Telekamery

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Telekamery

Post autor: incognito »

Nie zdziwi mnie, jeśli TVP info wygra ;(
największy zasięg, docierający do najmniejszych wsi, gdzie przed telewizorami siedzą starsze babcie, tudzież dojrzałe kobiety bawiące dzieci, wnuki (moja Babcia ciągle to ogląda, bo zostało jej z czasów, kiedy miała 3 kanały, i newsy czerpała z "trójki") a na stole leży przed nimi "Tele Tydzień" - więc jak tu nie zagłosować (tel. kom. to nie problem dla nich - moja ma 86 lat i ostatnio rozmawia przez tel. częściej niż ja :shock:
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Telekamery

Post autor: lukis »

incognito pisze:Nie zdziwi mnie, jeśli TVP info wygra ;(
największy zasięg, docierający do najmniejszych wsi, gdzie przed telewizorami siedzą starsze babcie, tudzież dojrzałe kobiety bawiące dzieci, wnuki (moja Babcia ciągle to ogląda, bo zostało jej z czasów, kiedy miała 3 kanały, i newsy czerpała z "trójki") a na stole leży przed nimi "Tele Tydzień" - więc jak tu nie zagłosować (tel. kom. to nie problem dla nich - moja ma 86 lat i ostatnio rozmawia przez tel. częściej niż ja :shock:
Rok temu TVN24 zdobył telekamerę deklasując konkurencje mając prawie 3 razy więcej głosów niż TVPinfo. Więc o telekamerę jestem spokojny :) Choć niewątpliwie brak możliwości internetowego głosowania działa na korzyść TVP
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Telekamery

Post autor: ktos »

Bauer unieważnił część głosów w plebiscycie Telekamery

Wydawnictwo Bauer zdecydowało o unieważnieniu części głosów oddanych w plebiscycie Telekamery 2010 za pomocą kart pocztowych i kuponów dołączonych do tygodnika.

Chodzi o karty i kupony, które zostały masowo przesłane przez te same osoby. Jaka była ich liczba? - W niektórych przypadkach bardzo duże ilości - mówi tylko portalowi Wirtualnemedia.pl Maciej Brzozowski, dyrektor PR Wydawnictwa Bauer, ale konkretnych wartości podać nie chce.

Jak podkreślono w komunikacie spółki, “proceder taki mógł mieć znaczący wpływ na wyniki głosowania”. Dlatego “w trosce o prawidłowy przebieg i dobre imię plebiscytu, jak i poszanowanie praw głosujących”, po konsultacji z firmą Deloitte Audyt odpowiedzialną za prawidłowy przebieg głosowania, postanowił on te głosy unieważnić. Przy decyzji tej Bauer powołał się na par. 4 pkt. 7 Regulaminu Głosowania, który brzmi: “Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień Regulaminu w razie zmiany przepisów prawnych lub z innej ważnej przyczyny”.

Zgodnie bowiem z tym samym Regulaminem za pomocą kuponów drukowanych w “Tele Tygodniu” i kartek głosować można dowolną ilość razy. Ograniczenia wprowadzono w tym roku natomiast w innych sposobach głosowania. Z telefonów komórkowych wysłać bowiem można tylko jeden sms (przy poprzedniej edycji “Telekamer” ograniczenia nie było), zaś w internecie odbywa się głosowanie jedynie na “Telekamerę internautów”, a nie w głównych kategoriach i można wysłać jeden głos z jednego numeru IP.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ba ... telekamery

jeszcze wyjdzie że tak unieważnią głosy że wszystko TVP wygra w końcu za dobrze nie było ostatnio tam z wygrywanie :P
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Telekamery

Post autor: ktos »

To się zapowiada zamiast gali prezentacja nowej ramówki TVP, jeszcze znając życie to za prezenterów dadzą gwiazdy związane z nowymi bądź popularnymi serialami lub programami i będzie tylko co TVP ma najlepsze :roll:

Premiera "Bitwy na głosy" na Telekamerach

http://media2.pl/media/74540-premiera-b ... erach.html
Ama18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 23 sie 2009, 15:53

Re: Telekamery

Post autor: Ama18 »

TVP jakieś warunki musiała postawić. To cud, że zgodziła się na promocję TVN-u w porze największej oglądalności. Te spociki "Bitwy na głosy" będą jak Ziemia przy Słońcu - gwiazd pewnej telewizji...
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Telekamery

Post autor: ktos »

Informacje - osobowość:
Krzysztof Ziemiec 34% głosów

Publicystyka - program:
Magazyn Ekspresu Reporterów 45% głosów

Komentator sportowy:
Maciej Kurzajewski 41% głosów

na razie :
TVP 1 - 1
TVP 2 - 2
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Telekamery

Post autor: prze_kw »

Żenada. Tyle.
Liczą się tylko Fakty.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Telekamery

Post autor: ktos »

Rozrywka - osobowość:
Zenon Laskowik i Waldemar Malicki 46% głosów

Program rozrywkowy:
Jaka to melodia? 60% głosów

Mam Talent tylko 18% po 2 latach deklasacji śmiech na sali nieźle musieli te glosy unieważnić !! coś czuje że nic TVN nie wygra jeszcze wyjdzie że nawet TVN 24 przegra

na razie :
TVP 1 - 2
TVP 2 - 3
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Telekamery

Post autor: Adrian ;P »

Póki, co czuje duże zniesmaczenie. Mam Talent i Anita Werner byli wedlug mnie pewniakami. O ile wygrana Kurzajewskiego (przez Pytanie na Śniadanie i Kocham Cię Polsko) była oczywista, tak wyniki w kategorii program rozrywkowy neico zszkowały - nawet Wojciecha Iwańskiego. Tylko 18% głosów? Skoro Mam Talent nie wygrał to nie ma co liczyć na wygrane Na Wspólnej, a już tym bardziej Usta Usta. Jeżeli TVN24 nie dostanie nagrody, będzie to conajmniej dziwne :roll:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Telekamery

Post autor: piotrek888 »

Akurat Krzysztofowi Ziemcowi należało się bardziej niż Anicie Werner. Reszta - żenada!
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Telekamery

Post autor: ktos »

Serial codzienny:
Barwy szczęścia 41% głosów

na razie :
TVP 1 - 2
TVP 2 - 4
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Telekamery

Post autor: sybic »

Adrian ;P pisze:Skoro Mam Talent nie wygrał to nie ma co liczyć na wygrane Na Wspólnej, a już tym bardziej Usta Usta.
Na Wspólnej to serial do odstrzału...
Ale Majka na drugim miejscu :)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Telekamery

Post autor: ktos »

Serial cotygodniowy:
Ojciec Mateusz 38% głosów

na razie :
TVP 1 - 3
TVP 2 - 4
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Telekamery

Post autor: ktos »

Śmiech na sali że przyznano te nagrody podczas przerwy czyli tylko promocja TVP i tyle widać że ustawione to

kanał filmowy
Telewizja Kino Polska 50% głosów

kanałem popularno-naukowym i kulturalnym
Discovery Channel 28% głosów

kanałów sportowych
Polsat Sport 32% głosów

kanał dziecięcy
Disney Channel 34% głosów

kanał informacyjny i biznesowy
TVN24 47% głosów.

na razie :
TVP 1 - 3
TVP 2 - 4
TVN - 1
Polsat - 1
Disney Channel - 1
Discovery Channel - 1
Telewizja Kino Polska - 1

http://film.interia.pl/raport/telekamer ... 93967,7199
Ostatnio zmieniony poniedziałek 07 lut 2011, 21:52 przez ktos, łącznie zmieniany 1 raz.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Telekamery

Post autor: prze_kw »

TVN24 otrzymał Telekamerę dla najlepszego kanału informacyjnego. Wręczenia nagród dla kanałów tematycznych dokonano w czasie przerwy reklamowej...
Kiedy TVP 2 nadawała 10-minutowy blok reklam, w Teatrze Polskim wręczano Telekamery kanałom tematycznym. W kategorii "kanał filmowy" triumfowała Telewizja Kino Polska (50% głosów). Najlepszym "kanałem popularno-naukowym i kulturalnym" okazał się Discovery Channel (28% głosów). Wśród "kanałów sportowych" bezkonkurencyjny okazał się Polsat Sport (32% głosów), z kolei najwięcej głosów w kategorii "kanał dziecięcy" uzyskał Disney Channel (34% głosów). Wreszcie w konkurencji "kanał informacyjny i biznesowy" triumfował TVN24, zdobywając 47% głosów
interia.pl
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości