[Polsat] MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

[Polsat] MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Ksero »

Zakładam zbiorczy wątek o dwóch programach rozrywkowych Polsatu - MBTM Tylko Muzyka i GTD Tylko Taniec.
Jak Wam się podobał wczorajszy odcinek?
KKK
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: epsztajnek »

Być może to już zmęczenie tą formułą , ale wczorajsze pieprzenie prowadzących i jury było mocno irytujące :>
( Olga J. chyba jednak sprowadza zielę nie tylko w celach badawczych :devil: )
A na program zerkam głównie dla widoków typu Paulina S.J. w szortach ;)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Trzeciak »

Mówcie co chcecie, ale wczorajszym poziomem produkcji i realizacji dla mnie "MBTM" udowodnił, że jest najlepiej robionym widowiskiem talent-show w Polsce. Widać, że show nie jest zatęchłe i zgrane jak "Mam Talent" - uczestnicy nadal są dość innowacyjni (m. in. All Sounds Allowed) budzą spore emocje, a jury - nie przechodzi obok nich obojętnie (przykład: wczorajsza kłótnia Kory ze Sztabą). Do prowadzenia nic nie mam - dlatego, że i Sykut, i Rocka było dość mało (poza czymś takim jak voice-over - czyli tajemniczy głos).
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Ksero »

Chodź, chodź moja kochana
dam, dam, dam Ci banana.
:lol2: :spiewa:
KKK
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Trzeciak »

Sorry, ale trochę wyciągnąłeś pewien fragment z kontekstu, który nie miał wpływu na dalszą część programu, bo panowie pożegnali się już z programem (mieli co prawda stan 2:2 i mieli prawa do dogrywki, ale jej odmówili i dlatego wrócili do domów). Były inne występu typu Katarzyny Grzesiek, Camero Cat czy All Sounds Allowed, który żaden program talent-show w Europie by się nie powstydził.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Ksero »

No tak. Zawiedli mnie trochę Camero Cat - zapowiadali coś w rodzaju spektaklu, ale go nie pokazali.
KKK
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: mojpierwszyraz »

Dla mnie absolutnie szczerze, program nudny. I to bardzo. I i ew. II edycja to szczyt tego programu. dla mnie teraz jest już tylko gorzej. Program robi się jeszcze nudniejszy od MT, które bądź co bądź wywindowało pod względem różnorodności prezentowanych uczestników na scenie, i kilku fajnych ujęciach.
tvn - latem programowo najgorsza!
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Ksero »

Może wydaje Ci się nudniejszy, bo tu tylko występują wokaliści/zespoły, a w MT różne osobowości?
KKK
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: mojpierwszyraz »

Też, ale i nie tylko. Teoretycznie MT jest różnorodniejszy, ale liczyłem że MBTM jest realizowany z większym... no nie wiem, polotem. Tymczasem po 21:00 po prostu się nudziłem, a oglądając całą powtórkę u znajomego - obejrzałem tylko pierwszą godzinę. I nie śpieszno mi do nowego odcinka.
tvn - latem programowo najgorsza!
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Ksero »

Dziś startuje druga edycja GTD Tylko Taniec. Ciekawe jak sobie poradzi z Rodzinką.pl?
KKK
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: matik »

Tu raczej Dwójka jest na przegranej pozycji. Zresztą TVP1 i TVP2 nie wypadają w tym tygodniu dobrze z udziałami w porównaniu do konkurencji.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Ksero »

W sumie nie wiadomo. Tak dobrych wyników GTD na wiosnę nie miał, a Rodzinka.pl ma jakąś 3 lub więcej milionową widownię. Zależy też od tego, czy ludzie będą chcieli oglądać telewizję czy może być dłużej na dworze/pójść gdzieś, itd.
KKK
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Trzeciak »

Zgodzę się z @matikiem - tutaj TVP2 ma źle ułożone pasma tej jesienii - więc taki serialowy "nudny" wieczór nie jest na razie jakąś konkurencją dla "GTD 2". Gdyby Dwójka postawiła na model "Na dobre i na złe" + "Rodzinka.pl", lub "Rodzinka.pl" + "Kocham Cię Polsko" - wtedy tak.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: mojpierwszyraz »

All Sounds Allowed - nie wiem czy pamiętacie, ale to Mam Talent odkryło ten zespół, i to już 5 lat temu, w I serii.
tvn - latem programowo najgorsza!
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Ksero »

Chyba 4... Pierwsza edycja MT! wystartowała w 2008 roku.
KKK
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości