Co nowego na stronie?

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

:: Kamil pisze:Co do banera na gĂłrze to ja bym go chyba nie kupiÂł/wylicytowaÂł.
Niestety profesjonaliÂści uwaÂżajÂą inaczej i ostatnio 30-dniowy banner byÂł wrĂŞcz rozchwytywany: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=67273460 :P
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ÂŁukasz pisze:Niestety profesjonaliÂści uwaÂżajÂą inaczej i ostatnio 30-dniowy banner byÂł wrĂŞcz rozchwytywany: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=67273460 :P
Jakby byÂł taki rozchwytywany to lista ofert kupna byÂłaby przynajmniej 3 razy dÂłuÂższa. A pozatym to skÂąd Ci 'profesionaliÂści' majÂą wiedzieĂŚ ile osĂłb kliknie na banner? I po co to okreÂślenie 'profesionaliÂści'??

Ciekawi mnie jak to byÂło z pozycjonowaniem tvn.tivi.pl... Ile Ci to ÂŁukaszu zajĂŞÂło czasu i jakich technik uÂżywaÂłeÂś? Ile wynosi PR?
Monster

Post autor: Monster »

Pewnie juÂż wkrĂłtce w dziale WaÂżne relacje zobaczymy TragediĂŞ w Katowicach...
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Wydaje mi siĂŞ, Âże waÂżne relacje powinny byĂŚ uÂłoÂżone w koleinoÂści: najnowsze u gĂłru, starsze na doÂł, a nie odwrotnie jak jest obecnie...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Co nowego na stronie?... a no jest coÂś. :roll: WidzĂŞ, Âże pod newsami pojawiÂła siĂŞ nawet duÂża reklama:

Obrazek

Chyba takiej jeszcze nie byÂło. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Serwisy typu Medialink, czy WirtualneMedia majÂą wiĂŞcej reklam, a uznaÂłem, Âże tam nie bĂŞdzie nikomu przeszkadzaÂła. ByÂły inne rozmiary, ale ten mnie urzekÂł. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Podstrona FAN zaktualizowana.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

W SB pojawiÂły siĂŞ pytania o zielone paski, no wiĂŞc odpowiadam. :D

Z dniem dzisiejszym rozpoczêliœmy wspó³pracê z du¿¹ internetow¹ agencj¹ reklamow¹ IDM NET. Agencja ta bêdzie dostarcza³a reklamy dla tvn.tivi.pl i poœredniczy³a przy ich zakupie. Z IDM NET wspó³pracuje m.in. Medialink.

Chyba nie muszê nikomu mówiÌ, jak wielkim sukcesem jest do³¹czenie do sieci presti¿owych serwisów IDM NET? :D To kolejny z serii tych wielkich, historycznych i prze³omowych... :lol:

W zeszÂłym tygodniu podpisaÂłem umowĂŞ, dzisiaj otrzymaÂłem niezbĂŞdne kody. Reklam moÂżna spodziewaĂŚ siĂŞ dopiero za jakiÂś czas, a za pomocÂą tych zielonych paskĂłw sprawdzaÂłem sobie, gdzie jaka reklama bĂŞdzie dobrze wyglÂądaĂŚ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

http://planner.idmnet.pl/cgi-bin/index. ... ny&idw=477 8)

http://planner.idmnet.pl/cgi-bin/index. ... tr=witryny - w swojej kategorii uplasowaliÂśmy siĂŞ po Âśrodku. Unikalnych userĂłw mamy prawie tyle, co "Polityka" i poÂłowĂŞ mniej niÂż Medialink. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

ÂŁukasz i jego serwis tworzony z...

Post autor: michaek »

Ty sie ÂŁukaszu w ogĂłle nie daÂłeÂś skomercjalizowaĂŚ. :cry: :cry: :cry: :nie: :nie: :nie:
Reklama ok, ale reklamy przy kursorze, 'pÂływajÂące', pop-up'y(ktĂłrych miaÂło nie byĂŚ) czy jako tÂło to juÂż przesada. :neutral: :neutral: :neutral:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

W praktyce to wyglÂąda zupeÂłnie inaczej. Takich reklam raczej nie bĂŞdzie. Przede wszystkim bannery 750 px.

Tu nie chodzi o komercjĂŞ, tylko o prestiÂż wynikajÂąc z przynaleÂźnoÂści do pewnej liczÂącej siĂŞ grupy serwisĂłw internetowych.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Mam nadziejĂŞ, bo doprawadzajÂą mnie[tego typu reklamy] do szewskiej pasji.
ÂŁukasz pisze:Tu nie chodzi o komercjĂŞ, tylko o prestiÂż wynikajÂąc z przynaleÂźnoÂści do pewnej liczÂącej siĂŞ grupy serwisĂłw internetowych.
A przynale¿noœÌ do tej "grupy serwisów" niestety nieodzownie wi¹¿e siê z komercjalizacj¹ w mniejszym lub wiêkszym stopniu.
OczywiÂście cieszĂŞ siĂŞ i gratulujĂŞ "miejsca w alei gwiazd".
No i oczywiscie trzymam za sÂłowo w sprawie reklam.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

michaek pisze:A przynale¿noœÌ do tej "grupy serwisów" niestety nieodzownie wi¹¿e siê z komercjalizacj¹ w mniejszym lub wiêkszym stopniu.
Niekoniecznie zmienia to obecn¹ sytuacjê. Bo nale¿¹c do takiej du¿ej sieci reklamowej, nie wypada sprzedawaÌ linków na allegro. Jak na razie jeszcze nie mieliœmy ¿adnej kampanii od IDM, ale gdy to siê zmieni linki stopniowo zaczn¹ byÌ wycofywane.

Po prostu kolejny krok we wÂłaÂściwym kierunku rozwoju serwisu... :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Ale ÂŁuakszu, ja nigdy nie pwiedziaÂłem, Âże to coÂś zÂłego. :D Ja jedynie stwierdziÂłem fakty.
Kampanie od IDM i allegro dzieli prawdziwy RĂłw MariaĂąski. I bÂądÂź co badÂź prowincjonalny prywatny serwis internetowy( i nie mĂłwiĂŞ tu oczywiÂście o tvn..tivi.pl) nigdy nawet o czymÂś takim nie moÂże pomarzyĂŚ. :lol:
I mĂłwiÂąc o komercjalizacji miaÂłem na myÂśli np. takÂą kampaniĂŞ.
ZdajĂŞ sobie rĂłwnieÂż sprawĂŞ, Âże dalsze rozwijanie siĂŞ serwisu na zasadach prywatnej strony(bez reklam, itp.) juÂż dawno temu pogrzebaÂłoby jej szansĂŞ na rozwĂłj. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No to sobie wszystko wyjaÂśniliÂśmy. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości