Strona główna serwisu tvn.tivi.pl

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Strona g³ówna serwisu tvn.tivi.pl

Post autor: Łukasz »

Po ma³u zaczynam wprowadzaÌ zmiany na stronie g³ównej serwisu. Na pocz¹tek coœ na wzór uk³adu newsów z dawnej strony rmf.fm: dodane zosta³y linki do newsów od 6 do 10. Tylko jeszcze nie wykoùczone. Nastêpnym etapem bêdzie zmiana ramki "Fakty" po lewej stronie. A Wy macie jakieœ propozycje?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Strona gÂłowna

Post autor: salladyn »

Ja proponujĂŞ zniesienie regulaminu. :lol:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Uaktualnienie prowadzÂących i reporterĂłw. Z reporterĂłw usuniĂŞcie Kajdana i Kunicy, do prowadzÂących dodanie Marciniaka, a Kajdana przesuniĂŞcie do byÂłych. :]
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Przydalyby sie nowe wywiady, bo te, ktore sa to juz przeczytalem.
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

moje propozycje

Post autor: redix »

Dobrym pomys³em by³oby umieszczenie wyszukiwarki na stronie, s¹ gotowe skrypty i stworzenie podstrony ze histori¹ sond jakie by³y na tej stronie. Narazie tyle a jak bêdê mia³ jakieœ nowe propozycje to sie tu dopiszê :)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Czy http://www.tvn.tivi.pl planuje w niedalekiej przysz³oœci zmianê grafiki swojej strony? Tak po prostu siê pytam, poniewa¿ ostatnio wystartowa³a konkurencja z du¿ym rozamchem i sensacj¹ na pocz¹tek i chocia¿ nie uwa¿am, aby jej zawartoœÌ merytoryczna by³a wiêksza i okazalsza na pewno przyci¹ga oko ciekawsz¹ opraw¹ graficzn¹ oraz bardziej wyrazistymi kolorami. Wiem oczywiœcie, ¿e to nie jest tak hop- siup i nie oprawa jest najwa¿niejsza, a zawartoœÌ strony, ale nie mo¿na te¿ ci¹gn¹Ì starej grafiki w nieskoùczonoœÌ.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Grafika nie jest stara. Chyba jest od grudnia. Poza tym jest to jedyny wœród nieoficjalnych i oficjalnych stron profesjonalnie wykonany design. Strona jest zgodna z validatorem html 1.0 i validatorem css, ma œwietne skrypty, dzia³a bezb³êdnie na wszystkich przegl¹darkach i - moim zdaniem - doskonale siê prezentuje.

W ¿yciu bym jej nie zmieni³. Tymbardziej pod naciskiem niby konkurencji, która jest oparta na jakimœ jportalu, serii plagiatów i k³amstw. Serwis to nie tylko grafika (która uwa¿am, ¿e u nas jest najlepsza i jeszcze pozostanie taka przez d³ugi czas). Liczy siê przede wszystkim wiarygodnoœÌ i szybkoœÌ dostarczania niusów, dobre dzia³y, profesjonalne forum, innowacyjne rozwi¹zania i wiele innych. A w tych dziedzinach nikt nas nie jest w stanie dogoniÌ przez przynajmniej dwa lata.

W wielu dziedzinach wœród stron fan-clubów jesteœmy pionierami, mamy bardzo dobr¹ opiniê, wspó³pracujemy z najlepszymi, inni siê na nas wzoruj¹, a cytuj¹ nas najwiêsze wortale, gazety i stacje radiowe. Takiemu serwisowi jak tvn.tivi.pl nie wypada zwracaÌ uwagi na jak¹œ pseudokonkurencjê, z której wszyscy zrobili sobie poœmiewisko.

Warto podkreœliÌ, ¿e serwis internetowy nale¿y robiÌ od podstaw, ¿eby nie okaza³ siê kolosem na glinianych nogach. My ten b³¹d szybko nadrobiliœmy rejestruj¹c tvn.tivi.pl w Krajowym Rejestrze S¹downictwa, wystawiaj¹c faktury VAT na reklamy, czy w porozumieniu z prawnikami dostosowuj¹c wygl¹d serwisu tak, aby nikt nie móg³ nam zarzuciÌ bezprawnego wykorzystywania loga TVN. tvn.tivi.pl jest w tej chwili jedynym nie zagro¿onym, niezale¿nym (!) i dzia³aj¹cym w pe³ni zgodnie z prawem nieoficjalnym serwisem o TVN.

Zmiany i niespodzianki przygotowujemy. ZnĂłw bĂŞdĂŞ innowacyjne, pewnie znĂłw naÂśladowane. Pracuje nad tym kilka osĂłb takÂże spoza redakcji w zwiÂązku z tym termin ich publikacji nie jest znany nawet w przybliÂżeniu. Ale na pewno nie zmieniĂŞ tej Âświetnej grafiki, ewentualnie kosmetyczne poprawki.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

TeÂż pozwolĂŞ sobie odpowiedzieĂŚ.
kubasz pisze:Czy http://www.tvn.tivi.pl planuje w niedalekiej przyszÂłoÂści zmianĂŞ grafiki swojej strony?
I powtĂłrzĂŞ to samo co ÂŁukasz - obecna grafika tvn.tivi.pl nie wymaga i bardzo dÂługo nie bĂŞdzie wymagaĂŚ zmian. Nie podoba Ci siĂŞ? :uhh:
ostatnio wystartowaÂła konkurencja z duÂżym rozamchem i sensacjÂą na poczÂątek
Chyba sobie ¿artujesz? :hahaha: Ledwo wystartowa³a, a (!) sytuacja ju¿ wygl¹da³a tak, ¿e byliœmy zmuszeni za¿¹daÌ przeprosin. I przyznali, ¿e mamy racjê! Wszyscy podniecaj¹ siê grafik¹ nowej strony, któr¹ sam uwa¿am, za grafikê, tak¹ jak na blogach, nic szczególnego.
i chocia¿ nie uwa¿am, aby jej zawartoœÌ merytoryczna by³a wiêksza i okazalsza
A ja uwa¿am, ze zawartoœÌ merytoryczna to prawie dno w porównaniu do tvn.tivi.pl. Popatrz ile mamy dzia³ów, jak bardzo rozbudowanych (a to nie wszystko!) i ile newsów. Wczoraj np. mieliœmy 5 + 1 w serwisie kinga.tvn.tivi.pl. Nie wiem ile niusów mia³ tvnfan i mnie to nie obchodzi, ale z tego co s³yszê, to oni sobie wymyœlaj¹ te newsy. Patrz: Big Brother 4 bêdzie. Tak, jasne. :neutral: A Justyna Pochanke przechodzi do telewizji Trwam. :hmm: Poziom merytoryczny tej strony jest moim zdaniem równy poziomowi Monstera, czytaj: mniej, ni¿ zero. A w dzia³ach to co jest, œci¹gniête zosta³o z tvn.tivi.pl. Nawet jedna z osób, która nas nie znosi (doktorfaustus1) otwarcie to przyzna³a.
na pewno przyciÂąga oko ciekawszÂą oprawÂą graficznÂą oraz bardziej wyrazistymi kolorami.
To zale¿y czyje oko, bo mnie nie przyci¹ga tam nic. Zreszt¹ nie mo¿e, bo nie wolno mi tam wejœÌ! :devil: U nas gdy ktoœ wytknie b³¹d w newsie, to b³¹d poprawiamy, a sam komentarz oczywiœcie zostaje. A tutaj nie tylko, ¿e siê kasuje taki komentarz, ale i od razu daje bana na ca³¹ stronê. Tym sposobem lada chwila bêd¹ zbanowani wszyscy zainteresowani now¹ stronk¹, która dzia³a niezgodnie z prawem.
Wiem oczywiœcie, ¿e to nie jest tak hop- siup i nie oprawa jest najwa¿niejsza, a zawartoœÌ strony, ale nie mo¿na te¿ ci¹gn¹Ì starej grafiki w nieskoùczonoœÌ.
ZawartoœÌ strony poprawiana jest w tvn.tivi.pl na bie¿¹co, gdy tylko wymaga zmian. A jak napisa³ £ukasz, wkrótce kolejne niespodzianki, o których tvnfanom pewnie siê nawet nie œni³o. A grafika nie jest stara, bo jest wrêcz nowa. Jeszcze jeden fakt - w trakcie, gdy my zmieniliœmy swoj¹ grafikê dwukrotnie, inna z konkurencyjnych stron ani razu. Takie s¹ fakty!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

SÂłuchajcie ja naprawdĂŞ nie mam nic przeciwko, konkurencja zaczĂŞÂła naprawdĂŞ fatalnie, lecz po prostu siĂŞ pytam. MĂłj post nie miaÂł nic wspĂłlnego z zawartoÂściÂą strony, a wyjeÂżdÂżacie mi tutaj z zawartoÂściÂą strony. Ja po prostu chciaÂłem siĂŞ dowiedzieĂŚ czy i kiedy taka zmiana nastÂąpi, a nie pisaĂŚ, Âże coÂś mi siĂŞ nie podoba. Post byÂł na temat grafiki i chyba juÂż wiĂŞcej razy w nim zapewniaĂŚ nie mogÂłem, Âże chodzi tylko o wyglÂąd strony. Poza tym cieszĂŞ siĂŞ, Âże ÂŁukasz przygotowuje nowe niespodzianki :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No ale ja pytam - czy nie podoba Ci siê obecna grafika? :D Bo to pytanie o zmianê by³o doœÌ zaskakuj¹ce.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

OgĂłlnie grafika jest w porzÂądku :D Ja tylko zadaÂłem pytanie, bo nie wiedziaÂłem ani ile czasu juÂż siĂŞ utrzymuje, ani czy macie zamiar jÂą zmieniaĂŚ. Ot, tak niewinne pytanie :)
adu$
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 22:26

Post autor: adu$ »

A ja powiem jedno - nowa grafika jest tylko kontynuacjÂą starej. W zasadzie nie jest ona nowa, ale to byÂł tylko facelifting.
Dared00

Post autor: Dared00 »

adu$ pisze:A ja powiem jedno - nowa grafika jest tylko kontynuacjÂą starej. W zasadzie nie jest ona nowa, ale to byÂł tylko facelifting.
No ale to byÂł jednak taki powaÂżny facelifting.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Ja mam pytanie do Lukasza. Oczywiœcie móg³bym zapytaÌ o to w korespondencji prywatnej ale zamiatanie pod dywan afer(ek :?: ) zawsze Ÿlê siê koùczy. Dlaczego usun¹³eœ ze skanu artyku³u "Gazety Wyborczej" adres konkurencyjnego serwisu :?:

Niepokoi mnie to bo jest to conajmniej nieetyczne. Chyba Âże masz jakieÂś racjonalne wytÂłumaczenie.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

MoÂże ja siĂŞ wypowiem.
Reklamy w serwisie tvn.tivi.pl sÂą odpÂłatne. Trudno, ÂżebyÂśmy za darmo reklamowali konkurencyjny serwis, ale skoro czujÂą siĂŞ tak Âźle, to dostanÂą odpowiedÂź.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości