹c pĂłŸniej.
doktorfaustus1 pisze:Chcia³eœ mieæ forum i stronê odwiedzan¹ przez ludzi po 20 roku ¿ycia. Co masz? Sam sobie odpwiedz... :D
Walter te¿ chcia³ zrobiæ telewizjê ambitn¹, wbrew realiom ekonomicznym i siê nie uda³o. I mi siê te¿ nie uda³o. Co mam zrobiæ? Zbanowaæ kilkadziesi¹t u¿ytkownikĂłw, ktĂłrzy maj¹ po 12, 13, 14 i 15 lat? I powiedzieæ: "Jak doroœniecie i zrozumiecie pewne sprawy, to bêdziecie mogli wrĂłciæ"?. Tak mia³em zrobiæ? Nie, wiêc mamy wolnoœæ, liberalizm i ka¿dy mo¿e powiedzieæ to, co chce. Byleby zgodnie z regulaminem. Nie mogê wywaliæ 100 osĂłb z forum, bo s¹ m³ode, nie znaj¹ mediĂłw, nie znaj¹ ortografii i nie potrafi¹ polemizowaæ i kontrargumentowaæ...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Nie no, panie Doktor :!: To jest bez sensu. Z ca³ym szacunkiem dla wszystkich m¹drych s³Ăłw, ktĂłre wyp³ynê³y z Twojej klawiatury na to forum, ale mam wra¿enie, ¿e zachowujesz siê jak obœliniony buldog, ktĂłry czai siê w krzakach i czeka tylko na okazjê ¿eby wyskoczyæ i na kogoœ naszczekaæ. Bez-sen-su :!: :? -->
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

To tak na pocz¹tek...
doktorfaustus1 pisze:(...)Anio³a strurza(...)
CĂł¿...pomyliæ siê mo¿e ka¿dy !! Nawet jak widaæ doktorfaustus1 :D
doktorfaustus1 pisze: I tak pewnie za chwilê g³os zabior¹ wielcy fani TVNu, autorzy stwierdzeñ "TVN jest The best" (...)Szkoda czasu na takie dysksuje. Chcia³eœ mieæ forum i stronê odwiedzan¹ przez ludzi po 20 roku ¿ycia. Co masz? Sam sobie odpwiedz... :D
MĂłwisz wielcy fani TVN-u. Tak - poniewa¿ TVN niejednokrotnie udawadnia³, ze jest klasow¹ telewizj¹, ktĂłrej prezesi nie byli zamieszani(s³usznie, czy nie nie wiem - opieram siê na relacjach telewizyjnych miêdzy innymi TVP3)w afery na tak¹ skalê, ze nawet nam siê nie œni. Dlaczego TVN24 potrafi³o prowadziæ transmisjê z obrad sejmowej komisji œledczej czy to ds. afery Rywina czy Orlanu do godziny niejednokrotnie 18 a TVP3 w wiêkszoœci(nie piszê, ¿e zawsze bo nie ogl¹da³em tych transmisji w tej stacji ale z 99% pewnoœci¹ mogê powiedzieæ, ¿e zawsze)koñczy³a swoje relacjê o 16:10 ?? Co do programu" Na ¿ywo" - ten program by³ jawn¹ odpowiedzi¹ na "Pod napiêciem" TVN-u. I nie mĂłwmy o prowadz¹cych, ale formu³a programu by³a w 99,99% podobna do "od napiêciem" TVn-u. Dlaczego " na ¿ywo" znik³o z anteny a "pod napiêciem" siê dalej utrzymuje ??
A co do wieku...ja mam 24 lata i wcale nie jest dla mnie ujm¹ wymiana pogl¹dĂłw z m³odszymi od siebie bo uwa¿am, ze cz³owiek ca³e ¿ycie siê uczy. Nigdy nie uwa¿a³em i nie powiedzia³em, ze szkoda czasu na dyskusjê z kimœ kto np nie ukoñczy³ 18 lat-nawet gdyby by³ zwolennikiem TVP :wink: :D

Mo¿e trochê odbieg³em od tematu-sory(je¿eli admini stwierdz¹, ¿e zbyt to zrĂłbcie z tym postem co uwa¿acie :D ), du¿o tu pytañ, w wiêkszoœci retorycznych licze siê z tym i nie oczekujê odpowiedzi. Ale nie lubiê i nigdy nie strawiê ludzi, ktĂłrzy swĂłj wiek i swoje wykszta³cenie stawiaj¹ na pierwszym miejscu w kontakcie z innymi ludŸmi i ktĂłrzy uwa¿aj¹, ¿e je¿eli ktoœ ma inne pogl¹dy to jest od razu be !!
ZIMA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

chandler pisze:uspokujcie sie
Z takimi postami to nie u nas. :D

Akurat takie dyskusje s¹ wartoœciowe i na forum potrzebne. Mocne argumenty, ostre s³owa, konkretne wypowiedzi - to dodaje forum charakteru i jest o wiele lepsze od tych wszystkich innych nudnych tematĂłw...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

1)£ukaszu - jak zwykle powtarzasz siê. Widocznie brakujê Ci argumentĂłw. Zapomnia³eœ tylko dodaæ opinii SDP (gorliwych wyznawcĂłw kultu Jana Pospieszalskiego) oraz Jarka Sellina - dawniej cz³onka KRRiTV, obecnie kandydata do Sejmu z list PiSu.
2) Nie mam rĂłwnie¿ ochoty na dyskusjê o komisjach œledczych z TVN_Fanem. CĂł¿, widocznie ten wzorem £ukasza pisze o programach, ktĂłrych na oczy nie widzia³. Prace komisji badaj¹cej aferê Rywina w ca³oœci by³y transmitowane przez TVP3. Gratulujê rĂłwnie¿ znajomoœci afery Rywina - jedn¹ z osĂłb zamieszanych by³ doradca Waltera, w sam Lew mia³ za³atwiæ nadajniki naziemne dla TVNu... Prace pozosta³ych komisji ju¿ nie - ale tylko w tych przypadkach, kiedy w tym czasie odbywa³y siê obrady sejmu. Owszem transmisja trwa³a do 16, ale po 23 puszczano resztê. Natomiast w TVN24 bywa³y dni kiedy nawet relacji z prac komisji nie by³o. Nie mam zamiaru t³umaczyæ siê przed tob¹ z niczego. WyobraŸ sobie, ze bez k³opotu potrafiê rozmawiaæ np. z m³odszym o kilkanaœcie lat Kwiatkiem. Owszem - byæ mo¿e ten nie jest fanem TVNu, ale jego wypowiedzi nie ograniczaj¹ siê do stwierdzeñ "TVN is The best". (ewentualnie TVP is the best) Nie mam si³y i ochoty na dyskusjê o programie "Na ¿ywo" Powiem tylko tyle, ¿e na 100% nie by³o tam migaj¹cych lampek i foliowej taœmy. W programie wykorzystywano jedynie szklan¹ œcianê z logo TVP1. Zreszt¹ od dwĂłch lat w zmutowanej formie emitowany jest w TVP3 - kto nie wierzy, niech w³¹czy (sobota po 20.00). Zreszt¹ wejdŸ sobie na forum Gazety i poczytaj opinie na temat pana Wrony - oczy puchn¹ od œmiechu. Natomiast swoim ostatnim zdaniem obrazi³eœ mnie - i to nie wiesz jak bardzo.
3) Arrow - dziêkujê za "ciep³e s³owa" - bynajmniej nie jestem "obœlinionym buldogiem". Nie czyham rĂłwnie¿ na okazji aby na kogoœ "naszczekaæ". Uwierz - ostatnio mam tak wielkie zmartwienie na g³owie, ¿e naprawdê nie mam ju¿ ochoty na ¿adne z³oœliwoœci i k³Ăłtnie. Nie mam ochoty na nic. Pozostawiê Twoj¹ wypowiedŸ bez komentarza.
£ukasz pisze: Akurat takie dyskusje s¹ wartoœciowe i na forum potrzebne. Mocne argumenty, ostre s³owa, konkretne wypowiedzi - to dodaje forum charakteru i jest o wiele lepsze od tych wszystkich innych nudnych tematĂłw...
£ukasz pisze: wiêc mamy wolnoœæ, liberalizm i ka¿dy mo¿e powiedzieæ to, co chce. Byleby zgodnie z regulaminem. Nie mogê wywaliæ 100 osĂłb z forum, bo s¹ m³ode, nie znaj¹ mediĂłw, nie znaj¹ ortografii i nie potrafi¹ polemizowaæ i kontrargumentowaæ...
Czy wed³ug Ciebie to jest wartoœciowa dyskusja? Przecie¿ jej tok jest ju¿ z gĂłry znany. Zaraz pojawi¹ siê tutaj ba³wochwalcze wpisy wynosz¹ce pod niebiosa TVN, krytykuj¹ce natomiast inn¹ stacjê. Z kim chcesz prowadziæ t¹ rzekom pe³n¹ argumentĂłw dyskusje? Z samym sob¹? Na forum dominuj¹ fani TVNu. Jedna opcja. Pozosta³ych ju¿ dawno wykurzy³eœ i jak widzê nie przeszkadza Ci ich brak. Czego¿ innego mo¿na siê spodziewaæ? Myœla³em, ze jesteœ powa¿ny... Nie wiem - czy bawi Ciê udzia³ w dyskusjach, w ktĂłrych wypowiadaj¹ siê tylko i wy³¹cznie zwolennicy jednego s³usznego pogl¹du. Mo¿e lepiej w³¹cz sobie Radio Maryja lub program "Warto rozmawiaæ" Czy naprawdê uwa¿asz, ¿e taka dyskusja jest rozwijaj¹ca? Po co zak³adasz taki temat? Aby po³echtaæ swoj¹ dumê i np. walczyæ z jakimœ kompleksami? Jeszcze kilka miesiêcy temu za posty nie na temat, b³êdy i notoryczne lanie wody dawa³eœ bana. Teraz sam zaczynasz postêpowaæ podobnie, czego przyk³adem jest ten temat.
Ostatnio zmieniony wtorek 06 wrz 2005, 23:03 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 4 razy.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

W "Na ¿ywo" by³y migaj¹ce lampki - identyczne jak w "Pod napiêciem" i by³y takie same barierki. I ca³a reszta identycznych rzeczy. Pocz¹wszy od scenografi, poprzez oœwietlenia, a¿ na stylu formule i tematyce koñcz¹c. Wiêc nie k³am, chocia¿ to uwielbiasz, jak Ci brak arguemntĂłw. Po prostu przyznaj, ¿e to jeden z plagiatĂłw TVN.

Przyznaj tak¿e, ¿e ¿aden inny program w tym kraju nie jest i nie by³ tak upolityczniony i skompromitowany jak Wiadomoœci. Opowiedz nam o brunatnym Robercie, Charkowie, tytule "Hiena roku" w TVP i ca³ej reszcie kompromituj¹cych zdarzeñ w Wiadomoœciach. "Fakty" nie skompromitowa³y siê nigdy. Wiadomoœci za czasĂłw Roberta niemal codziennie. Codziennie pomijano rzeczy istotne i wa¿ne, a podkreœlano g³upoty i informacje wygodne dla rz¹du Miller. Wspominj o tym, przywo³aj cytaty z "Wyborczej", bo w koñcu tak to lubisz i zobacz na uwielbione przez Ciebie forum gazeta.pl. Tam masz 'fajne' opinie o TVP.

Czepiasz siê, ¿e coœ z nadajnikami TVN mia³o zwi¹zek z afer¹ Rywina. WeŸ pod uwagê to, ¿e do "grupy trzymaj¹cej w³adzê" nalezy pan Robert Kwiatkowski - wielki prezes TVP. I to on stan¹³ przed komisj¹, a nie prezes Walter. On siê skompromitowa³. On musia³ odejœæ w niechwale z TVP. Pieñkowska te¿ musia³a wylecieæ i te¿ w wywiadach prasowych przyzna³a, ¿e przemontowywali materia³y, ¿e musia³o byæ tak, ¿eby rz¹dowi siê podoba³o. Opowiedz nam o tym wybitny znawco TVP.

Czepiasz siê g³upot, pojedynczych postĂłw z gazeta.pl i prĂłbujesz wmieszaæ Waltera w aferê Rywina, a zapominasz o setkach skandali w Wiadomoœciach TVP, o tym co wyprawiali wszyscy kolejni prezesi tej stacji, o tym jak Wiadomosci siê oœmieszy³y nie mĂłwi¹c o waznych politycznych wydarzeniach, o ktĂłrych mĂłwi³a ca³a Polska (pijany Kwasniewski, kredyt Millera, pobicie fotoreporterĂłw Newsweeka przez cz³onkĂłw m³odzie¿Ăłwki SLD, matactwa przy ustawie RTV, fatalna ocena rz¹du Millera przez spo³eczeñstwo). Kompromitujesz siê, bo nie masz argumentĂłw i jedyne na co Ciê teraz staæ to k³amstwa, pomijanie wa¿nych i istotnych faktĂłw i zajmowanie siê b³ahostkami.
doktorfaustus1 pisze:po³echtaæ
Po³echtaæ to Ci arrow powie co sobie mo¿esz. :twisted:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

"Na ¿ywo" rzeczywiœcie by³o wiern¹ kopi¹ "Pod napiêciem". Wszystkie argumenty poda³ ju¿ £ukasz, wiêc powtarzaæ siê nie bêdê. Dalsza kopia to teleturniej interaktywny. Jako pierwsze wprowadzi³y je TVN i TVN7. Polsat mĂłgl siê powstrzymaæ, ale TVP ju¿ nie, tworz¹c "Grê z cieniem". PĂłjdŸmy dalej - kana³y tematyczne. Skoro TVN ma ich bardzo rozbudowan¹ iloœæ, to i TVP takie musi mieæ. Zapowiadane s¹ kana³y dla dzieci, sportowy, parlamentarny, rozrywkowy, filmowy. Jednak w przeciwieñstwie do TVN, TVP robi to nieudolnie, co pokaza³¹ TVP Kultura. W ci¹gu minuty 812 widzĂłw - dla porĂłwnania TVN Meteo i TVN Turbo 10000 widzĂłw, a TVN24 63000 widzĂłw. Pora¿ka? Kompromitacja? Tak jest. Dalej - reality shows. Okaza³y siê wielkim sukcesem TVN, to i TVP chcia³o je mieæ. No i mogliœmy ogl¹daæ "ZdobywcĂłw" i "Miasto marzeñ". Jak wielkimi pora¿kami okaza³y siête programy mĂłwiæ chyba nie trzeba. Specjalne wydania Wiadomoœcio tak¿e by³y naœladowane od TVN. Chocia¿by dwĂłjka prezenterĂłw...
Ostatnio zmieniony środa 07 wrz 2005, 15:11 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości