[Polsat] Dancing With The Stars - Taniec z gwiazdami

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: Greg Haus »

A ja jestem pozytywnie rozczarowany!

:plus: na plus: :plus:
studio - daje wielkie możliwości, fakt, że mogłoby być trochę większe, ale i tak wygląda super. Nie do porównania do kilu trójkącików w tle i kawałka wiszącej szmatki za stołem jurorskim w tvnie przez 13 edycji.
jury! - prócz Malitowskiego bardzo fajnie się spisali. Największe zdziwienie to Grabowski - byłem przekonany, że to będzie porażka, a jego cięty dowcip był wspaniały! Malitowski uznał, że im wiecej rzuci niezrozumiałych pojęć po angielsku ty uznany będzie za lepszego jurora
Fajna niespodzianka z Skrzynecką i Gasowskim!
Fajne zapowiedzi no i lektor rodem z tvn!

na minus:
Na minus na pewno greenroom - malusi, ciasny i jeszcze te dwa wielkie czarne flakony
Głogowska - bardzo miła, ale dała ciała! Nie umie tego poprowadzić, może się jeszcze wyrobi - mam nadzieję.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: Trzeciak »

felek pisze: A jeśli chodzi o oglądalność wczorajszego odcinka to obstawiam 3.5 mln, ale tak naprawdę możemy spodziewać się wszystkiego (Kto wie - może 4 mln?) :)
Gdyby tak było, to już w sobotę Polsat wydałby komunikat o sukcesie nowej odsłony programu. Tutaj na taki wynik bym nie liczył - 3 mln widzów już będzie sukcesem.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: prze_kw »

"Taniec" hitem piątku - 3,82 mln widzów, 24,08 proc. udziału w grupie 4+ i 23,15 proc. udziału w 16-49 (Nielsen). Oby tak dalej :D
Liczą się tylko Fakty.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: Greg Haus »

No i to jest piękna wiadomość! :D Może Miszczak w końcu przyzna się do błędu, choć w sumie w co ja wierzę. Mam nadzieję, że widownia będzie wzrastać :tanczy:
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: SevenUP »

Widownia będzie spadać, bo 1. będzie ciepło i nikt normalny nie będzie o tej godzinie oglądał tv, 2. cześć ludzi jak ja obejrzało z ciekawościntzg w Polsacie. Na 4 mln nie ma co liczyć.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: prze_kw »

Dziś drugi odcinek!

Na parkiecie pojawią się panowie - Dawid i Janja, Antek i Kamila oraz Jacek i Magda zatańczą cha-chę, a Piotr i Nina, Jacek i Paulina oraz Rafał i Izabela walca angielskiego. 5 "ocalałych" pań zaprezentuje się we wspólnej salsie. Na parkiecie pojawi się również Anna Głogowska (z Janem Klimentem i Tomkiem Barańskim). W programie zaśpiewa także Kim Cesarion.

Za tydzień na parkiecie zaprezentują się już wszystkie pary. Tańczyć będą m.in. rumbę, walca wiedeńskiego, jive, tango i quickstepa.
Liczą się tylko Fakty.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: Trzeciak »

Warto też dodać, że odcinek zamknie występ Rafała Brzozowskiego.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: prze_kw »

No to za tydzień zaśpiewa Joanna Moro :twisted: :twisted: :twisted:
Liczą się tylko Fakty.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: mfdtv4 »

Mówcie co chcecie, ale Polsat dobrze zrobił tą edycję :) Mnie interesuje i nie czuje znudzenia jak w przypadku ostatnich kilku edycji TVNu. A za tydzień zaśpiewa Katie Melua. Odpadł Antek i Kamila :)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: SevenUP »

mfdtv4 pisze:Mówcie co chcecie, ale Polsat dobrze zrobił tą edycję :) Mnie interesuje i nie czuje znudzenia jak w przypadku ostatnich kilku edycji TVNu. A za tydzień zaśpiewa Katie Melua. Odpadł Antek i Kamila :)
A wg mnie zrobił źle.
Jak nie trudno się domyślić, części osób będzie się podobać, a części nie. Jak ze wszystkim.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: Camilo »

Jak na reaktywację przy 14. edycji, to całkiem nieźle to wyszło. Jury z Grabowskim i duetem Pavlovic-Tyszkiewicz mega pozytywne, może nawet lepsze niż w TVN, prowadzący dają radę, klimat został zachowany. Chyba jednak "Dancing with the Stars" to jeden z najlepszych światowych formatów przeniesionych na polski grunt. Cały czas czuć jeszcze moc i klasę.
antares140
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: środa 26 sie 2009, 08:27

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: antares140 »

Ja lubiłem strasznie oglądać ten program ale w TVN. Gdy oglądam Dancing with the Stars brakuje mi jednak tej klasyki klasy którą mogliśmy przez 13 edycji oglądać w TVN i brakuje mi tego, że w Tańcu w TVN gościły największe gwiazdy np.Joe Cocker a Polsat zrobił Taniec dla każdego dla przeciętnego widza który nic nie wymaga, szkoda dawnego tańca
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: prze_kw »

Dziś, po raz pierwszy w historii polskiego "Tańca z Gwiazdami", uczestnicy zaprezentują fuzję dwóch różnych tańców do tej samej muzyki. Jacek i Magda zaprezentują tango z rumbą, Joanna i Rafał cha-chę i tango argentyńskie, Dawid i Janja quickstepa z sambą a Aneta i Stefano foxtrota i cha-chę. Wystąpią ponadto Margaret i Artur Chamski.
Liczą się tylko Fakty.
Ferdziul
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 27 lis 2012, 18:38

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: Ferdziul »

We wrześniu rusza piętnasta edycja. :)
qba5000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2013, 10:29

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: qba5000 »

W finale 14. polskiej edycji Tańca z Gwiazdami, a pierwszej w Polsacie wystąpią:
Aneta Zając oraz Stefano Terrazzino
Joanna Moro oraz Rafał Maserak

Ciekawostką jest to, że którakolwiek z par wygra - będzie to trzecie zwycięstwo tancerza - Stefano zwyciężył z Kingą Rusin (edycja 4) oraz Agatą Kuleszą (edycja 8 ), a Rafał święcił triumfy z Anną Muchą w edycji 10 oraz z Julią Kamińską w edycji 11.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości