Wy zgłaszacie błędy - my poprawiamy :)

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Wy zgłaszacie błędy - my poprawiamy :)

Post autor: prze_kw »

Nie ma w tym żadnej symboliki.
Liczą się tylko Fakty.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Wy zgłaszacie błędy - my poprawiamy :)

Post autor: michal_borkowski »

Skompromitowany dziennikarz - jedną z twarzy strony. Hm.
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wy zgłaszacie błędy - my poprawiamy :)

Post autor: matik »

Masz rację, nie bądźmy sobą, udawajmy, że ktoś taki jak Kamil Durczok z TVN nigdy nie miał nic wspólnego, usuńmy o nim wszystkie notki, wywiady, newsy, zdjęcia itp., żyjmy w kompletnie odrealnionym świecie. Tak by żyło się lepiej.
Naprawdę nie rozumiem jaki znowu widzisz problem. To nawet nie jest strona główna, tylko zakładka. Kamil Durczok zapisał się w historii TVN i tego nikt nie zmieni.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Wy zgłaszacie błędy - my poprawiamy :)

Post autor: michal_borkowski »

To może napiszmy o nim, ale z odpowiednią adnotacją, dlaczego uciekać od tego, co się wydarzyło? Gdy dziennikarz odchodzi z jakiegoś programu, a był w czołówce, to także jest ona zmieniana - niezależnie od tego, jak zapisał się w historii i ile było tych dobrych momentów. Nie zachowujmy się jak dziennikarze DD TVN, którzy komentując wypowiedź Anny Muchy o molestowaniu, zastanawiali się, w jakim kontekście była wypowiedziana, po czym zaległa niezręczna cisza, co Kalczyńska podsumowała: "No, bo teraz coraz częściej się o tym mówi..." A kontekst był jasny. Miał imię i nazwisko.
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wy zgłaszacie błędy - my poprawiamy :)

Post autor: matik »

Ale przecież wszystko jest zapisane, notka o Kamilu Durczoku jest w zakładce Prezenterów Faktów z adnotacją, że jest byłym prezenterem i co się wydarzyło, tak w samo w dziale załoga w podkategorii "byli prowadzący". Nikt tu od niczego nie ucieka i tak też nie będzie. A zdjęcie o którym piszesz to żadna czołówka, odnosi się ona do kategorii TVN, TVN24, TVN Meteo Active, TVN24 BiŚ, TVN Turbo, TVN Style, TTV, Byłych prezenterów" czy też reporterów "Faktów". Mógłbym zrozumieć Twoje oburzenie, jeśli twarz Durczoka byłaby zarazem twarzą tvnfakty.pl ale tak nie jest.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Wy zgłaszacie błędy - my poprawiamy :)

Post autor: Łukasz »

My jesteśmy czymś w rodzaju fan clubu, możemy mieć mocno subiektywne zdanie. Raport Komisji TVN nie przekreśla 9 lat dorobku Kamila Durczoka w "Faktach". Sprawa będzie wyjaśniana kolejne lata. Odnoszę też wrażenie, że TVN w dużo "normalniejszej" atmosferze pożegnał się z Durczokiem niż miało to miejscem z Tomaszem Lisem.

Co do zdjęć. To na stronie jest też takie zdjęcie i też go nie usuniemy:
Obrazek
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Wy zgłaszacie błędy - my poprawiamy :)

Post autor: Camilo »

Fan club - nie fun club, przypominać teraz to zdjęcie, to jak prosić ks. Gila, by reklamował wakacje na Dominikanie...
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wy zgłaszacie błędy - my poprawiamy :)

Post autor: Trzeciak »

Łukasz pisze:My jesteśmy czymś w rodzaju fan clubu, możemy mieć mocno subiektywne zdanie. Raport Komisji TVN nie przekreśla 9 lat dorobku Kamila Durczoka w "Faktach". Sprawa będzie wyjaśniana kolejne lata. Odnoszę też wrażenie, że TVN w dużo "normalniejszej" atmosferze pożegnał się z Durczokiem niż miało to miejscem z Tomaszem Lisem.
Tym bardziej, że oficjalny komunikat stacji głosi, że Durczok rozstał się ze stacją "za porozumieniem stron".
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Wy zgłaszacie błędy - my poprawiamy :)

Post autor: michal_borkowski »

Trzeciak pisze:
Łukasz pisze:My jesteśmy czymś w rodzaju fan clubu, możemy mieć mocno subiektywne zdanie. Raport Komisji TVN nie przekreśla 9 lat dorobku Kamila Durczoka w "Faktach". Sprawa będzie wyjaśniana kolejne lata. Odnoszę też wrażenie, że TVN w dużo "normalniejszej" atmosferze pożegnał się z Durczokiem niż miało to miejscem z Tomaszem Lisem.
Tym bardziej, że oficjalny komunikat stacji głosi, że Durczok rozstał się ze stacją "za porozumieniem stron".
Sprawa została po prostu "zamieciona pod dywan". A opublikowanie tego zdjęcia, tak jak pisze @camilo, zniechęca do klikania na ten portal. I to też moje subiektywne zdanie. Cóż, trzeba będzie się odzwyczaić:-)
To tylko moje skromne zdanie
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Wy zgłaszacie błędy - my poprawiamy :)

Post autor: szym »

W najnowszej wiadomości o serialu "Rush" w TVN7 dodane jest jakieś przypadkowe zdjęcie nie mające związku z serialem. Zguglowałem je i okazuje się, że jest ono z serialu "Gliniarze z Melbourne" z TV4, a nie "Rush". :)

Możecie podmienić:

Obrazek

Dodatkowo, logo TVN7 w miniaturce przy newsach na głównej jest słabej jakości.
:)
live
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 04 kwie 2013, 11:35

Uzupełnienie działu 'załoga'

Post autor: live »

Wróciwszy po długiej nieobecności, zauważyłem pewną lekką niespójność. Otóż w tym przesuwanym pasku z logotypami kanałów jest wymienione CANAL+, a już w wątku 'załoga' nie ma nawet wzmianki nt. komentatorów czy prowadzących programy (oprócz nSport+). Jeśli mielibyście trochę wolnego czasu, może dałoby się to jakoś uzupełnić? Przeglądałem internet i nie ma ani jednej takiej bazy dotyczącej kadry tych kanałów pochodzenia francuskiego.
Jeśli będę miał czas - a, niestety, mam go ostatnio bardzo mało, i jeśli zaakceptujecie mój pomysł - mogę jakoś pomóc na PW.
Pozdrawiam!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wy zgłaszacie błędy - my poprawiamy :)

Post autor: matik »

szym pisze:Dodatkowo, logo TVN7 w miniaturce przy newsach na głównej jest słabej jakości.
Logo zostało podmienione :)
Obrazek

@live, zakładka Canal+ (jak i Tematyczne+) znajduje się jako dodatkowa ze względu na to, że Canal+ był współwłaścicielem telewizji TVN. Obecnie nie jest już a z TVN współpracuje przy produkcji form fabularnych i utrzymując wspólną redakcje sportową. TVN za kanał nSport+ też już nie odpowiada, a w zakładce załoga znajdują się jedynie osoby pracujące na stałe na rzecz kanałów TVN z redakcji sportowej. Jako tvnfakty.pl skupiamy się jednak na telewizji TVN i tak też zostanie.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Wy zgłaszacie błędy - my poprawiamy :)

Post autor: tracer2013 »

http://www.tvnfakty.pl/ciag_dalszy_nastapil - informacja o programie Ciąg Dalszy Nastąpił jest trochę nieaktualna , gdyż przeglądu prasy nie prowadzi już Grzegorz Miecugow, a prowadzący ten program Tomasz Sianecki. Może dobrze by też było w informacji o tym programie dopisać dzień oraz godzinę jego emisji , czyli 14:30 ?

http://www.tvnfakty.pl/programy_tvn24 - w dziale programy TVN24 są dwie zakładki programu Dwie Prawdy , a powinna być jedna :

http://www.tvnfakty.pl/dwie_prawdy_tvn24

http://www.tvnfakty.pl/dwie_prawdy
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wy zgłaszacie błędy - my poprawiamy :)

Post autor: matik »

Zakładki te zostaną poprawione, jednak dopiero za kilka dni, ponieważ obecnie nie mam możliwości edycji.
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4466
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Wy zgłaszacie błędy - my poprawiamy :)

Post autor: Meteor »

Duże zdjęcia w postach nie mieszczą się i są przycinane od prawej strony np. tutaj http://tvnfakty.pl/forum/viewtopic.php? ... 45#p198451 . Efekt jest zależny od rozdzielczości ekranu i rozmiarów okna przeglądarki.

Można dodać w CSS:

Kod: Zaznacz cały

.postbody .content img { max-width:100%; }
Wtedy na małych ekranach będą się skalowały.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości