Wydzielone (dyskusja z Maćkiem)

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Re: Kompromitacje i plagiaty Medialinka

Post autor: Maciek »

Marcin pisze:PostanowiÂłem zaÂłoÂżyĂŚ temat o konkurencyjnym serwisie Medialink.
JeÂżeli jest to dla Was konkurencja, to jesteÂście maÂło wszechstronni.
Marcin pisze:(...) Jednak to nie jedyny tego typu newsy Medialinka. PrzestarzaÂłe, czy nieprawdziwe zdarzaÂły siĂŞ znacznie czĂŞÂściej. To takÂże Medialink poinformowaÂł, Âże jesieniÂą 2004 lub wiosnÂą 2005 wystartuje Big Brother 4. Mamy jesieĂą 2005, a Big Brothera nie byÂło, nie ma i nie bĂŞdzie. (...)
To akurat nie nasza wina, Âże TVN siĂŞ do tych informacji sama nigdy nie ustosunkowaÂła. Jak sÂądzĂŞ, sama do koĂąca nie wie, czy kiedyÂś "odmrozi" ten program...
arrow pisze:ML jest nudny. Ciekawych, nowych informacji jest jak na lekarstwo. W porĂłwnaniu do WM to... no w zasadzie nie ma porĂłwnania. Tyle, Âże WM sÂą propolsatowe. No ale ML cieniutko, oj cieniutko... :?
Nowych informacji akurat nie brakuje, ale spieraÂł siĂŞ nie bĂŞdĂŞ, znam ciekawsze zajĂŞcia. Co do tego 'ciekawego' porĂłwnania, to jest ono - moim zdaniem - kulawe. Wirtualnemedia bowiem lepszÂą majÂą zapewne grafikĂŞ, i to nie ulega wÂątpliwoÂściom. Ale reszta? W czym Medialink rzekomo odstaje od tego serwisu?
Marcin pisze:(...) PójdŸmy o krok dalej, spójrzmy na kwestiê mniej b³ah¹. Rozumiem, ¿e w Medialinku panuje komercja, ale reklamy s¹ wsadzane gdzie popadnie. Nawet na Onecie nie s¹ one tak uci¹¿liwe, co w Medialink. Utrudniaj¹czytanie newsów, czy forum. (...)
Reklam to akurat tutaj wiele nie widujemy. A skoro juÂż ktoÂś wspomniaÂł o naszej rzekomej komercji, to zapraszam pod ten adres. No, chyba, Âże macie zamydlone oczy. Ale to chyba normalne, skoro mĂłwicie o "konkurencji"...? :neutral:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Maciek post¹pi³ jak "Wiadomoœci TVP" swego czasu. :D Pomin¹³ sprawy istotne i wa¿ne, a zaj¹³ siê pierdo³ami. Nie o grafice medialinka rozmawiamy, tylko o nieprawdziwych informacjach, które tam s¹ publikowane, o plagiatach i o k³amstwach jednego z "redaktorów". :twisted:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Okej, ja rozumiem to niezrozumienie i niepopularnoœÌ mojej postawy, ale wyrazi³em tu swoj¹ opiniê. I nie napisa³em "pierdo³", tylko po prostu niektóre poruszone wczeœniej aspekty pomin¹³em albo siê z nimi zgadzaj¹c, albo uzna³em je za ma³o istotne.

A Karolowi na pewno o Waszych doniesieniach wspomnĂŞ, choĂŚ tak naprawdĂŞ nie ja jestem od recenzowania jego pracy. A jeÂśli chodzi o TVN GrĂŞ, to spĂłjrzcie na sprawĂŞ z innej strony - wcale nie jest powiedziane, Âże Karol odwiedza tvn.tivi.pl na tyle czĂŞsto, by zauwaÂżaĂŚ Wasze wyprzedzenie tematu. To moÂże siĂŞ zdarzyĂŚ, tym bardziej, Âże - jak wszyscy wiemy - zasoby intrenetu sÂą ogromne. :devil2:

salladyn pisze:
pawell pisze:Informacja medialinku ze jako pierwszy portal ujawnia program TVN Gra byla wielka ogromna bzdura :x Pewnie weszli na wasza strone zobaczyli ze jest tu program i skopiowali na swoja strone przypisujac sobie to ze pierwsi ujawniaja program :evil:
NieÂśmiaÂło chciaÂłbym zauwaÂżyĂŚ Âże to siĂŞ chyba nazywa pogwaÂłcenie praw autorskich.
Kiedy zwrĂłci siĂŞ do nas TwĂłj adwokat, sir? Doprawdy zabawne i niedorzeczne jednoczeÂśnie. Tyle tylko, Âże te informacje pochodzÂą z serwisu prasowego TVN, i kaÂżde upowaÂżnione medium moÂże z nich korzystaĂŚ i je przetwarzaĂŚ, jeÂśli ma do tych zasobĂłw udzielony dostĂŞp. Bo nie wszystkie serwisy majÂą takowy... I tu nie dokoĂączĂŞ, bo nie wszystko mogĂŞ zdradziĂŚ; starczy, Âże ÂŁukasz wie.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie kompromituj siĂŞ broniÂąc ewidentnego kÂłamstwa. A z Karolkiem rozmawiaÂłem i mu tÂłumaczyÂłem, jeszcze gdy tego tematu tu nie byÂło. StwierdziÂł, Âże wie, ale tak mu siĂŞ podoba i bĂŞdzie kÂłamaÂł.

Maciek, pozdrĂłw swojego nowego kolegĂŞ od nas.
I przy okazji od bigbrother.tivi.pl. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Zabawnie napisane, doprawdy. Tylko dlaczego tak sarkastycznie? A kompromitujesz to siĂŞ raczej Ty zawsze do granic moÂżliwoÂści broniÂąc swojego podwĂłrka.

A skoro z Karolem rozmawiaÂłeÂś, to zapewne potrafisz zrobiĂŚ to po raz kolejny. WiĂŞc pozdrĂłw go sam, nic prostszego. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

JeÂśli bronienie wÂłasnego podwĂłrka przed nieuzasadnionymi atakimi jest kompromitacjÂą, to gratulujĂŞ poziomu inteligencji MaĂŚku. :twisted:

WeÂź pod uwagĂŞ tylko to, Âże to nie ja zachowujĂŞ siĂŞ nie fair. To TwĂłj nowy kolega kÂłamie i oszukuje czytelnikĂłw. I to w Twoim serwisie zamieszczane sÂą nieprawdziwe informacje. U mnie tego nie ma. I tylko o tym tu piszemy. Nie odwracaj kota ogonem i moÂże lepiej popracuj nad swoimi wywiadami (konkretnie pytaniami, ktĂłre zawsze sÂą dÂłuÂższe od odpowiedzi), zamiast wtrÂącaĂŚ siĂŞ do dyskusji, ktĂłrej nie rozumiesz.

MaĂŚku, i gratulujĂŞ popierania kÂłamstwa i oszustwa. :twisted:

WydzieliÂłem, bo to siĂŞ zamieniÂło w wymianĂŞ zdaĂą pomiĂŞdzy dwoma osobami - nie do koĂąca na temat.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ÂŁukasz pisze:JeÂśli bronienie wÂłasnego podwĂłrka przed nieuzasadnionymi atakimi jest kompromitacjÂą, to gratulujĂŞ poziomu inteligencji MaĂŚku. :twisted:
OczywiÂście, ale wiele zaleÂży od tego, jak siĂŞ to robi. SwojÂą drogÂą, to czy uczÂą Ciebie czegoÂś innego w szkole poza sztukÂą manipulacji?
ÂŁukasz pisze:WeÂź pod uwagĂŞ tylko to, Âże to nie ja zachowujĂŞ siĂŞ nie fair. To TwĂłj nowy kolega kÂłamie i oszukuje czytelnikĂłw. I to w Twoim serwisie zamieszczane sÂą nieprawdziwe informacje. U mnie tego nie ma. I tylko o tym tu piszemy.
A ja po raz kolejny powtarzam: nie ja za jego publikacje odpowiadam. I chyba nie tylko o tym tu piszecie, jeÂśli spojrzeĂŚ na przebieg tej dyskusji.
ÂŁukasz pisze:Nie odwracaj kota ogonem i moÂże lepiej popracuj nad swoimi wywiadami (konkretnie pytaniami, ktĂłre zawsze sÂą dÂłuÂższe od odpowiedzi), zamiast wtrÂącaĂŚ siĂŞ do dyskusji, ktĂłrej nie rozumiesz.
To, w jakiej proporcji uÂłoÂży siĂŞ pytanie do odpowiedzi, zaleÂży od samego rozmĂłwcy i zdaje siĂŞ, Âże wÂłaÂśnie Ty powinieneÂś takie rzeczy wiedzieĂŚ. A na marginesie, to jeÂśli piszesz, Âże jest tak "zawsze" w moich wywiadach, to moÂże przeczytaj ten ostatni raz jeszcze. Ale oczywiÂście - wyolbrzymianie zawsze podkreÂśla rzekomÂą prawdĂŞ argumentĂłw... :neutral:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

KtoÂś mi przed chwilÂą na gg powiedziaÂł, Âże to sÂą nieprawdziwe brednie na ktĂłre nie warto odpisywaĂŚ. KtoÂś inny kiedyÂś napisaÂł, Âże "polemika z gÂłupstwem bezpodstawnie je nobilituje". Dlatego ja juÂż dziĂŞkujĂŞ za wyraÂżanie wÂłasnej opini i zapraszam do innych naszych tematĂłw.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Maciek postÂąpiÂł jak "WiadomoÂści TVP" swego czasu.
Off Topic ale sam chciaÂłeÂś.... Bardzo zabawne... moze jaÂśniej skoro rzucasz takie sformuÂłowanie ??? ciekawe jaki to materiaÂł WaramoÂści masz na myÂśli , bo rozumiem ze faktom siĂŞ to nie zdarza...
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Kamuii, mam na myœli "Wiadomoœci" TVP z pomaraùczowego studia, za prezesury Roberta Kwiatkowskiego. Wówczas to, podczas relacjonowania Afery Rywina (w któr¹ zamieszany by³ prezes TVP), "Wiadomoœci" wielokrotnie pomija³y najistotniejsze w¹tki afery, a skupia³y siê na rzeczach nieistotnych. Wspomina³a o tym sama Pieùkowska w jednym z wywiadów. W TVP rz¹dzi³a wówczas lewica i ludzie Millera, a za g³ównych sprawców afery uwa¿a siê ludzi obozu Millera i prezesa Kwiatkowskiego. Zreszt¹ nie tylko w wywiadach Pieùkowskiej o tym by³o. Sprawê nag³aœnia³a "Gazeta Wyborcza" i "Fakty TVN", a tak¿e opozycja. Rezultat jest taki, ¿e by³ nowy konkurs na prezesa TVP dosz³o do zmiany zarówno w "Wiadomoœciach" jak i w zarz¹dzie (Dworak z ekip¹).
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Kompromitacje i plagiaty Medialinka

Post autor: Marcin »

Marcin pisze:(...) Jednak to nie jedyny tego typu newsy Medialinka. PrzestarzaÂłe, czy nieprawdziwe zdarzaÂły siĂŞ znacznie czĂŞÂściej. To takÂże Medialink poinformowaÂł, Âże jesieniÂą 2004 lub wiosnÂą 2005 wystartuje Big Brother 4. Mamy jesieĂą 2005, a Big Brothera nie byÂło, nie ma i nie bĂŞdzie. (...)
To akurat nie nasza wina, Âże TVN siĂŞ do tych informacji sama nigdy nie ustosunkowaÂła. Jak sÂądzĂŞ, sama do koĂąca nie wie, czy kiedyÂś "odmrozi" ten program...
MaĂŚku, TVN ustosunkowaÂła siĂŞ do informacji o Big Brother 4 kilkakrotnie. jeÂśli nie wiesz, to TVN twierdziÂło i twierdzi nadal, Âże BB4 nie bĂŞdzie. :]
Marcin pisze:(...) PójdŸmy o krok dalej, spójrzmy na kwestiê mniej b³ah¹. Rozumiem, ¿e w Medialinku panuje komercja, ale reklamy s¹ wsadzane gdzie popadnie. Nawet na Onecie nie s¹ one tak uci¹¿liwe, co w Medialink. Utrudniaj¹czytanie newsów, czy forum. (...)
Reklam to akurat tutaj wiele nie widujemy. A skoro juÂż ktoÂś wspomniaÂł o naszej rzekomej komercji, to zapraszam pod ten adres. No, chyba, Âże macie zamydlone oczy. Ale to chyba normalne, skoro mĂłwicie o "konkurencji"...? :neutral:
MaÌku, czytaj uwa¿niej. Tu nie chodzi o to, ¿e na Medialink s¹ reklamy. Chodzi zaœ o to, ¿e umieszczane s¹ one tak, ¿e bardzo czêsto przeszkadzaj¹w czytaniu artyku³ów, czy forum.
SwojÂą drogÂą, to czy uczÂą Ciebie czegoÂś innego w szkole poza sztukÂą manipulacji?
MaĂŚku, spodziewaÂłem siĂŞ po Tobie wyÂższego poziomu wypowiedzi.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Marcin pisze:
SwojÂą drogÂą, to czy uczÂą Ciebie czegoÂś innego w szkole poza sztukÂą manipulacji?
MaĂŚku, spodziewaÂłem siĂŞ po Tobie wyÂższego poziomu wypowiedzi.
Moja wypowiedÂź byÂła ustosunkowaniem siĂŞ do oskarzeĂą kierowanych do mnie i - nie zawaham siĂŞ powtĂłrnie uÂżyĂŚ tego sformuÂłowania - zamieszczonych w nich manipulacji. Nie widzĂŞ powodu, dla ktĂłrego moÂżna by stwierdziĂŚ, iÂż obrona jakkolwiek uwÂłacza poziomowi wypowiedzi.

I w tym momencie skoùczê. G³ównie dlatego, ¿e Wasza strona zawsze kojarzy³a mi siê dobrze i chcia³bym, by tak pozosta³o. Czêœciowo zgadzam siê z niektórymi os¹dami pracy redakcyjnego kolegi, ale - jak ju¿ napisa³em - wymaga³oby to wszak¿e jego osobistego ustosunkowania do sprawy.
KtoÂś mi przed chwilÂą na gg powiedziaÂł, Âże to sÂą nieprawdziwe brednie na ktĂłre nie warto odpisywaĂŚ. KtoÂś inny kiedyÂś napisaÂł, Âże "polemika z gÂłupstwem bezpodstawnie je nobilituje". Dlatego ja juÂż dziĂŞkujĂŞ za wyraÂżanie wÂłasnej opini i zapraszam do innych naszych tematĂłw.
A moje wewnĂŞtrzne pozucie moralnoÂści podpowiedziaÂło, Âże Twoja ostatnia wypowiedÂź jest na poziomie kaÂłuÂży. Ja w Âżyciu staram siĂŞ je omijaĂŚ.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

JeÂśli bronienie wÂłasnego podwĂłrka przed nieuzasadnionymi atakimi jest kompromitacjÂą, to gratulujĂŞ poziomu inteligencji MaĂŚku. :twisted:


OczywiÂście, ale wiele zaleÂży od tego, jak siĂŞ to robi. SwojÂą drogÂą, to czy uczÂą Ciebie czegoÂś innego w szkole poza sztukÂą manipulacji?
To powiedz mi MaĂŚku proszĂŞ, gdzie w w/w sÂłowach ÂŁuaksza jest zawarta manipulacja?
I w tym momencie skoùczê. G³ównie dlatego, ¿e Wasza strona zawsze kojarzy³a mi siê dobrze i chcia³bym, by tak pozosta³o.
SÂądzĂŞ, Âże ta dyskusja nie musi tego faktu zmieniaĂŚ.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Off topic 2 :D

ÂŁuakszu !!!
TakÂże Fakty mijaÂły siĂŞ z prawdÂą i podwaÂłay dla TVNu przychylne ingformacjie, ewentualnie manipulowaÂły materiaÂłami nie dajÂąc wypowiedziec sie wszystkim stronÂą - TAKÂŻE FAKTY ZOSTAÂŁY WIELOKROTNIE SKRYTYKOWANE PRZEZ KRRiTV za brak obiektywizmu i naginanie faktĂłw
Afera Rywnina nie moz ebyc zadnym wyznacznikiem. Dlaczego? Otó¿ winna by³a kazda ze stron - odsy³am do nagrania rozmowy Michnik Rywin - otóz okazuje sie ze Rwyin mial byc prezesem Polsatu i mia³ odst¹piÌ Walterowi czêœÌ czestotliwoœci naziemnych. Moim zdaniem kazda ze stron próbow³a coœ dla siebie uzyskac. Wyborcza ujawnila sprawe w ostatniej chwili, byc moze gdyby byly warunki inne inaczejby sie to wszystko potoczy³o. NP moim zdaniem najbardziej na aferze straci³ Michnik - chyba pod koniec zorientowa³ siê ze jego szefowa Rapaczynska i spo³ka Agora wcale nie jest tu czysta. Cóz teraz juz nie jest redaktorem naczelnym. Podobno z powodów zdrowotnych.... A czemu np nikt nie zaj¹³ siê fragmentem rozmowy o profitach jakie mia³ ci¹gn¹Ì TVN. Sprawa jest taka, ¿e w tej ytuacji nikt nie informowa³ dobrze - Rzepa stra³a isê dogryŸÌ Wyborczej. TVN chcia³ dokopaÌ TVP, TVP jecha³a po Wyborczej itd itd - g³osno powiedzia³ o tym Durczok. A prawda jest taka, ¿e materia³y w TVP zmienia³ szef TAIu - Janusz Pieùkowski, a w TVN po prostu blokowa³ je Wlater - one nawet nie powsta³y, bo inaczej ludzie z Faktów stracili by prace. I same Fakty byly równie ostro krytykowane przez KRRiTV

Dzia³ania Faktów i Lisa nie mia³y nic wspolnego z trosk¹ o zdorwie debaty publicznej w Polsce i trosk¹ o uczciwoœÌ TVP. By³y dzia³aniami, jakie obecnie Lis stosuje wobec swojego bylego pracodawcy - Waltera (i bardzo dobrze :D)- np spory o materialy. ten cz³owiek nie ma po prostu honoru.

A jakie to konkretne przykÂłady tej codziennej manipulacji ???
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości