Mam Talent! - edycje zagraniczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam Talent! - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Dziką kartę jurorów otrzymał komik i parodysta - Jon Clegg tym samym staje się ostatnim 11 finalistą programu, który jutro powalczy o ćwierć miliona funtów i występ na Gali Królewskiej: http://tellymix.co.uk/reality-tv/britai ... clegg.html

Przed jutrzejszym finałem mam jakieś przeczucie, że tą edycję "BGT" wygrają Bars & Melody. Gdyby tak się stało - program wygraliby najmłodsi uczestnicy od 2008 roku, kiedy to triumfował 14-letni tancerz George Sampson. Niemniej jednak podsumowując kończącą edycję programu - trzeba przyznać, że jest zdecydowanie słabsza, od ubiegłorocznej i nie sądzę, by coś nadzwyczajnego się wydarzyło (poza występami specjalnymi - chyba, że miałoby to być coś jeszcze lepszego od kobiety z jajami :D ). W UK chyba też troszkę na razie czuć wyczerpanie formatu - a może i formuł programów talent-show, co jest świetną konkluzją sezonu 2013/2014, ale to na inny temat. Zresztą poczekajmy do jutrzejszego finału, ale wyniki oglądalności ok. 10 mln nie będą zaskoczeniem.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam Talent! - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Do swojej poprzedniej informacji dodam, że drugi odcinek dziewiątej edycji "America's Got Talent" obejrzało 11.30 mln widzów przy współczynniku 2.9.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam Talent! - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Grupa Collabro wygrała "BGT 2014", drugie miejsce zajęła Lucy Kay, a trzecie - Bars & Melody. Tym samym na podium zajęły same muzyczne talenty i kończy się jedna ze słabszych edycji "BGT". Podczas finału zareklamowano aplikację do "BGT 2015", która zakónczy się 31 grudnia tego roku.

Szkoda, że największe zaskoczenia, czyli Darcy Oake (4 miejsce) i The Addict Initative (10 miejsce) znaleźli się poza podium. Tak, jak podczas finału "BGT 2011" podano które miejsca zajęli poszczególni finaliści.

Teraz trwa program "Britain's Got More Talent" - mam wrażenie, że niestety ciekawszy od dzisiejszego finału.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam Talent! - edycje zagraniczne

Post autor: bartek09 »

Chyba wolałbym już, żeby wygrała Lucy. Rzeczywiście, w tegorocznym finale szału nie było, ale też trzeba przyznać, że w tej edycji nie było zdecydowanego faworyta. Przez moment myślałem, że mogą wygrać Paddy i Nico i zastanawiam się, czy gdyby nie doznała kontuzji i mogli sobie pozwolić na więcej podczas występów, to mieliby szanse na zwycięstwo :mhm: Tak czy inaczej, wielkim zaskoczeniem było dla mnie, że zajęli tak niskie miejsce. Podobnie jak Darcy, który miał dzisiaj naprawdę świetny występ.

A co do BGMT, to w ogóle muszę przyznać, że dawno nie było tak dobrej edycji :D
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam Talent! - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Wczorajszy odcinek finałowy obejrzało średnio 10,7 mln widzów, a w szczycie osiągając 12,7 mln widzów. Czyli zgodnie z przewidywaniami. Jednak wczorajszy finał zapewnił nokautujące, bo aż 51 procentowe udziały.

Tutaj pełne wyniki procentowe. Jak się okazało Collabro nie dało szans rywalom ani w Finale, ani w swoim półfinale: http://tellymix.co.uk/reality-tv/britai ... tages.html

Jak wiadomo - wraz z przejściem do historii jednej edycji - zaczęły się przygotowania do drugiej. Nieoficjalne pogłoski mówią, że dla Aleshy Dixon i Davida Walliamsa ósma edycja była ostatnią, w której byli jurorami.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam Talent! - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

3 odcinek 9 edycji "America's Got Talent" na NBC obejrzało 11.54 mln widzów przy współczynniku 2,6. Program ogląda średnio 11,61 mln widzów, co jest wzrostem o ponad 100 tys. widzów, do roku ubiegłego. Jednakże zmalał średni współczynnik wynoszący 2.8 (rok temu wynosił on 3.0).
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam Talent! - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Dziś mija tydzień od Wielkiego Finału ósmej edycji "BGT". Jego wielcy zwycięzcy, czyli Collabro robią karierę w zawrotnym tempie. Wczoraj grupa wokalna podpisała kontrakt wytwórnią płytową Simona Cowella - SyCo. Na premierę płyty triumfatorów 8 edycji "BGT" Brytyjczycy długo czekać nie będą, bo ukaże się już 14 lipca w sklepach.

Wraz z zakończeniem ósmej edycji rozpoczęły się przygotowania do przyszłorocznej dziewiątej. Prawdopodobnie pierwszy raz od trzech lat skład jurorski zostanie zmodyfikowany, i to być może bardzo. Nieoficjalnie się mówi o tym (co też napisał David Walliams), że w przyszłym roku cały skład jurorski (i to włącznie z Simonem Cowelem) ulegnie zmianie, co (niby) ma być ratunkiem dla słabnących wyników programu.
qba5000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2013, 10:29

Re: Mam Talent! - edycje zagraniczne

Post autor: qba5000 »

Wg mnie powinni wywalić tylko Davida i Amandę. Alesha się rozkręca z edycji na edycję, a Simon to przecież najlepszy juror na świecie i ikona tego programu.

I tak przy okazji: proszę, niech nowa jurorką nie będzie Mel B :D
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam Talent! - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Tylko to sam Simon Cowell w głównej mierze decyduje o całym składzie jurorskim programu. ;)

A jeśli chodzi o Mel B, to piszesz to dlatego, że nie podoba Ci się ona jako jurorka, czy po prostu nie chcesz, żeby występowała już w czwartym takim programie (przyp. - jurorka w "AGT", trenerka w "The Voice Kids" Australia, no i teraz - jurorka w "The X Factor") ;)
qba5000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2013, 10:29

Re: Mam Talent! - edycje zagraniczne

Post autor: qba5000 »

Nie chcę, żeby występowała w czwartym programie, lubie ją, jest spontaniczna - a to cenię - ale co za dużo, to niezdrowo.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam Talent! - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Tymczasem Simon Cowell potwierdził w rozmowie z jednym z brytyjskich dzienników, że nie opuszcza jury w "BGT" i będzie jurorem w przyszłorocznej dziewiątej edycji programu.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam Talent! - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Czwarty odcinek castingów jurorskich dziewiątej edycji "America's Got Talent" obejrzało 11,42 mln widzów przy współczynniku 2.6.

Kolejny premierowy odcinek stacja NBC wyemituje wyjątkowo w niedzielę o 21:00. Tym samym stacja odpowie na wielką premierę stacji ABC - czyli nowy muzyczny show "Rising Star".
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam Talent! - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Ostatni szósty odcinek castingowy "America's Got Talent" obejrzało 1 lipca 11,14 mln widzów przy współczynniku 2.6. 8 lipca odcinek nie był emitowany, a 15 lipca wyemitowano specjalny odcinek "Best of Auditions", który obejrzało 8,53 mln widzów (współczynnik 2.0).

W przyszłym tygodniu zostaną wyemitowane eliminacje jurorskie, w którym uczestnicy rywalizować będą o wejście do "Top 48", która wystąpi w etapie programów na żywo. Te rozpoczną się najprawdopodobniej 29 lipca.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam Talent! - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Pierwszy odcinek eliminacji jurorskich obejrzało 10,43 mln widzów przy współczynniku 2.4. Tej nocy - a właściwie za niecałe pół godziny rozpocznie się drugi i ostatni odcinek eliminacji jurorskich, po którym znana będzie najlepsza "48", która weźmie udział w ćwierćfinałach na żywo - te startują już w najbliższy wtorek. Programy na żywo, tak jak rok temu odbędą się w Radio City Hall w Nowym Jorku z 5000-osobową widownią.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam Talent! - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Drugi i ostatni odcinek eliminacji jurorskich "America's Got Talent" oglądało 10,32 mln widzów przy współczynniku 2,4. Tym samym etap odcinków nagraniowych został zakończony i już w najbliższy wtorek rozpoczną się programy na żywo.

Oznacza to, że wyłonią została Top 48. Sami jurorzy w ramach przesłuchań w Las Vegas wyłonili 47 uczestników. Część osób awansowała automatycznie i nie musiała drugi raz występować. Pozostali po raz drugi zostali przesłuchani. Część osób już po nim usłyszało, że przechodzi do programów na żywo, część - niestety - po nim już mogła jechać do domów. Reszta czekała na wynik obrad jurorskich, po którym poznali wynik, czy przechodzą do programów na żywo, czy odpadają. Ostatniego - 48 ćwierćfinalistę - wyłoniła specjalna audycja radiowa "Today's Got Talent".

Oto pełna lista 48 uczestników programów na żywo: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 759&type=1

A to pierwsza "12" która wystąpi we wtorkowym ćwierćfinale: http://www.youtube.com/watch?v=Gm5mGfNi ... 7mrYuImANQ

Podczas środowych wyników - gościem specjalny będzie Enrique Iglesias.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości