TV4

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Wszystko o TV4

Post autor: pawell »

TV 4 może tylko podziękować TVN i "Uwadze!" za reklamę jej jednej z najpopularniejszych produkcji - "Włatców móch". Bowiem w dzisiejszym odcinku były "Kulisy sławy" tego serialu i reżysera.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Wszystko o TV4

Post autor: kamiiloo »

tvn pokazało że nie wazna jest stacja zeby pokazac cos co jest fenomenem :P z drugiej strony szukają tematów normalka
TVN innowacja i nowoczesność...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TV4

Post autor: Adrian ;P »

4 maja Czwórka rozpocznie emitowanie kinowej wersji "Czterech pancernych i psa".

Czwórka przez cały maj w niedziele o godz. 9.00 pokazywać będzie kolejno wszystkie kinowe części „Czterech pancernych i psa”: "Załoga, Radość i Gorycz", "Gdzie my, tam granica; Psi Pazur", "Rudy, miód i krzyże; Most" oraz "Rozstajne Drogi; Brzeg Morza".
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TV4

Post autor: Adrian ;P »

Wirtualnemedia: Telewizyjna Czwórka wyemituje amerykański program "Style Her Famous". W Polsce pod tytułem "Być jak ona".

Od poniedziałku do piątku w godzinach 15.20-15.50 Czwórka będzie emitowała program "Być jak ona".

Dwadzieścia odcinków każdy po 30 minut przybliżą sylwetki kobiet, które pragną dorównać ideałowi. Ich wzorami do naśladowania są gwiazdy. Gospodarz programu - wizażysta, fotograf mody i model - Jay Manuel - pomaga pomaga uczestniczkom przejść metamorfozę. W odcinkach pojawią się stylizację m.in. na Angelinę Jolie, Sarę Jessicę Parker, Halle Berry oraz Jessicę Albę.

Każda przemiana kończy się profesjonalną sesją zdjęciową, w czasie której każda z kobiet może poczuć się jak prawdziwa gwiazda, pozując znakomitemu fotografowi - wystylizowana i otoczona opieką całego sztabu specjalistów.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: TV4

Post autor: piotrek888 »

Są zdjęcia z nagrania teleturnieju "Kłamczuch" widać, że to jest bardzo podobne do "Najsłabszego ogniwa"
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: TV4

Post autor: mfdtv4 »

Gdzie są te zdjęcia?
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: TV4

Post autor: DJ Ice »

Czwórka zmieniła główne identy - zrezygnowała z już nudnych elementów natury. Nowe ładnie się prezentują przy czym są bardziej nowoczesne. Moim zdaniem - poprawiła się także jakość obrazu, która jest bardziej ostrzejsza.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Batthew88
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 22
Rejestracja: środa 27 sie 2008, 15:28
Lokalizacja: localhost

Re: TV4

Post autor: Batthew88 »

TV4? Nie, to nie dla mnie.. Naprawdę ta stacja nie jest fajna.
Obrazek
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: TV4

Post autor: DJ Ice »

Wiem, że zostałeś zbanowany, ale odpiszę. Nie wiem co rozumiesz poprzez słowo ''fajny''... Dla mnie żadna stacja nie jest fajna. Ja Czwórkę cenię na przykład za seriale i coraz lepsze filmy, za teleturnieje, które często pojawiają się na antenie tej stacji. Plusem jest także produkcja programów własnych. I - jeżeli zostaniesz od banowany - nie pisz takich żalowych i idiotycznych postów, które zupełnie nic nie wnoszą do tematu.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TV4

Post autor: Camilo »

TV4 reaktywuje teleturniej "Idź na całość". Prowadzącym ponownie będzie Zygmunt Chajzer. Za produkcję odpowiada FremantleMedia Polska, premiera najprawdopodobniej jesienią.
abc70620
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 176
Rejestracja: czwartek 02 lip 2015, 20:41

Re: TV4

Post autor: abc70620 »

Coś czuje że to będzie bardzo dobry ruch w historii TV4, ale od razu uprzedzam że to może być żart primaaprilisowy, więc lepiej dmuchać na zimno i nie podniecać się aż tak bardzo.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: TV4

Post autor: prze_kw »

To nie żart.
Liczą się tylko Fakty.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: TV4

Post autor: Felippe »

Nina pewnie się boi dać go na główną antenę.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: TV4

Post autor: Maciek_POZ »

Camilo pisze:TV4 reaktywuje teleturniej "Idź na całość". Prowadzącym ponownie będzie Zygmunt Chajzer. Za produkcję odpowiada FremantleMedia Polska, premiera najprawdopodobniej jesienią.
No proszę, czyli kolejna stacja wpada w falę nostalgii. Oby nie okazało się że reaktywowane "Idź na całość" skończy się dużym Zonkiem :P
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości