Kompromitacje i plagiaty Medialinka

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No a wczoraj medialink dopiero sie zorientowl ze Hubert Radzikowski dolaczyl do zespolu TVN Meteo. :?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=28086 - nastêpna supernowoœÌ. Medialink poinformowa³ nas o Rozmowach w toku z Chicago. Ciekawe kiedy obwieszcz¹ powstanie TVN Meteo?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=28109 - Medialink napisaÂł o tym wczoraj, a my dokÂładnie o tym samym w tamtym tygodniu. :? To juÂż staje siĂŞ nieznoÂśne. :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Onet.pl tez o tym napisal gdzies 2 dni temu. :P :) Ale na medialink.pl jest duzo "newsow" dotyczace tego co wiadomo od paru dni. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
blupopx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 26 lis 2005, 19:38

Post autor: blupopx »

Ok, pora ostudziĂŚ emocje. MediaLink na pewno nie jest idealny, ale podawane przez Was argumenty dotyczÂące rzekomych kompromitacji portalu wynikajÂą z zupeÂłnego braku znajomoÂści zasad nim rzÂądzÂących. Zacznijmy od poczÂątku...

1) Program TVN GRA a plagiat MediaLinka....

Serwis tvn.tivi.pl ujawniÂł informacje o programie TVN GRA dziĂŞki pomocy i ÂżyczliwoÂści, ktĂłrÂą swojego czasu wykazaÂł siĂŞ jeden z czÂłonkĂłw redakcji MediaLinka. Powiem tylko, Âże news zostaÂł stworzony na podstawie serwisu prasowego stacji TVN, do ktĂłrego tvn.tivi sama w sobie, jako nieoficjalna strona o kanale nie miaÂła dostĂŞpu.....

2) Informowanie o wiadomoÂściach z punktu widzenia forumowiczĂłw nieaktualnych...

Nie wiem, czy u¿ytkownicy tego forum zdaj¹ sobie sprawê z faktu, i¿ wiêkszoœÌ wymienionych tym w¹tku przyk³adów "dziwnych" tekstów, dotyczy oficjalnych komunikatów prasowych wysy³anych przez poszczególne stacje. MediaLink.pl regularnie je publikuje. Co nie znaczy, ¿e informacji o nich nie zamieszcza³ wczeœniej... Ostatni przyk³ad? Tekst o nowym autorskim programie Anity Werner- jednego dnia w niemal niezmienionej formie pojawi³ siê na ML, WM i jeszcze kilku mniejszych serwisach....Powód? Dzieù wczeœniej nadesz³a informacja o nim od biura PR TVN, to do niego nale¿y mieÌ ewentualne pretensje. Nie widzê powodu dla którego nie mia³aby ona byÌ zamieszczona...

3) Karol Przygoda nie jest juÂż czÂłonkiem redakcji ML

pozdrawiam ;-)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Czyli jeÂśli TVN przyÂśle wam info, Âże Tomasz Lis zostaÂł zwolniony z TVN, to opublikujecie je?

Wydaje mi siĂŞ, Âże informacje przeterminowane (np. ITVN) w ogĂłle nie powinny byĂŚ publikowane. U Was zdarza siĂŞ to notorycznie.

A co do redaktora Przygody, to jego koniec w Medialinku prêdzej czy póŸniej by³ oczywiste. Jego newsy by³y pe³ne wpadek.
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

Marcin pisze:A co do redaktora Przygody, to jego koniec w Medialinku prêdzej czy póŸniej by³ oczywiste. Jego newsy by³y pe³ne wpadek.
Bardzo dobrze, ¿e dostrzegasz czyjeœ b³êdy. Najgorsze jest to, ¿e nie dostrzegasz swoich, ale na to ju¿ przymykam oko. Dodam równie¿, ¿e nie bêdê wchodzi³ z Tob¹ w dyskusje typu "Kiedy to mia³ nast¹piÌ kres pracy pana KP w MediaLinku" itd. bo nie ma to najmniejszego sensu.

ChciaÂłbym rĂłwnieÂż, aby osoby, ktĂłre majÂą jakiÂś konkretny problem zwiÂązany z mojÂą dziaÂłalnoÂściÂą w MediaLink.pl napisaÂły mi to pocztÂą elektronicznÂą. ProszĂŞ bardzo: kprzygoda@medialink.pl. Adres jest jak najbardziej aktualny.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=29818

Wczoraj Medialink poinformowaÂł, Âże Sergiusz Ryczel do grona prezenterĂłw "Sportu" w TVN24, mimo, Âże Ryczel po raz pierwszy na poczÂątku grudnai siĂŞ pojawiÂł. :lol: :lol: :lol: :D :D :D
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

Marcin pisze:http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=29818

Wczoraj Medialink poinformowaÂł, Âże Sergiusz Ryczel do grona prezenterĂłw "Sportu" w TVN24, mimo, Âże Ryczel po raz pierwszy na poczÂątku grudnai siĂŞ pojawiÂł. :lol: :lol: :lol: :D :D :D
Lepiej póŸno ni¿ wcale. Na tvn.tivi.pl nie widzia³em nawet wzmianki o tym.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Lepiej póŸno, ni¿ wcale? To napiszczie newsa, ¿e nadano pierwsze wydanie Faktów, a poprowadzi³ je Tomasz Lis. :]

No skoro, nasza redakcja zorientowaÂła siĂŞ po kilku dniach, Âże Ryczel prowadzi serwisy sportowe to nie pisaÂła o tym. Konkurencja takiej informacji rĂłwnieÂż nie podaÂła. Taka informacja jest nieÂświeÂża juÂż po np. dwĂłch dniach, a co dopiero trzech tygodniach. My przeterminowanych wieÂści nie podajemy - wy regularnie to robicie.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Nie wiem czemu, wybacz Marcin, ale wolê siê - o czymkolwiek - dowiedzieÌ póŸniej, ni¿ w ogóle... Tak to ju¿ jest w ¿yciu, ¿e œwie¿oœÌ owszem, jest po¿¹dana, ale w sytuacji, gdy newsa zignorowa³y, a nawet przeoczy³y inne redakcje, ma on wci¹¿ pewn¹ wa¿noœc. Nie wynikaj¹c¹ z czasu w³aœnie, ale z samego faktu poinformowania.

Swoj¹ drog¹, to uwa¿am, ¿e Wasi Czytelnicy nie powini stawaÌ siê obiektem walki o newsy, ale wiedzieÌ o wszystkim, co jest zwi¹zane z ich ulubion¹ stacj¹ itd. I powtarzam - niech siê nawet dowiedz¹ parê dni wczeœniej, bo to naprawdê lepiej, ni¿ przekonaÌ siê dopiero w momencie w³¹czania ma³ego ekranu. :p
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

Marcin pisze:No skoro, nasza redakcja zorientowaÂła siĂŞ po kilku dniach, Âże Ryczel prowadzi serwisy sportowe to nie pisaÂła o tym. Konkurencja takiej informacji rĂłwnieÂż nie podaÂła. Taka informacja jest nieÂświeÂża juÂż po np. dwĂłch dniach, a co dopiero trzech tygodniach. My przeterminowanych wieÂści nie podajemy - wy regularnie to robicie.
B³agam - nie pisz "Wy", bo Medialink.pl to nie My, a prêdzej Oni. Osobiœcie nie przyznajê siê do wspó³pracy z nimi, poniewa¿ w normalny sposób nie jest to mo¿liwe na d³u¿sz¹ metê.

Wracaj¹c do tematu to zgodzê siê z przedmówc¹, ¿e jeœli inne redakcje zignotowa³y wiadomoœÌ (która w sumie i tak by³a ma³oistotna), to mimo to i tak jest ona wa¿na dla czytelnika. Przykro mi, ale to jest wasz przykry obowi¹zek, a przynajmniej cel, do którego zmierzacie - informowaÌ o TVN pierwsi przed konkurencj¹.

Amen.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kompromitacje i palgiaty medialink

Post autor: salladyn »

MyÂślĂŞ Âże nie ma sensu otwieraĂŚ nowego tematu wiec napiszĂŞ to tu.

Tym razem kompromitacja wirtualnych mediĂłw:

Od poczÂątku prowadzÂącÂą jest Ewa Drzyzga. Na poczÂątku na zmianĂŞ z EwÂą BakalarskÂą. W kwietniu 2004 roku nastÂąpiÂła chwilowa zmiana. Program prowadziÂła nowa wĂłwczas prezenterka TVN - Kazimiera Szczuka. Program nagrywany jest w krakowskim studiu TVN.

http://wirtualnemedia.pl/document,,6247 ... _toku.html

Czy ktoÂś z was przypomina sobie by Kazimiera Szczuka prowadziÂła kiedykolwiek "ROZMOWY W TOKU" :?: :!: Bo ja jakoÂś nie moge sobie tego przypomnieĂŚ.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Piramidalna bzdura, podobnie jak to, Âże na poczÂątku program prowadziÂła na zmianĂŞ z BakalarskÂą. Najpierw byÂła Bakalarska, potem Drzyzga. OdcinkĂłw prowadzonych na zmianĂŞ nie byÂło.

Dobrze, ¿e nie oznajmili, ¿e od 1997 roku Fakty prowadzi Pszczó³ka Maja zamiennie z Guciem. :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TeÂż to zobaczyÂłem, ale nie wiedziaÂłem gdzie napisaĂŚ wiĂŞc czekaÂłem aÂż minie 48 godzin w temacie o Szczuce lub o "Rozmowach...".

A wracajÂąc do tego to myÂślaÂłem Âże to jest dobry wortal i Âże taka kompromitacja to gdzie indziej moÂże byĂŚ, ale nie tam... :? A jednak. :? :? I jeszcze nie spieszy im siĂŞ to poprawiĂŚ... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości