Kompromitacje i plagiaty Medialinka

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Kompromitacje i plagiaty Medialinka

Post autor: Marcin »

PostanowiÂłem zaÂłoÂżyĂŚ temat o konkurencyjnym serwisie Medialink.

Nie tyle o tej stronie, co o jej coraz liczniejszych poraÂżkach i kompromitujÂących newsach.

- http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=26599 - muszê zacz¹Ì od tego ¿enuj¹cego artyku³u. Redaktor Przygoda raczy³ poinfiormowaÌ, ¿e Medialink jako pierwszy podaje program TVN Gra... Niestety, ale jestem zmuszony twierdziÌ, ¿e jest to wierutna bzdura. Wiecie bowiem, ¿e ju¿ kilka dni wczeœniej program TVN Gra udostêpni³o http://www.tvn.tivi.pl

- Kolejny "kwiatek" Medialinka to news o wkroczeniu ITVN do kolejnych paùstw - http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=26301. Kolejny news i kolejny ra¿¹cy b³¹d. Oj... Chcia³em powiedzieÌ kolejne 2 ra¿¹ce b³êdy! Po pierwsze wówczas nie by³o ju¿ Idei Ekstraklasy, a Orange Ekstraklasa. A po drugie, i zarazem najwa¿niejsze Medialink poinformowa³, ¿e "jak siê nieoficjalnie dowiedzia³" ITVN zamierza wkroczyÌ do Australii. Wiêkszej bzdury (no mo¿e oprócz TVN Sport i programów Radia Maryja) nie s³ysza³em. ITVN ju¿ od 16 sierpnia dostêpny jest w Australii. Tymczasem ponad miesi¹c póŸniej (18 wrzeœnia) Medialink podaje, ¿e jak siê nieoficjalnie dowiedzia³, nied³ugo ITVN tam wkroczy. Brawa! I to jest znowu artyku³ niejakiego Karola Przygody.

- Jednak to nie jedyny tego typu newsy Medialinka. PrzestarzaÂłe, czy nieprawdziwe zdarzaÂły siĂŞ znacznie czĂŞÂściej. To takÂże Medialink poinformowaÂł, Âże jesieniÂą 2004 lub wiosnÂą 2005 wystartuje Big Brother 4. Mamy jesieĂą 2005, a Big Brothera nie byÂło, nie ma i nie bĂŞdzie.

- PójdŸmy o krok dalej, spójrzmy na kwestiê mniej b³ah¹. Rozumiem, ¿e w Medialinku panuje komercja, ale reklamy s¹ wsadzane gdzie popadnie. Nawet na Onecie nie s¹ one tak uci¹¿liwe, co w Medialink. Utrudniaj¹czytanie newsów, czy forum.

- I kwestia najmniej istotna, jednak dla wielu rĂłwnieÂż istotna. Szata graficzna... Czy Medialink nie moÂże zmieniĂŚ stylu na swoim forum? PrzecieÂż obecnie jest najprostszy z moÂżliwych stylĂłw. To samo dotyczy strony, grafika jest beznadziejna, czasami mam wraÂżenie, Âże zupeÂłnie przypadkowa.

Takie jest moje skromne zdanie na ten temat, a jakie Wasze?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Informacja medialinku ze jako pierwszy portal ujawnia program TVN Gra byla wielka ogromna bzdura :x Pewnie weszli na wasza strone zobaczyli ze jest tu program i skopiowali na swoja strone przypisujac sobie to ze pierwsi ujawniaja program :evil:
A informacje o tym gdzie znajduje sie ITVN mnie raczej nie obchodza tak jak ta cala stacja ale jednak jak juz jest w Australii to medialink sie skompromitowal.
Kiedys mialem nadzieje ze bedzie jednak ta 4 edycja BB ale chyba TVN juz zapomnial o tym programie a program po tylu latach moglby byc jeszcze popularny w Polsce.
A co to do szaty to jest brzydka pewnie juz stara ale nie chce sie poswiecic troche czasu i pieniedzy aby zrobic nowa (dobrze ze tu tak nie jest),a i forum tez takie dziwne bylem tam chwile ale przenioslem sie tu :P .I tyle :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

pawell pisze:Informacja medialinku ze jako pierwszy portal ujawnia program TVN Gra byla wielka ogromna bzdura :x Pewnie weszli na wasza strone zobaczyli ze jest tu program i skopiowali na swoja strone przypisujac sobie to ze pierwsi ujawniaja program :evil:
NieÂśmiaÂło chciaÂłbym zauwaÂżyĂŚ Âże to siĂŞ chyba nazywa pogwaÂłcenie praw autorskich :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ML jest nudny. Ciekawych, nowych informacji jest jak na lekarstwo. W porĂłwnaniu do WM to... no w zasadzie nie ma porĂłwnania. Tyle, Âże WM sÂą propolsatowe. No ale ML cieniutko, oj cieniutko... :? -->
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja do tego portalu niezaglondam juÂż opd dawna, nowych informacji taqm prawie niema, a te stare potrafiÂą leÂżeĂŚ dniami. Plagiaty...niestety w tym serwisie sa bardzo czĂŞste.
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Kolejna kompromitacja? http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=26667 - dzieĂą wczeÂśniej identyczny tekst pojawiÂł siĂŞ u maniaka. Nawet tytuÂł i autor sÂą takie same... Czy Medialinka nie staĂŚ na coÂś wÂłasnego, skoro juÂż chcieli o tym pisaĂŚ?
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Medialink nie tylko korzysta z pracy webmasterĂłw tvn.tivi.pl , ale takÂże z parcy Admnia bigbrother.tivi.pl - wykorzystuje loga wielu programĂłw, ktĂłrych sam w Âżaden sposĂłb zdobyĂŚ nie umie., Medialink to jedna wielka kompromitacja !!!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

a dzis dokladnie taki sam teks jak na - o nowosciach w TVN Turbo :? :x
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

salladyn pisze:
pawell pisze:Informacja medialinku ze jako pierwszy portal ujawnia program TVN Gra byla wielka ogromna bzdura :x Pewnie weszli na wasza strone zobaczyli ze jest tu program i skopiowali na swoja strone przypisujac sobie to ze pierwsi ujawniaja program :evil:
NieÂśmiaÂło chciaÂłbym zauwaÂżyĂŚ Âże to siĂŞ chyba nazywa pogwaÂłcenie praw autorskich :roll:
I tu siĂŞ mylisz. Ustawa o prawach autorskich mĂłwi wyraÂźnie, Âże ochronie nie podlegajÂą krĂłtkie informacje i notatki prasowe takie jak np. program TV. A jeszcze trudniej przypisywaĂŚ serwisowi TVN.tivi.pl prawa autorskie do programu stacji TVN Gra. :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ale tu nie chodzi ze tylko tvn.tivi.pl moze miec program TVN Gra chodzi o to ze medialink napisal ze jako pierwszy przedstawia ten program a to jest wielkie klamstwo :!:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ChoĂŚ TVN Gra ruszyÂła w poniedziaÂłek, to dziÂś (Âśroda) na Medialinku moÂżemy przeczytaĂŚ newsa "RuszyÂła TVN Gra". Jeszcze trochĂŞ i z Medialinka dowiemy siĂŞ, Âże Tomasz Lis odszedÂł z FaktĂłw! Nie wiadomo czy sie ÂśmiaĂŚ, czy pÂłakaĂŚ - http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=26924
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wow alez oni w tym medialinku maja zaplon :lol: :lol: :lol: normalnie nie moge :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Najpopularniejszy polski prezenter pogody w TVN zawieszony?
No tak. TVN ma teÂż innych popularnych prezenterĂłw pogody, ale sÂą oni z zagranicy. Zubi jest dlatego najpopularniejszym prezenterem pogody TVN, ktĂłry jest z Polski. :lol: Ciekawe kto jest najpopularniejszym zagranicznym prezenterem pogody w TVN. Pewnie Omenaa Mensah. :D
WedÂług naszych informacji Zubilewicz w najbliÂższym czasie nie pojawi siĂŞ w Âżadnym serwisie pogodowym TVN, TVN24 i TVN Meteo.
No tak, przecieÂż w TVN Meteo Zubi juÂż i tak siĂŞ nie pojawia od dawna, wiĂŞc to tak jakby napisali newsa, Âże wedÂług ich informacji Tomasz Lis nei poprwoadzi juÂż FaktĂłw. :?

Kto to mĂłgÂł napisaĂŚ? OczywiÂście nikt inny, jak redaktor Karol Przygoda!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Medialink pisze:PiszÂąc na poczÂątku tego artykuÂłu "najpopularniejszy" nie ma siĂŞ wÂątpliwoÂści, Âże moÂże byĂŚ inaczej.
To teÂż ciekawy fragment. :D Tak piszÂą dzieci w podstawĂłwce, gdy nie wiedzÂą, jak Âładnie zakoĂączyĂŚ sentymentalnÂą rozprawkĂŞ. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Rozprawki to akurat nie ma w programie nauczania szkoÂły podstawowej. :neutral:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości