Co nowego na stronie?

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Przed chwilÂą zmieniona zostaÂła ramka z linkami. Same linki nie podroÂżaÂły. :lol:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie wiem jak to siê sta³o, ale w ramce z linkami obecnie s¹ 23 linki. :| Po³owa sprzedana na allegro ró¿nym osobom, a drug¹ po³owê kupi³a jedna osoba poprzez SMS przed chwil¹. I tak siê zastanawiam nad czymœ teraz... Ale nie wypada mi mówiÌ. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

niedÂługo wiĂŞcej bĂŞdÂą zajmowaĂŚ linki niÂż ta caÂła strona :?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Taki oto tekst pojawiaĂŚ siĂŞ teraz bĂŞdzie miĂŞdzy newsem, a komentarzami:

Kod: Zaznacz cały

Autorzy serwisu nie ponosz¹ odpowiedzialnoœci za treœÌ wypowiedzi
zamieszczanych przez uÂżytkownikĂłw w poniÂższych komentarzach.
Komentarze zawierajÂące wulgaryzmy, treÂści niezgodne z prawem oraz
adresy reklamujÂące inne strony internetowe bĂŞdÂą kasowane.
Ju¿ sam nie wiem, który fragment strony g³ównej mo¿na jeszcze bardziej dopieœciÌ. :D:D:D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Widzê £ukaszu ¿e ogaran¹³ Ciê sza³ na dochody ze strony i wsadzasz reklamy gdzie tylko siê da. Czekam na popup'a i 5 popunder'ów :twisted:

Oto nowy element reklamowy i zapewne bĂŞdzie jeszcze jeden podobny:

Obrazek
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie, nie. One s¹ bardzo tanie. Ogarn¹³ mnie sza³ na "gwiazdki" w allegro. :D Pop underów nie bêdzie nigdy. Jak widzisz sprzeda¿ linków reklamowych wstrzymana, a jest ich teraz chyba z 5, bannera w nag³ówku te¿ na razie nie ma i jeszcze przez kilkanaœcie dni nie bêdzie, wiêc jest mniej reklam, ni¿ zawsze. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ÂŁukasz pisze:Pop underĂłw nie bĂŞdzie nigdy.
Czyli popup bĂŞdzie :evil2: To ja wolĂŞ te piĂŞĂŚ popunder'Ăłw niÂż ten caÂły popup.
Co do banera na górze to ja bym go chyba nie kupi³/wylicytowa³. ¯adnych statystyk klikalnoœci nie masz (np. phpAdsNew) wiêc nie mam gwarancji czy wydana doœÌ du¿a suma pieniêdzy na ten banner w jakiœ sposób by mi siê zwróci³a.
Najpierw byÂły Pokemony teraz sÂą gwiazdki na Allegro :D:lol:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

:: Kamil pisze:Czyli popup bĂŞdzie :evil2: To ja wolĂŞ te piĂŞĂŚ popunder'Ăłw niÂż ten caÂły popup.
Nie bĂŞdzie ani jednego, ani tego drugiego. :D Jak juÂż pisaÂłem, w paÂździerniku nie ma bannerĂłw u gĂłry (tych duÂżych na forum i stronie), dlatego pojawiÂły siĂŞ nowe buttoniki, takie malutkie, na dole.

Nie bĂŞdĂŞ odpowiadaÂł na pozostaÂłe sugestie, bo w przeciwieĂąstwie do Ciebie, nie jestem zÂłoÂśliwy. :P SzczegĂłlnie w piÂątek wieczorem. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Malutki buttonik wyglÂąda tak:

Obrazek

a to coÂś migajÂące na Twojej stronie to poprostu button.

I nie zawsze jestem zÂłoÂśliwy. PrzecieÂż nie dajĂŞ np. takiej emotki -> :mad:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

:: Kamil pisze:I nie zawsze jestem zÂłoÂśliwy. PrzecieÂż nie dajĂŞ np. takiej emotki -> :mad:
Nom tak. Ale to minie. :D Z w³asnego doœwiadczenia wiem, ¿e jest taki okres w ¿yciu, ¿e siê uwa¿a, i¿ siê jest najm¹drzejszym na œwiecie. Potem to na szczêscie mija i na wszystko patrzy siê z innej perspektywy. :P To nas ró¿ni. Jakieœ tam bannerki musz¹ byÌ, bo nie ¿yjemy w kraju, gdzie ka¿dy ma kase na wszystko. A to, ¿e raz s¹ wiêksze, raz mniejsze to ju¿ niestotny niuans. Trochê z ciekawoœci, trochê dla odmiany... Nie zastanawiam siê nad tym ca³ymi dniami, jaki ten banner powinien byÌ. Tym razem wysz³o tak, za miesi¹c bêdzie inaczej. A za dwa miesi¹ce ju¿ nikt nie bêdzie o tym pamiêta³.

Dlatego - nie warto siĂŞ przejmowaĂŚ, naprawdĂŞ. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Kamilu to ze nie masz statystyk klikalnoÂści o niczym nie swiadczy ;) kaÂżdy moze sobie zaÂłoÂżyĂŚ stat4u czy inne bardzie profesjonalne statystyki i tam masz wypisane ile osĂłb weszÂło z danej strony ;)
Czyli wszystko pod kontrola :D

Ale reklam im mniej tym lepiej :D
Android <3
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

kamuii pisze:Kamilu to ze nie masz statystyk klikalnoÂści o niczym nie swiadczy ;) kaÂżdy moze sobie zaÂłoÂżyĂŚ stat4u czy inne bardzie profesjonalne statystyki i tam masz wypisane ile osĂłb weszÂło z danej strony ;)
Czyli wszystko pod kontrola :D

Ale reklam im mniej tym lepiej :D
Tak tylko w takim razie musiaÂłbym jednak kupiĂŚ ten banner Âżeby sprawdziĂŚ co wiÂązaÂłoby siĂŞ z wydaniem sowitej sumy pieniĂŞdzy.

Btw: Czy to grube podkreÂślenie po najechaniu na tytuÂł newsa juÂż byÂło bo wydaje mi siĂŞ Âże pierwszy raz to widzĂŞ:

Obrazek

?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie. PoprawiaÂłem CSSy tydzieĂą temu. M.in. dla podpisĂłw pod zajawkÂą newsa, dla tych ostrzeÂżeĂą przed komentarzami i linkĂłw reklamowych. To siĂŞ musiaÂło przypadkowo zrobiĂŚ. Na IE tego nie mam. Napisz jakÂą masz przeglÂądarkĂŞ, to jutro to dopracujĂŞ...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ÂŁukasz pisze:Nie. PoprawiaÂłem CSSy tydzieĂą temu. M.in. dla podpisĂłw pod zajawkÂą newsa, dla tych ostrzeÂżeĂą przed komentarzami i linkĂłw reklamowych. To siĂŞ musiaÂło przypadkowo zrobiĂŚ. Na IE tego nie mam. Napisz jakÂą masz przeglÂądarkĂŞ, to jutro to dopracujĂŞ...
MoÂże nie od dzisiaj tak mam ale zazwyczaj korzystam z linku " zobacz wiĂŞcej" wiĂŞc mogÂłem nie zauwaÂżyĂŚ.
Mozilla
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

u mnie w operze to samo :)
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości