Kolejny ośrodek TVN

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Kolejny oÂśrodek TVN

Post autor: michal641 »

Albo mi sie zdawalo, albo czytalem tu gdzies, ze ÂŁukasz bĂŞdzie w kazdy poniedzialek dawal informacje o kolejnym oÂśrodku TVN. W pierwszy poniedzialek byÂł KrakĂłw, w nastĂŞpny ÂŁĂłdÂź, a w kolejny... NIC. Dlaczego??
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

No coz, zdaje sie, ze to prawda, ale lepiej glosno tu o tym nie mowic, bo ÂŁukasz moze sie zdenerwowac :lol:
Fajnie, ze o ÂŁodzi bylo, szkoda tylko, ze nie ma nic o historii lodzkiego tvn i np. o Faktach ÂŁĂłdÂź, w ktĂłrych mialem kiedys okazje wystapic 8)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Chyba siĂŞ juÂż wyczerpaÂła lista oÂśrodkĂłw :devil2: :devil2: :devil:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Chyba jednak nie. Nastêpny, choÌ rzeczywiœcie - z opóŸnieniem, bêdzie Poznaù. Robi³em te zdjêcia w styczniu tego roku. :p
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Faustusie, dobrze wiesz dlaczego wczoraj nie byÂło kolejnego oÂśrodka. DokÂładnie Ci to wytÂłumaczyÂłem na PW. WiĂŞc teraz nie udawaj, Âże nie wiesz. Bo doskonale wiesz, Âże liczba oÂśrodkĂłw siĂŞ nie wyczerpaÂła. Hmm... skoro takÂą satysfakcjĂŞ sprawia Ci kÂłamanie i nieustanne obwieszczanie Âświatu, Âże CiĂŞ zablokowaÂłem na gg, to proszĂŞ bardzo.

Arturze, Michale, kolejny oœrodek bêdzie najprawdopodobniej dzisiaj póŸnym wieczorem.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Artur pisze:o Faktach ÂŁĂłdÂź, w ktĂłrych mialem kiedys okazje wystapic 8)
Serio? A o czym gadaÂłeÂś?? Opowiedz, prosimy... :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukasz znowu mnie obraÂżasz.
W odróznieniu od Ciebie nie publikujê informacji uzyskanych np podczas rozmów na gg. Owszem, doskonale wiem czemu nie by³o nowego oœordka, ale mam chyba prawo do ¿artów. Wiêc proszê spuœÌ z tonu, bo przesadzasz. Zw³aszcza u¿ywaj¹c s³ów typu "k³amiesz".
Ostatnio zmieniony wtorek 15 mar 2005, 17:52 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Obydwaj spuÂśccie z tonu, bo nie lubiĂŞ (i chyba nikt nie lubi) takich rozmĂłw. Wyluzujcie. :)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

wywo³a³em k³ótniê, no nie!

Post autor: michal641 »

No i zobacz MaÌku. Chcia³em zapytaÌ dlaczego nie ma nowego oœrodka na stronie, a wywo³a³em k³ótniê... :shock:
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Wow! Jest PoznaĂą :!:
Ale malo troche tego, Macku, trzeba bylo chociaz dac zdjecie tej kamienicy z siedziba, albo przynajmniej jakis obrazek z anteny - bo zdaje sie, ze to co pokazuja np. w poranku, to wlasnie widok z poznanskiej siedziby.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Arturze, Maciek napisaÂł tekst i zrobiÂł zdjĂŞcia. Niestety nikt poza mnÂą nie moÂże decydowaĂŚ o dobrze zdjĂŞĂŚ czy ukÂładzie, bo tylko ja mam dostĂŞp do FTP i wszystkie hasÂła. Poza tym Maciek proponowaÂł mi Âżeby daĂŚ jeszcze inne zdjĂŞcia, ktĂłre zrobiÂł w tym dniu. Ale nie bardzo siĂŞ zmieÂściÂły. ZamieszczĂŞ je na forum w najblizszym czasie. Tekst teÂż trzeba poprawiĂŚ. Np. nie ma tam reÂżyserki. Z tego, co mi mĂłwili niektĂłrzy, to najprawdopodobniej jest montaÂż. Dlatego muszĂŞ poprawiĂŚ jeszcze kilka rzeczy i dopiero wtedy dodam tego linka pod mapkÂą i newsa.

TydzieĂą temu byÂły fotki i tekst arrowa, dzisiaj Maciek, za tydzieĂą szymcio. A kto chce byĂŚ za dwa? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Osrodek, jaaa

Post autor: michal641 »

Ja napewno bym napisaÂł i porobiÂł fotki z oÂśrodka TVN, ale najpierw to niech mi go wyudujÂą w Kielcach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A tak nawiasem mĂłwiÂąc, to dlaczego w Kielcach nie ma oÂśrodku Âżadnej telewwzji (prusz tym bleee TVP3) oraz radiem kielce? nawet zadna gazeta (procz wyborczej) nie ma tu siedziby, a przecieÂż Kielce to teÂż fajne miasto
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Maciek pisze: TVN w Poznaniu. Ulica Kramarska. Wysoka kamienica prezentuje siĂŞ doskonale, jednak najbardziej interesujÂące jest to, co siĂŞ w niej mieÂści. My wchodzimy, by zobaczyĂŚ, jak prezentujÂą siĂŞ tutaj TVN i siostrzana TVN24 w stolicy Wielkopolski.
:arrow: My wchodzimy, by zobaczyĂŚ, jak prezentujÂą siĂŞ tutaj TVN i siostrzana TVN24 - jak narazie sÂą to informacjie dotyczÂące tylko TVN24...
:arrow: TVN w Poznaniu. Ulica Kramarska - styl.
:arrow: prezentuje, prezentujÂą...
JuÂż przy wejÂściu przywitaÂła nas tabliczka z logo jedynej w Polsce stacji informacyjnej.
I co powiedziaÂła? Wszyscy jesteÂśmy bardzo ciekawi.
Ta siedziba jest naprawdĂŞ przyjemnie poÂłoÂżona, bo tuÂż obok Starego Rynku, czyli takÂże kozioÂłkĂłw, ktĂłre pokazujÂą siĂŞ u nas codziennie o dwunastej.
:arrow: Przyjemnie? UÂżyÂłbym innego sÂłowa - np dobrze poÂłoÂżona, lub poÂłoÂżona w ÂścisÂłym centrum.



Obrazek
Ta tabliczka informacyjna wyglÂąda niczym plan zajĂŞĂŚ, ewentualnie jakaÂś reklama....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Faustuchu, zajmij siĂŞ sobÂą. To, Âże coÂś znajduje siĂŞ na serwerze nie oznacza, Âże zostaÂło opublikowane. Nie napisaÂłem newsa o tym dziale, nie dodaÂłem linka pod mapkÂą i kilka postĂłw wyÂżej tÂłumaczyÂłem, Âże nie zrobiÂłem tego, bo tekst trzeba poprawiĂŚ. A ogĂłlnodostĂŞpne jest tylko dlatego bo chciaÂłem skonsultowaĂŚ tekst i dobĂłr zdjĂŞĂŚ z innymi osobami, tak jak to zawsze robiĂŞ. A Ty na forum jesteÂś tylko po to, Âżeby obraÂżaĂŚ, krytykowaĂŚ, atakowaĂŚ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Proszê, powiedz mi w którym miejscu kogoœ obrazi³em, ewentualnie zaatakowa³em? Mój ostatni post by³ pozbawiony jakiejkolwiek ironii czy kpiny. Ot wymieni³em kilka b³êdów, które moim skromnym zdaniem nale¿a³oby poprawiÌ. Wspomnia³em równie¿ o zdjêciu. Ty napisa³eœ tylko o re¿yserce.
ÂŁukasz pisze: A ogĂłlnodostĂŞpne jest tylko dlatego bo chciaÂłem skonsultowaĂŚ tekst i dobĂłr zdjĂŞĂŚ z innymi osobami, tak jak to zawsze robiĂŞ.
Acha, czyli ja juÂż nie mogĂŞ wyraziĂŚ swojej opinii? Od razu kogoÂś obraÂżam lub atakujĂŞ????

Powiem jak dzieci w przedszkolu: "OdwoÂłaj to!"
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości