[Polsat] MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: kamico7 »

Alicji Janosz Polsat proponował udział w MBTM jako... uczestnik !! Bez komentarza :roll:
http://alicjajanosz.blogspot.com/2014/0 ... jeden.html
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Trzeciak »

A może wystarczyłoby poczekać z kolejną edycją większą ilość czasu niż pół roku, bo tak wiadomo, że nowych muzycznych talentów dużo nie przybędzie, a przynajmniej nie byłoby takich akcji, że Polsat dzwoni do Janosz, bo brakuje im uczestników.

Swego czasu - Maciej Rock podczas jednego z programów na żywo do udziału w programie zaprosił m. in. Marylę Rodowicz i Lady Pank. Jak widać - Polsat chyba zaczyna kończyć z żartami skoro biorą się za tą uczestniczkę. [ironia]

A może telefon do Janosz jest elementem gry promocyjnej? Swoją drogą nie zdziwiłbym się - jesienią ur. niedzielny "MBTM" zaczął przegrywać nawet z sobotnim "TVoP", więc dochodzi do drastycznych i nieco desperackich ruchów. Tylko doświadczenie pokazuje, że taka gra marketingowa, to promocja o wątpliwych skutkach.

Przy okazji - wiosną prawdopodobnie nie będzie "GTD" - kolejna edycja miałaby powstać dopiero jesienią. Czyżby czekał nas pierwszy od 9 lat sezon bez widowiska tanecznego?
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: TheXF »

Nagrania castingowe przesuneli na pozniejszy termin niz to planowano. Na razie nie wiadomo na kiedy. Widocznie problemy z nowym jurorem :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Adrian ;P »

Dzisiaj Edyta Górniak poda informację, na który program się zdecydowała - a jak dla mnie nie powinna na żaden, tylko zająć się muzyką. Nikt jak ona nie obskoczył tylu programów w tv - Jak Oni Śpiewają, Ranking Gwiazd, Taniec z gwiazdami, Bitwa na głosy, The Voice i teraz prawdopodobnie Must be the Music.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Camilo »

Myślę akurat, że w naszym show biznesie znaleźliby się ludzie, którzy obskoczyli znacznie więcej programów. :D
Jak dotąd była chyba tylko jurorką w JOŚ i jednej edycji "The Voice of Poland". Nie jest to raczej jakiś zawrotny wynik jak na tyle lat kariery. :mhm:
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Trzeciak »

Biorąc pod uwagę to, że Edyta Górniak była już raz w jury razem z Elżbietą Zapendowską oraz niedawne opóźnienie w nagraniach castingowych - myślę, ze albo wybrała znów "TVoP", albo odmówiła obu ekipom.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: musicomaniakk »

Trzeciak pisze:Biorąc pod uwagę to, że Edyta Górniak była już raz w jury razem z Elżbietą Zapendowską oraz niedawne opóźnienie w nagraniach castingowych - myślę, ze albo wybrała znów "TVoP", albo odmówiła obu ekipom.
Zapytam, bo nie rozumiem :) Czy to, że Edyta była już w jury z Elą ma jakiś wpływ na jej występ w MBTM?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Trzeciak »

Nie wiem czy ma wpływ, ale było już tak, że dane osoby tłumaczyły, że "nie wchodzi się drugi raz do tej samej rzeki".
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Adrian ;P »

No i Edyty nie będzie w żadnym z programów. Dobra decyzja
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: felek »

Może i dobra, ale jak ma nagrywać takie 'hity' jak na ostatniej płycie, która sprzedała się fatalnie to może lepiej niech siedzi gdzieś w jury.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Trzeciak »

"MBTM 7" bez "Łoza". Zastąpi go Piotr Rogucki z zespołu Coma.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: TheXF »

Trzeciak pisze:"MBTM 7" bez "Łoza". Zastąpi go Piotr Rogucki z zespołu Coma.
Kuuuuuuuuuurdę, no to ładna zamiana. Szkoda trochę, że Roguc nie w XF :(
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Adrian ;P »

Ja jestem bardzo zadowolony z tej zmiany. Wolę żeby została Kora i odszedł Łozo. Do tego lubię Roguckiego, więc w ogóle super. Tyle, że z tego co się zorientowałem wiele osób go nie kojarzy. Zmiana na pewno odświeży program, któremu ewidentnie potrzebna jest jakaś sezonowa przerwa.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: SevenUP »

Szczerze mówiąc program mocno upadł. Nie oglądałem go całościowo nigdy, bo dla mnie zawsze miał taki Polsatowski, odpustowy charakter, poza tym wolę solistów. Ale jednak np. w 3 edycji poziom był bardzo wysoki i jury było całkiem ok. Niestety teraz zrobiła się z tego jakaś katastrofa, co sekunda reklama lte i parówek, wykonania disco polo i mnóstwo takich chłopków-roztropków. Najlepsze występy to wykonania uczestników innych programów. I jeszcze ta akcja ze Sztabą wczoraj- fajnie że produkcja dyktuje jurorom co mają robić. Nie dziwię mu się, zresztą Sztaba to jeden z najlepszych jurorów ze wszystkich programów, pewnie mocno się zastanowi przed dalszym udziałem.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Trzeciak »

To i tak jeszcze za wcześnie bo nie wystartowała jeszcze faza odcinków na żywo. Jeśli te utrzymają poziom z piątej edycji - to nie mam wątpliwości, że Sztaba zostanie jurorem w ewentualnej ósmej serii.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość