Z listów do autora tvn.tivi.pl... ;)

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A dzisiaj dostaÂłem coÂś Âświetnego:
Panie RopczyĂąski,
Widzê, ¿e kolega Sokó³ ca³kowicie wygryz³ Pana z newsów. Szkoda, bo czasami zdarza³o siê Panu napisaÌ coœ sensownego. (...)
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukaszu ale tylko czasami. PS pilnuj siĂŞ, bo juÂż niedÂługo wygryzÂą CiĂŞ z forum.
PS co ztymi materiaÂłami o odziale TVN w Krakowie? MiaÂło byĂŚ dzisiaj? Czy ja coÂś pomyliÂłem...
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ty siĂŞ nie martw. BiorĂŞ przykÂład z mojego Liska - jestem wszechwÂładny i niezagroÂżony w tym, co stworzyÂłem. :D A co do szymcia, to sam sobie go wylansowaÂłem na gwiazdĂŞ serwisu. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

ÂŁukasz, czyÂżby na forum zapanowaÂła koteria i nepotyzm :?: :?: :?: Proponuje wÂątek o ÂŁukaszu- ofierze Szymcia:P:P:P
MAKEPOVERTYHISTORY
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie wiem czy ten temat Was jeszcze interesuje, no ale dzisiejsza ciekawostka z poczty:

Szanowny Panie ÂŁukaszu!

Wiem, ze stron TVN o Pana pracy! Wiem, Âże nie odpowiada Pan za to co dzieje siĂŞ w tz. nieÂżaleÂżnej telewizji prywatnej Pana Mariusza Waltera!

Do kogo mam pisaĂŚ, ja skromny sÂłuchacz Waszej telewizji?

Nie mogĂŞ otrzymaĂŚ kontaktu za posrednictwem poczty elektronicznej z red. Pochanke oraz innymi "wybitnymi" przedstwicielami TVN.

ByĂŚ moÂże po przeczytaniu listu, usunie Pan wszelkie wiadomoÂści skierowane do TVN. Mam jednak nadziejĂŞ, Âże przekaÂże Pan mĂłj list na "szlachetne" dÂłonie kierownictwa TVN!!!

1/ Dlaczego TVN kÂłamie?

2/ Dlaczego TVN nie powie wprost o roli Pana Mariusza Waltera w powstaniu stacji. W jaki sposĂłb dostaÂł forsĂŞ?

3/ Czy Pani Pochanke stanie w szranki prezydenckie? Skoro moÂże LIS, dlaczego nie Pani P....?

4/ Jak dzia³alnoœÌ komisji sejmowej ds. PZU wp³ynie na autorytet TVN. Czy jest prawd¹, ¿e TVN korzysta³o z us³ug Wiecze¿aka i Jamro¿ego?

5/ Czy kolejna Komisja Sejmowa ma zaj¹Ì siê tematem przydzia³u pasma transmisji danej stacji?

Pozdrawiam! Zdzisiek!



PS.

Staram siê panowaÌ nad swoimi emocjami. Staram siê nie ogl¹daÌ TVN. Jednak z powodu wykonywanej pracy jestem "ZMUSZONY" do ogladania Waszych kana³ów informacyjnych!

DowolnoœÌ interpretacji przekazywanych informacji prosi o pomstê do ...!!!

CZY to jest informacja, czy komentarz?

Czy red. Pochanke przekazuje informacjĂŞ, czy manipuluje opiniÂą publicznÂą?

Czy kanaÂł TVN24 to ÂźrĂłdÂło prawdziwej informacji, czy ÂźrĂłdÂło manipulacji stacji telewizyjnej, aby uzyskaĂŚ kolejne punkty "oglÂądalnoÂści"???

DziĂŞki, Âże mam pilota w dÂłoni! KasujĂŞ program...



Podzdrawiam! ÂŻyczĂŞ mimo wszystko pomyÂślnoÂści!
A P.S. to d³u¿sze od listu jest. TreœÌ pozostawiam bez komentarza, bo przecie¿ niektórzy z forum mimo tego, co czytaj¹ i tak nie wiedz¹ o co idzie. A Ci, którzy wiedz¹, co czytaj¹, skomentuj¹ sobie sami...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ja te¿ na swojego maila ze strony o "M jak mi³oœÌ" dostaje na serio bardzo ciekawe maile. Czasami mi sie chce p³akaÌ ze smiechu. Nie jest tego du¿o bo œrednio po 3 maile dziennie, ale jednak. Ostatnio otrzyma³em coœ co pobi³o wszytsko, a mail nosi³ tytu³ "Prorzba":

Dziendobry!!!

ChiaÂła bym sie zapytac studia czy jak by bylo wolne miejsce w ocinku czy mogÂła bym zagrac moim marzeniem jest wystapic w M jak miÂłosc nie weim jak kto ale hociasz ze 2 razy jesli panstwo chca przesle moje zdjecie nie jestem brzydka Mam na imie Marzena nazwisko terz bede mogÂła podac moze moje marzenie sie spwÂłni .....



Zazwyczajj tak jak w tym przypadku ludzie piszÂą bo chcÂą wystÂąpic w serialu i chcÂą sie skontaktowaĂŚ z aktorami. Zawsze wysyÂłam ich na oficjalnÂą stronĂŞ.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

3/ Czy Pani Pochanke stanie w szranki prezydenckie? Skoro moÂże LIS, dlaczego nie Pani P....?
:lol: :lol: :lol: to jest najlepszy kawaÂłek :P :)
a najlepsze jest to Âże jak Lis bĂŞdzie serio kandydowaÂł to kto wie czy tvn- nepotyzm aby zrĂłwnaĂŚ siĂŞ z polszmatÂą nie wpadnie na tego typu genilany pomysÂł :):) Walka byÂła by ciekawa ;) choĂŚ sÂądze ze mimo swojego skrajnego upoÂśledzenia jesli idzie o rozumienie tego co ludzie do niego w listach piszÂą Walter Junior wie Âże JustyÂś nie cieszy siĂŞ zbytnim poparciem... :?

btw... czy mi siê wydaje czy Kubs gdzies zagin¹³ ? I tekst o Justynie razem z nim ? Kto w takim razie w lutym ?
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

kamuii pisze:czy mi siê wydaje czy Kubs gdzies zagin¹³ ? I tekst o Justynie razem z nim ? Kto w takim razie w lutym ?
No wÂłaÂśnie :?
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Kubs kazaÂł wam przekazaĂŚ Âże wyjechaÂł do amazoĂąskiej dÂżungli i nie ma tam netu :D :arrow:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a liany i szaÂłas zabraÂł ???? :lol:
Android <3
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

nie wiem, ale ostatnio widziano go odzianego jedynie w majteczki z tygryska :P i wydaje blizej niezidentyfikowane odgÂłosy :D ale to chyba nie z mojego powodu :lol: :lol: :lol: :arrow:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

moze w dÂżunglii zobaczyÂł JustyÂś na urlopie ??? w strju Jane bujajÂącÂą siĂŞ na lianie ;)
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Kiedy wreÂście pokaÂże siĂŞ w dziale "ZaÂłoga TVN" artykuÂł o
Justynie?
:D

A list fajny:)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No wÂłasnie kiedy ????
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ProwadzĂŞ stronĂŞ o n i e o f i c j a l n y c h gagach Mamy CiĂŞ i dziÂś dostaÂłem wesoÂłego maila:
Bardzo lubiĂŞ oglÂądaĂŚ Wasz program. Macie pomysÂły nie do odrzucenia. Gagi z nie ziemskie. Tak trzymajcie!!!! ProponujĂŞ zrobienia dowcipu samemu prowadzÂącemu Szymonowi Majewskiemu. Trzeba siĂŞ teÂż rĂłwniez poÂśmiaĂŚ z niego. A jakby to nie wyszÂło to moÂże byĂŚ Andrzej Lepper z Samoobrony- niech ma pamiÂątkĂŞ na caÂłe Âżycie.
:lol: :lol: :lol:

OdpisaÂłem, Âże jesteÂśmy nieoficjalni, ale po chwili namysÂłu stwierdziÂłem, Âże Âźle zrobiÂłem. MogÂłem przeca napisaĂŚ, Âże wkrĂŞcimy Majewskiego i Leppera, a na dodatek Majewski jej pomacha w najbliÂższym odcinku :D :D :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości