[Onet] Tomasz Lis.

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Nowy program Tomasza Lisa

Post autor: michal_borkowski »

Nowy program Tomasza Lisa może "przykryć" w TVP nowy show Mariusza Maxa Kolonko. Chcą tego nie tylko politycy z Kukiz'15, ale i prawilni widzowie, którzy w komentarzach pod tą informacją na portalach, nie kryją swojej radości ("Nareszcie! W koncu ktoś konkretny - takiego dziennikarza nam trzeba!").
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Nowy program Tomasza Lisa

Post autor: Camilo »

Lis ponownie na Twitterze:
Dobra, Jacek, to mam ten program w poniedziałek czy nie?
Tylko, po starej znajomości, daj mi znać ciut wcześniej.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Nowy program Tomasza Lisa

Post autor: michal_borkowski »

Na razie T. Lis konsultuje z nowym Dyrektorem TVP2, Maciejem Chmielem, dobór gości do najbliższego programu, podczas gdy jego żona wypomina na Twitterze Maxowi Kolonce, sprzedaż tureckich dywanów.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Nowy program Tomasza Lisa

Post autor: Camilo »

Przed nami jeszcze 2 programy Lisa w TVP2 - ostatnie wydanie będzie 25.01.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Nowy program Tomasza Lisa

Post autor: Felippe »

Żonka już straciła pracę w Panoramie.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Nowy program Tomasza Lisa

Post autor: Maciek_POZ »

Lis, Kraśko, Lewicka,... gdzie oni się wszyscy pomieszczą? Choć można by też inne pytanie postawić - kto ich wszystkich zastąpi, jak to idzie w taką masówkę?! Jedno jest wiadomo, pan Tomasz do Polsatu nie pójdzie, bo jak trafił do TVP, ochrzcił telewizję Solorza mianem "Polszmatu", zatem tam go chyba z otwartymi ramionami nie przywitają...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Nowy program Tomasza Lisa

Post autor: Trzeciak »

Lis jest mocno skłócony także z Gawryluk, dlatego w Polsacie tego pana raczej nie zobaczymy. ;)
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Nowy program Tomasza Lisa

Post autor: Felippe »

W TVN też słabo, bo była żona blokuje wejście Lisów do jej kurnika.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Nowy program Tomasza Lisa

Post autor: michal_borkowski »

A on nie miał kiedyś programu w Polsacie? ps. Oglądalność i kasa z reklam leczy wszystkie rany...
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Nowy program Tomasza Lisa

Post autor: Maciek_POZ »

Oczywiście że miał i było to bodajże przed jego przejściem do TVP, a skoro potrafił po nich jeździć, to znaczy że rozstanie nie było w zbyt dobrych okolicznościach. Niektórzy bywają pamiętliwi, poza tym nie wiadomo, jak szefostwo Polsatu zachowa się w obliczu exodusu, jaki teraz ma miejsce. Zwłaszcza że T. Lis nawet w środowisku niepisowskim nie ma jednoznacznie pozytywnych ocen. Wygląda na to, że cała energia pójdzie w redagowanie Newsweeka. Gorzej z żoną (obecną oczywiście), chyba że też zajmie się dziennikarstwem pisanym, a nie wizyjnym.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Nowy program Tomasza Lisa

Post autor: Trzeciak »

Nie było w dobrych okolicznościach, bo Solorz-Żak zabrał Tomaszowi Lisowi stanowisko dyrektora ds. programów informacyjnych w stacji (i jednocześnie szefa "Wydarzeń"), a te miało pójść w ręce kogoś z TV Biznes, który początkowo miał być przekształcony w kanał informacyjny Polsatu. Tam też od jesieni 2007 roku swój własny program publicystyczny miała także Dorota Gawryluk pt. "Sam na sam" (a sama z Lisem się po prostu nie lubi). Po odejściu Lisa i jeszcze wtedy Hanny Smoktunowicz z Polsatu parę miesięcy później rolę szefa "Wydarzeń" przejął Jarosław Gugała.

A co do Hanny Lis - skoro przez ponad 3 lata potrafiła się obyć bez stacji telewizyjnej, to obędzie się i teraz. ;)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Nowy program Tomasza Lisa

Post autor: michal_borkowski »

- Nie mam nic przeciwko temu, żeby Tomasz Lis stworzył własną telewizję - mówi w wywiadzie dla Polska The Times, Tomasz Sakiewicz. - W moich programach w telewizji prywatnej, żaden z moich gości nie wychodzi, mówiąc, że prowadzący go nieuczciwie potraktował. Profesor Rzepliński był częściej gościem w Telewizji Republika, niż w publicznej - dodaje red. naczelny Gazety Polskiej. - Nie grozi nam bynajmniej, że elity III RP zostaną pozbawione swoich mediów. Patrząc na zasięg, potencjał jest koszmarna różnica. Pewnie 70-80 procent dziennikarzy głosowało na Platformę, nie na PiS - czytamy.
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Nowy program Tomasza Lisa

Post autor: Maciek_POZ »

michal_borkowski pisze:Pewnie 70-80 procent dziennikarzy głosowało na Platformę, nie na PiS
Podobnie jak 70-80 procent prawników, niemal 100 procent więźniów i aresztantów (Prawi i Sprawiedliwi bardzo lubią to podkreślać przy okazji każdych wyborów). W dużych miastach standardowo dostają w kubek. To kto w takim razie na ten PiS głosuje? Powiem tak, że w moim środowisku jedynie jednostki się tym chwalą (fakt, że Poznań tak jak Trójmiasto to teren wyjątkowo dla tej partii niewygodny). Niby są, bo przecież wybory wygrali, ale w codziennych sytuacjach ich nie ma - no chyba że ludzie co innego mówią, co innego robią, bo wstydzą się przyznać. Z jednej strony mogę to zrozumieć, sam znam osobę i to z grupy 50+, która powiedziała mi: zagłosuje na PiS, bo tamci już za długo są przy korycie, może coś dobrego zrobią. Teraz po tych trzech miesiącach tej decyzji żałuje.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Nowy program Tomasza Lisa

Post autor: prze_kw »

Sakiewicz? To ten, którego dziecko ma chrzestnego w postaci Macierewicza? :D
Liczą się tylko Fakty.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Nowy program Tomasza Lisa

Post autor: michal_borkowski »

Ten sam. Mały OT: "Sakiewicz jest zagorzałym katolikiem - pisała o nim w 2013r. GW. "Praktycznie w każdą niedzielę można go spotkać na warszawskiej Woli u redemptorystów na mszy odprawianej w starym tradycyjnym rycie łacińskim. O swoim rozwodzie i drugiej żonie mówi niechętnie. Być może dlatego, że pierwszy ślub był kościelny, a drugi już nie. - Katolicy też grzeszą - ucina."
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości