Podziękowania

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

PodziĂŞkowania

Post autor: Maciek »

W zeszÂłym roku, w maju, po raz pierwszy odwiedziÂłem to forum. ZnaÂłem juÂż serwis tvn.tivi.pl, ale nigdy dotÂąd nie zainteresowaÂłem siĂŞ sferÂą dyskusji internetowej. A ta wciÂągnĂŞÂła mnie na tyle, Âże napisaÂłem od tamtego momentu ponad tysiÂąc postĂłw. NaprawdĂŞ to polubiÂłem.

W koĂącu wrĂŞcz na tyle, by chcieĂŚ zostaĂŚ moderatorem. Tak teÂż siĂŞ staÂło, za co ÂŁukaszowi serdecznie dziĂŞkujĂŞ. Mam nadziejĂŞ, Âże ze swoich obowiÂązkĂłw wywiÂązywaÂłem siĂŞ dobrze i sumiennie, takÂże w Waszych oczach.

A to wszystko piszĂŞ w czasie przeszÂłym, bo przyszedÂł czas, Âżeby Was opuÂściĂŚ. MĂłwiĂŞ o byciu moderatorem, ktĂłre zresztÂą zadanie byÂło przeze mnie niezwykle lubiane. Teraz - jeÂśli nie bĂŞdziecie mieli mi tego za zÂłe - nadal bĂŞdĂŞ z Wami. Nadal bĂŞdĂŞ pisaÂł, ale juÂż jako Sympatyk serwisu ÂŁukasza. :wesoly:

ChcĂŞ jeszcze raz powiedzieĂŚ, Âże byÂło mi naprawdĂŞ bardzo miÂło. Ale - jak pewnie zauwaÂżyliÂście - moja rola polegaÂła nie tylko na moderowaniu Waszych dyskusji. Od wrzeÂśnia 2004 roku teksty mojego autorstwa pojawiaÂły siĂŞ w serwisie tvn.tivi.pl. NajsÂłynniejszy z nich to chyba ten o "Ciao Darwin", kiedy to - wedÂług wÂładz TVN-u - zdradziÂłem Wam "zbyt wiele". ZarĂłwno ÂŁukasz, jak i ja mieliÂśmy z tego powodu trochĂŞ problemĂłw... ;P

Praca w serwisie przynosi³a mi jednak zawsze przyjemnoœÌ. Lubi³em to, co robi³em. I - mam wra¿enie - pisa³em newsy, artyku³y z pewn¹ pasj¹. Tego akurat zamierzam nie zmieniaÌ. A reszta?

Trochê siê zmienia. Po prostu zda³em sobie sprawê z tego, ¿e przyszed³ czas na coœ nowego, na zmiany w moim ¿yciu. To trochê tak, jak przesi¹œÌ siê z jednego samochodu do drugiego. I czego chcia³bym sobie ¿yczyÌ, to tego, by ten drugi by³ równie dobry jak pierwszy. :D

Jeszcze raz dziêkujê Wam wszystkim, bêdê Was odwiedza³, ogl¹da³ efekty Waszej karko³omnej i - mam nadziejê - efektywnej pracy. Bêdê trzyma³ kciuki, szczególnie zaœ za £ukasza, Szymona i Marcina, którym wró¿ê wiele sukcesów. Jesteœcie nie tylko dobrymi redaktorami, ale te¿ bardzo dobrymi kumplami, ludŸmi, z którymi jest o czym pogadaÌ. Serdecznie Wam dziêkujê.

DziĂŞkujĂŞ takÂże Forumowiczom, nie tylko tym najaktywniejszym. Przede wszystkim zaÂś tym, ktĂłrzy pisaĂŚ chcÂą ciekawie i ambitnie. KtĂłrzy majÂą coÂś do powiedzienia. A takich - co jest niepodwaÂżalnym sukscesem tego forum - nie brakuje.

Trzymam kciuki!
Wasz kolega :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Podziekowania

Post autor: salladyn »

No to teraz bĂŞdzie przez jakiÂś czas panowaĂŚ bezkrĂłlewie :?: :? Czy ktoÂś zajmie twoje miejsce :?: A tak wogĂłle to szkoda Âże zrezygnowaÂłeÂś z bycia moderatorem.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

DziĂŞkujĂŞ za miÂłe sÂłowa. A o moderowanie raczej nie masz siĂŞ co martwiĂŚ, ÂŁukasz na pewno bĂŞdzie wiedziaÂł, co w tej sytuacji zrobiĂŚ. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ja rĂłwnieÂż dziĂŞkujĂŞ za ciepÂłe sÂłowa pod adresem swoim i forum. :D

To, co mia³em napisaÌ, napisa³em ju¿ w e-mailu. Nie lubiê sentymentalnych po¿egnaù. Wiêc teraz przejdŸmy do konkretów. Maciek nie powiedzia³ Wam jeszcze gdzie odchodzi. Mi³o, ¿e z tvn.tivi.pl ³atwiej przejœÌ ju¿ do wiêkszego serwisu.

Co do spraw moderowania to jeszcze nie wiem, jak to bêdzie wygl¹da³o. Wczoraj przez ca³y wieczór bezskutecznie próbowa³em namówiÌ szymcia, ¿eby znów zosta³ moderatorem. Mo¿e Wy jakoœ na niego wp³yniecie, bo to by³aby idealna osoba na tym miejscu? Sprawa rozstrzygnie siê w ci¹gu najbli¿szych dni. Niektórzy proponowali konkurs. To raczej nie wchodzê w grê. Trochê dziwna by³aby sytuacja, gdyby sympatyk TVP albo osoba maj¹ca problemy z ortografi¹ poprawia³a b³êdnie napisane tematy.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Szymcio wracaj! :twisted:

ByÂłeÂś wspaniaÂłym moderatorem. :D I myÂślĂŞ, Âże w oczach wszystkich uÂżytkownikĂłw, a nie tylko moich. No ale jeÂśli nie chcesz to szkoda. :oops: Ale kto mĂłgÂłby byĂŚ moderatorem, jeÂśli nie Ty?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

PodziĂŞkowania

Post autor: salladyn »

A cobyœcie powiedzieli na kandydaturê(jakie ³adne s³owo :lol: ) Kubs-a lub arrow-a (gorszych do odmiany nicków nie mogli sobie znaleŸÌ :) ) :?:
B³êdów ortograficznych nie pope³niaj¹,sympatykami tvn chyba s¹,myœle ¿e oboje œwietnie siê nadaj¹.No pozostaje jeszcze Kamil ale on siê pewnie nie zgodzi. :roll:

P.S. Przedewszystkim jednak najlepiej by byÂło gdyby Szymcio wrĂłciÂł.To byÂłby wielki comeback w Âświetle reflektorĂłw :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: PodziĂŞkowania

Post autor: Łukasz »

salladyn pisze:P.S. Przede wszystkim jednak najlepiej by byÂło gdyby Szymcio wrĂłciÂł.To byÂłby wielki comeback w Âświetle reflektorĂłw :)
Musicie mi pomĂłc go namĂłwiĂŚ.

On duÂżo robiÂł, ale jednoczeÂśnie byÂł niewidoczny. Nie krzyczaÂł, tylko Âładnie upominaÂł za pomocÂą PW i to zawsze z uÂśmiechem na koĂącu. PilnowaÂł porzÂądku, ale nie byÂł natrĂŞtny i nie denerwowaÂł nikogo. Cichy, skromny, pracowity - idealny na to miejsce...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

PodziĂŞkowania

Post autor: salladyn »

To w takim razie ja mam pomys³.Za³ó¿my temat "szymcio wracaj i to natychmiast ;-)" a w nim ankietê kto jest za tym i chcia³by tego by Szymcio by³ znów moderatorem?Jestem pewnien ¿e wynik by³by 95% do 5% (oczywiœcie 95% za tym by wróci³).
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

uuuuuuuuuuu szkoda :( najpierw Szymcio teraz Maciek !!!
ale rozumiem obowiazki wzywajÂą...
No nic sÂądze ze to dobry pomysÂł by wrĂłciÂł Szymcio...!!!
ale mam teÂż inny uwqaÂżam ze to forumowicze powinni wybraĂŚ w ankiecie moderatora takiego ktĂłry bĂŞdzie budziÂł ich szacunek...
Albo £ukaszu móg³ byœ wybraÌ kia osób z którymi chcia³ bys wspó³pracowaÌ a forumowicze by z poœród nich wybrali albo forumowicze mogli by dac kilka kandydatur a Ty wybra³ byœ z poœród nich.
To zapobiegÂło by wielu awanturom
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze:Albo £ukaszu móg³ byœ wybraÌ kia osób z którymi chcia³ bys wspó³pracowaÌ a forumowicze by z poœród nich wybrali
tak mi sie podoba to rozwiÂązanie :wink: :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

podziekowanie

Post autor: salladyn »

Tak ja tez siĂŞ z tym zgadzam.Wtedy problem rozwiÂązany byÂłby demokratycznie.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

MaĂŚku, pochwal sie dokÂąd uciekasz :?: gdzie bedziemy teraz mieĂŚ znajomosci :?: :D Wszystkiego najlepszego :!: -->
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

DziĂŞkujĂŞ ponownie za miÂłe sÂłowa. To naprawdĂŞ niezwykle miÂłe z Waszej strony. :D

Chyba £ukasz wyda³ przyzwolenie (tak to zinterpretowa³em), wiêc uchylê r¹bka tajemnicy. Otó¿ ju¿ wkrótce teksty podpisane moim nazwiskiem pojawiÌ siê powinny w tym serwisie. To fajne miejsce, mam nadziejê, ¿e czasem wpadniecie. Zawsze mo¿ecie pisaÌ do mnie, szczególnie zaœ ucieszê siê wtedy, gdy w tych listach odniesiecie siê do mojej "radosnej twórczoœci". :devil2: Oczywiœcie, jak ju¿ napisa³em, na forum nadal siê bêdê udziela³, bo je po prostu lubiê, a Was darzê du¿ym sentymentem. :wesoly:

A juÂż na samym koĂącu dodam, Âże Szymcio by siĂŞ nadawaÂł. Nie bĂŞdĂŞ go znowu chwaliÂł, zrobiÂłem to juÂż jakiÂś czas temu tutaj. Ale pamiĂŞtajcie, Âże Marcin teÂż jest bardzo dobry, i Âże nie od razu PoznaĂą zbudowano (ponoĂŚ w oryginale jest KrakĂłw :p).
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ja mam dar do szukania mÂłodych talentĂłw. :lol: Dlatego i tym razem nie chciaÂłbym glosowania, tylko znĂłw kogoÂś sobie upatrzĂŞ. :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Maciek pisze:DziĂŞkujĂŞ ponownie za miÂłe sÂłowa. To naprawdĂŞ niezwykle miÂłe z Waszej strony. :D

Chyba £ukasz wyda³ przyzwolenie (tak to zinterpretowa³em), wiêc uchylê r¹bka tajemnicy. Otó¿ ju¿ wkrótce teksty podpisane moim nazwiskiem pojawiÌ siê powinny w tym serwisie. To fajne miejsce, mam nadziejê, ¿e czasem wpadniecie. Zawsze mo¿ecie pisaÌ do mnie, szczególnie zaœ ucieszê siê wtedy, gdy w tych listach odniesiecie siê do mojej "radosnej twórczoœci". :devil2: Oczywiœcie, jak ju¿ napisa³em, na forum nadal siê bêdê udziela³, bo je po prostu lubiê, a Was darzê du¿ym sentymentem. :wesoly: .
heh, to sie spotkamy ;-)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości