TVP - sprawy bieżące

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

doktorfaustus1 pisze:Nie mam rĂłwnie¿ ochoty na dyskusjê o komisjach œledczych z TVN_Fanem. CĂł¿, widocznie ten wzorem £ukasza pisze o programach, ktĂłrych na oczy nie widzia³.
i znowu Ty mijasz siê z prawd¹...akurat komisja ds. afery Rywina by³a jedyn¹, ktĂłr¹ ogl¹da³em od pocz¹tku do koñca po prostu wtedy jeszcze mia³em najwiêcej czasu wolnego.
doktorfaustus1 pisze: Prace komisji badaj¹cej aferê Rywina w ca³oœci by³y transmitowane przez TVP3. (...) Prace pozosta³ych komisji ju¿ nie - ale tylko w tych przypadkach, kiedy w tym czasie odbywa³y siê obrady sejmu. Owszem transmisja trwa³a do 16, ale po 23 puszczano resztê. Natomiast w TVN24 bywa³y dni kiedy nawet relacji z prac komisji nie by³o. .
Wybacz...ale kto po 23 bêdzie ogl¹da³ takie rzeczy jak Komisje Œledcze ?? :? To po pierwsze !! Po drugie - na antenie TVN24 nie zawsze by³y transmisje z obrad Komisji ds. Orlenu i ds. PZU poniewa¿ wybacz ale chyba zauwazy³eœ sam co sta³o siê z tymi komisjami ?? !! Ale zawsze najwa¿niejsze przes³uchania czy konfrontacje na antenie TVN24 mo¿na zobaczyæ. A na TVP3 nie :lol: godzina 16:10 przerywamy program i puszczamy film przyrodniczy czy dokumentalny a puœcimy retransmisjê po 23...
doktorfaustus1 pisze:Nie mam zamiaru t³umaczyæ siê przed tob¹ z niczego. WyobraŸ sobie, ze bez k³opotu potrafiê rozmawiaæ np. z m³odszym o kilkanaœcie lat Kwiatkiem. Owszem - byæ mo¿e ten nie jest fanem TVNu, ale jego wypowiedzi nie ograniczaj¹ siê do stwierdzeñ "TVN is The best". (ewentualnie TVP is the best) (...) Zreszt¹ wejdŸ sobie na forum Gazety i poczytaj opinie na temat pana Wrony - oczy puchn¹ od œmiechu. .
Co do t³umaczenia siê przed kimkolwiek to pewnie, ze nie musisz w koñcu Polska to wolny kraj. Widzisz sam piszesz,
byæ mo¿e ten nie jest fanem TVNu.
wniosek jest jeden z m³odszymi fanami TVN-u nie potrafisz rozmawiaæ. A nie wszystkich u¿ytkownikĂłw tego forum posty ograniczaj¹ siê do tak powtarzanych przez Ciebie "TVN jest the best" - tymi stwierdzeniami to w³aœnie Ty ich obra¿asz stwierdzaj¹c, ¿e nic wiêcej nie potrafi¹ napisaæ !! Co do forum gazeta.pl cĂł¿...co forum to inne teksty.Na tym forum pisz¹ to a na innym znowu co innego-nie nale¿y siê tylko i wy³¹cznie opieraæ na stwierdzeniach pisanych na forach internetowych.
doktorfaustus1 pisze:Natomiast swoim ostatnim zdaniem obrazi³eœ mnie - i to nie wiesz jak bardzo.
cĂł¿...wiesz jakbyœ poczyta³ swoje posty dok³adnie zobaczy³byœ kto tutaj kogo obra¿a. Czy stwierdzenie, ¿e pojawi¹ siê opiniê fanĂłw TVNu typu "TVN jest the best" jest wg Ciebie w porz¹dku ?? Czy uwa¿asz, ¿e tymi stwierdzeniami nie obra¿asz u¿ytkownikĂłw tego forum.

Wypowiedzia³em siê, odpowiedzia³em na stwierdzenia dotycz¹ce mnie i na tym koñczê nie zamierzam ju¿ prowadziæ polemiki z doktorfaustus1, poniewa¿ mija siê to z celem. Ja w swoich wypowiedziach staram siê nigdy nie obra¿aæ nikogo bo to nie s³u¿y atmosferze na forum a niestety doktorfaustus1 w swoich postach w ostatnim czasie wszystkich, ktĂłrzy odwa¿¹ siê napisaæ coœ nie po jego myœli na TVP traktuje bardzo nie fair...

------------------------------------------------

Dzisiaj rano (10.09.05)w³¹czy³em TVP i w programi pierwszym zobaczy³em program jak sie okaza³o po sprawdzeniu w programie "Dzien dobry w sobotê" .Nie wiem jak d³ugo ju¿ ten program jest na na antenie - jak d³ugo bêdzie ale wiem jedno : skojarzenie z TVNowskim "Dzieñ dobry TVN" jest chyba a¿ nadto widoczne
ZIMA
marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: marcin_k »

TVN chce podac Kunice do sadu o zlamanie warunkow umowy wiecej na http://www.press.pl
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

S³ysza³em o ty, robi sie ciekawie ale faktycznie s³ysza³em, ¿e Kunica niemo¿e pracowac w
TVP przed grudniem...zobaczymy co z tego wyniknie.
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

No niestety - jezeli coœ podpisujemy to znaczy ze zgadzamy sie cos wykonac - jesli pan Kunica zdecydowal sie na taki ruch to musi wzi¹æ odpowiedzialnoœæ - i tyle.
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Re: Kolejne plagiaty TVP

Post autor: miko »

£ukasz pisze:Skoñczy³o siê "M jak mi³oœæ" i lektor w trakcie napisĂłw mi³y g³osem zacz¹³ mĂłwiæ, ¿e "Za chwilê magazyn reporterĂłw...". Ech... Zrobimy listê tematĂłw co zer¿nê³a TVP z TVN? Id¹c od tych najdawniejszych, to pierwsze by³o naœladowanie "FaktĂłw" i kopia "Pod napiêciem" pod nazw¹ "Na ¿ywo". A potem to ju¿ rĂłwno wszystko po kolei. :D :D :D
Ju¿ nawet nie tylko TVP, ale tak¿e telewizja Polsat. Gdy koñczy³o siê Samo ¿ycie w czwartek i pi¹tek lektor mĂłwi³: ju¿ za chiwlê....... Zapraszamy.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

to nie bedzie plagiat ale moze byc podobne do dzieciakow z klasa ale dla gimnazjalistow:
medialink.pl pisze:Telewizja Polsat zachêcona sukcesem emitowanych w TVN "DzieciakĂłw z klas¹", wprowadza do swojej ramĂłwki nowy teleturniej dla m³odzie¿y. W programie wezm¹ udzia³ gimnazjaliœci z ca³ej Polski, zwyciêzca audycji wygra stypendium w wysokoœci 500.000 tys. z³otych.Nagroda zostanie wyp³acona przez holendersk¹ Fundacjê Eureko Finansuj¹c¹ Twoj¹ Naukê i Karierê. Teleturniej "Eureko, ja to wiem" bêdzie realizowany na licencji Endemol-Neovision. Cztery edycje turnieju zosta³y ju¿ zorganizowane w Holandii.
hmm no nagroda imponuje ale zobaczymy jak to zrobi polszmat razem z endemolem ktory jest czescia grupy ITI endemol pewnie sie postara ale czy polszmat czy panu solozowi nie jest zal az tylu pieniedzy na taki program? :) pewnie bedzie po tym jak to bedzie kolejny niewypal :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

pawell pisze:czy panu solozowi nie jest zal az tylu pieniedzy na taki program? :) pewnie bedzie po tym jak to bedzie kolejny niewypal :D
To nie bĂŞdÂą jego pieniÂądze, czy teÂż pieniÂądze Polsatu. NagrodÂą bĂŞdzie stypendium ufundowane przez holenderskÂą organizacjĂŞ Eureko, stÂąd tytuÂł programu.
Dared00

Post autor: Dared00 »

Super, muszê siê zg³osiÌ i wygraÌ te pó³ miliona. :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

ech..

Post autor: kamiiloo »

co by zrobiÂły te inne telewizje gdyby nie tvn....

chyba dajej byÂłoby...

nawet nie chce myÂśleĂŚ co by byÂło :P:P:P
TVN innowacja i nowoczesność...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Daredevil pisze:Super, muszê siê zg³osiÌ i wygraÌ te pó³ miliona. :D
to wejdz na http://www.jatowiem.pl tam sa szczegoly ale najpierw rozwiaz test :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Dared00

Post autor: Dared00 »

Pawell, DZIÊKI!!! Gdyby nire ty, to nigdy bym sie nie dowiedzia³ o tym adresie i nic bym nie wiedzia³ o te¶cie i bym sie nie zg³osi³ i bym nie wygra³! No, tylko ten test...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Daredevil pisze:Pawell, DZIÊKI!!!
nie ma za co :wink:
Daredevil pisze: No, tylko ten test...
no ten test jest troche trudny :D sam rozwiazywalem i niestety na niektore pytania nie znalem odpowiedzi wiec strzelalem :) ale zrobilem go tylko aby sprawdzic swoja wiedze bo do programu nie chcial bym isc jeszzce bym sie zestresowal i bym sie nie umial dobrze przedstawic tak jak dzieci z programu dziekiaki z klasa :evil2: :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Dared00

Post autor: Dared00 »

Ja juÂż test napisaÂłem ale zamierzam pisaĂŚ jeszcze raz, bo nie za bardzo mi wyszedÂł. Ale mam zamiar siĂŞ tam dostaĂŚ i wygraĂŚ 500 000 zÂł. Wtedy 0,02% (100 zÂł) przeznaczĂŞ na tvn.tivi.pl. :) Za to, Âże mi o stronce powiedzieli...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Daredevil pisze:Wtedy 0,02% (100 zÂł) przeznaczĂŞ na tvn.tivi.pl. :) Za to, Âże mi o stronce powiedzieli...
o stronce napisalem ci ja :lol: :lol: :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ale na moim forum. :lol: :lol: :lol: MyÂślĂŞ, Âże po poÂłowie? :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości