[Polsat] MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: TheXF »

TheXF pisze:
Trzeciak pisze:"MBTM 7" bez "Łoza". Zastąpi go Piotr Rogucki z zespołu Coma.
Kuuuuuuuuuurdę, no to ładna zamiana. Szkoda trochę, że Roguc nie w XF :(
Jednak cofam to stwierdzenie :)
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: musicomaniakk »

Startują precastingi do 8 edycji MBTM. Oficjalnie potwierdzone w 1 odcinków na żywo. Mogli dać od razu 20 edycję, bo to jest już śmieszne :D10
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: SevenUP »

Jak zwykle pani Nina podjęła świetną decyzję. Oby widownia odpłaciła jej stosownymi wynikami.
Ferdziul
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 27 lis 2012, 18:38

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Ferdziul »

Nie wiem w czym Wy macie problem. Zauważyłem, że jeśli w Polsce jakiś program doczeka się więcej niż 3-4 edycji, to już jest "bee". Co w tym złego, że "MBTM" doczeka się 8 odsłony? Stacja jest zadowolona, to dlaczego by nie? Mnie się ten system podoba, dwie edycje w roku, aż do wyczerpania. Za to w ogóle nie podoba mi się system TVN, gdzie jest jedna edycja programu w roku. Potem się to wlecze latami. Tak jest np. z "Mam Talent!". Brawo Polsat! :tanczy:
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: TheXF »

Ferdziul pisze:Brawo Polsat! :tanczy:
Brawo, brawo. Robi się z programu kabaret :) Już w finale swoje miejsca mają disco-polowce (o poziomie hip-hopowców nie wspominam). Tak trzymać Polsat! ;)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: mojpierwszyraz »

Ferdziul pisze:Nie wiem w czym Wy macie problem. Zauważyłem, że jeśli w Polsce jakiś program doczeka się więcej niż 3-4 edycji, to już jest "bee". Co w tym złego, że "MBTM" doczeka się 8 odsłony? Stacja jest zadowolona, to dlaczego by nie? Mnie się ten system podoba, dwie edycje w roku, aż do wyczerpania. Za to w ogóle nie podoba mi się system TVN, gdzie jest jedna edycja programu w roku. Potem się to wlecze latami. Tak jest np. z "Mam Talent!". Brawo Polsat! :tanczy:
To że program doczekał się 8. sezonu nie jest niczym złym, i też to zauważyłem, że w takiej sytuacji zaczyna rozpoczynać się hejt ze strony ludzi, czego kompletnie nie pojmuję. Nie chcesz- nie oglądaj. Ja np. tego programu nie oglądam - powodem jest lekka tandeta jaka mu towarzyszy przy jego produkcji. I wiele osób to powie. Nie powiem jednak, że marzę aby show spadło z anteny - radzi sobie dobrze, ma swoich wiernych widzów którzy zapewne lubią taki a nie inny program. I chwała wszystkim za to. Nie odmóżdża jak seriale paradokumentalne, na dodatek promuje ludzi - czemu mam być przeciwny?
A "system TVN" jest dla mnie jeszcze bardziej zrozumiały. Programy te mają takie a nie inne kruczki w licencji, więc MUSZĄ być emitowane raz do roku. To jest dla wszystkich raczej jasne.
tvn - latem programowo najgorsza!
Ferdziul
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 27 lis 2012, 18:38

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Ferdziul »

TheXF pisze:
Ferdziul pisze:Brawo Polsat! :tanczy:
Brawo, brawo. Robi się z programu kabaret :) Już w finale swoje miejsca mają disco-polowce (o poziomie hip-hopowców nie wspominam). Tak trzymać Polsat! ;)
Wolę ten kabaret, niż sztucznego "X Factora". Aż oczy bolą od tej sztuczności...
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: SevenUP »

Ferdziul pisze:
TheXF pisze:
Ferdziul pisze:Brawo Polsat! :tanczy:
Brawo, brawo. Robi się z programu kabaret :) Już w finale swoje miejsca mają disco-polowce (o poziomie hip-hopowców nie wspominam). Tak trzymać Polsat! ;)
Wolę ten kabaret, niż sztucznego "X Factora". Aż oczy bolą od tej sztuczności...
Czy coś może być gorsze niż reklama LTE i parówek a między nimi jakieś urywki wokalne?
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: TheXF »

Wydaje mi się, że daremne są tłumaczenia dla pana Ferdziula. Strzelam, że po prostu zboczył z drogi do polsatowskiego forum :) Oczywiście ma prawo wyrażać swoje odmienne opinie, ale usilnie opierać swoje jakieś racje na jednym argumencie - sztuczności? Trochę śmieszne ;)
Ferdziul
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 27 lis 2012, 18:38

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Ferdziul »

Z niczego nie zboczyłem. Uważam, że TVN robi programy o wiele wyższym poziomie, ale to nie znaczy, że złym jest robienie wielu edycji jakiegoś programu. W innych krajach programy mają nawet po 20 edycji, a u nas jak jakiś dobije 5, to już jest wyśmiewany za ilość serii.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: r_r16 »

Ferdziul pisze:
TheXF pisze:
Ferdziul pisze:Brawo Polsat! :tanczy:
Brawo, brawo. Robi się z programu kabaret :) Już w finale swoje miejsca mają disco-polowce (o poziomie hip-hopowców nie wspominam). Tak trzymać Polsat! ;)
Wolę ten kabaret, niż sztucznego "X Factora". Aż oczy bolą od tej sztuczności...
Powtarzasz cały czas, że X Factor jest sztuczny, ale ani razu nie napisałeś, co jest w nim sztucznego. Konkrety!
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: ktos »

W niedzielę w MBTM wystąpi zwyciężczyni Niemieckiego Idola Aneta Sablik szkoda że TVN jej nie ściągnął :P
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: adik1148 »

W MBTM ją zjadą xD i jej piosenka , i jej głos nie powala ;p
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Trzeciak »

Swego czasu - Adam Sztaba za ironiczną krytykę gościa specjalnego - Sylwii Grzeszczak dostał solidną reprymendę od producenta. Skoro później na żywo nie zjechał Loreen (Sztaba nie cierpi Eurowizji - tej dzisiejszej szczególnie), to nie sądzę, by pojechał po zwyciężczyni niemieckiego "Idola", tym bardziej, że występ będzie prawdopodobnie nagrywany i zostanie wyemitowany przed przerwą przed wynikami.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [Polsat] MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: michal_borkowski »

Piotr Rogucki nie będzie już jurorem MBTM - donoszą portale.
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości