[Polsat News 2] WidziMiSię

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

[Polsat News 2] WidziMiSię

Post autor: Camilo »

Jeżeli w temacie PN2 toczy się jakaś dyskusja, to zwykle dotyczy ona tego programu, dlatego mimo wszystko postanowiłem założyć odrębny temat. Początkowo autorski program Michała Figurskiego, obecnie - ze względu na jego niemoc - prowadzony przede wszystkim przez Beatę Grabarczyk, Dominikę Długosz-Gierszewską i Mikołaja Jankowskiego. Dziś do tego grona dołączył Mikołaj Poleszak - dawny dziennikarz "Rzeczpospolitej", obecnie wydawca i reporter programu. Raz wystąpił także w zastępstwie w roli gościa.

Obrazek
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [Polsat News 2] WidziMiSię

Post autor: michal_borkowski »

Trochę się zdziwiłem, widząc dziś w programie... Jerzego Iwaszkiewicza.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [Polsat News 2] WidziMiSię

Post autor: Camilo »

I wczorajsze wydanie miało kolejnego nowego gospodarza - był nim reporter, a ostatnio głównie producent "Wydarzeń" Robert Mojsak.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: [Polsat News 2] WidziMiSię

Post autor: tracer2013 »

michal_borkowski pisze:Trochę się zdziwiłem, widząc dziś w programie... Jerzego Iwaszkiewicza.
Jerzy Iwaszkiewicz tam był ? A czy program WidziMiSię nie jest konkurencją do Szkła Kontaktowego ?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [Polsat News 2] WidziMiSię

Post autor: Camilo »

Iwaszkiewicz był przede wszystkim po to, by wypromować swoją nową książkę pt. "Piegi na Katar. Salony Jerzego Iwaszkiewicza". Jak mówi stara zasada - co nie jest zabronione, jest dozwolone. :lol2:
http://www.ipla.tv/Widzimisie-liliana-h ... od-6440722

W okresie przedświątecznym najwyraźniej zrobili też prezent swojej załodze i dali szansę wykazać się na ekranie wszystkim, którzy tylko chcieli. W sumie to bardzo fajnie. Dzisiejsze wydanie poprowadzi Patryk Miś, na co dzień przygotowujący programy w PN, m.in. "To był dzień".
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [Polsat News 2] WidziMiSię

Post autor: michal_borkowski »

Może narodzi się, dzięki temu, jakaś nowa osobowość Polsat News?
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [Polsat News 2] WidziMiSię

Post autor: Trzeciak »

A Michał Figurski zapowiada powrót do programu: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/mi ... cja-pokory
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [Polsat News 2] WidziMiSię

Post autor: Camilo »

Pisaliśmy o tym w temacie jemu poświęconym...
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [Polsat News 2] WidziMiSię

Post autor: Trzeciak »

Tylko z tego, co widzę - tam informacje pojawiły się w formie bardziej ogólnej. ;)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [Polsat News 2] WidziMiSię

Post autor: michal_borkowski »

Skrót z artykułu do którego podałeś link. A co do prowadzących - dla mnie Robert Mojsak mógłby zostać w tym programie na dłużej. Może w przyszłości na zmianę z Michałem Figurskim, jeśli ten do niego wróci.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [Polsat News 2] WidziMiSię

Post autor: Camilo »

Mojsak rzeczywiście chyba na trochę dłużej zostanie, bo dzisiaj też prowadzi. Jednym z gości jest świetny fotograf Jacek Bonecki, który potrafi godzinami opowiadać o Rajdzie Dakar. :lol2: I widzę, że programowi nawet sponsora znaleźli, także mimo nieobecności MF rozwijają się zamiast zwijać. Całe szczęście.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [Polsat News 2] WidziMiSię

Post autor: Camilo »

Beata Grabarczyk pochwaliła się w programie, że zapisała się na zajęcia boksu i dzisiaj miała pierwszy trening. :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [Polsat News 2] WidziMiSię

Post autor: Camilo »

W środę gościem programu byl Szymon Majewski: http://www.polsatnews.pl/wideo-program/ ... i_6359893/
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [Polsat News 2] WidziMiSię

Post autor: Camilo »

Coraz bardziej jestem pod wrażeniem doboru gości w tym programie. Wczoraj byli Maciej Stuhr i Katarzyna Pakosińska, dzisiaj będzie reporter "National Geographic" i "Dużego Formatu" Maciej Wesołowski + trochę zapomniana wokalistka Paulla. "Szkło" ze swoją niezmienną od dekady, coraz bardziej zmanierowaną ekipą, może zacząć się jak dla mnie chować.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [Polsat News 2] WidziMiSię

Post autor: michal_borkowski »

No i te czerwone szelki prowadzącego;) A M. Stuhrem też byłem pozytywnie zaskoczony. Mógłby też Wojewódzki czasem przyjść, ale pewnie TVN go nie puści.
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości