Rezygnacja

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jak wiêc widzicie bêdê moderowa³ "Na ka¿dy temat". Tam dyskusje na temat TVN vs. TVP prowadzone nie s¹, wiêc kamuii nie musi siê martwiÌ o kasowanie nieprzychylnych TVN postów. :] Postaram siê byÌ mniej konfliktowy, ni¿ dotychczas. Postaram siê nie zawieœÌ i godnie zast¹piÌ w tym dziale MaÌka. Jeœli jakieœ moje posuniêcia Wam siê nie spodobaj¹, to zapraszam na PW, by wszystko za³atwiÌ nale¿ycie. Bêdê siê stara³ jak tylko bêdê móg³, jednak proszê o odrobinê wyrozumia³oœci, gdy¿ nie jest w stanie siedzieÌ 24h na dobê na forum. Ode mnie to ju¿ wszystko. Muszê przyznaÌ, ¿e nie spodziewa³em siê powierzenia mi tego zadania ze wzglêdu na wczeœniejsze konflikty z sympatykami TVP na forum.

Faustus - przykro mi. :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

W takim razie gratulacje dla Marcina... za kolor zielony na liÂście obecnych ;)

I dziĂŞki za miÂłe sÂłowa. JeÂżeli chodzi o moje odejÂście to nie byÂła taka sobie nagÂła decyzja, juÂż od jakiegoÂś czasu mĂŞczyÂłem w zwiÂązku z tÂą sprawÂą ÂŁukasza.
A teraz ¿eby mu siê przypodobaÌ oprócz newsów - które bêdê siê stara³ ulepszaÌ - bêdê mu [bardziej ;)] pomaga³ w pisaniu niektórych dzia³ów, o! :)
:)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No zobaczymy zobaczymy jak to bêdzie :D Mam nadzieje ze jednak jakoœ siê ta wspó³praca u³o¿y :D Marcienie
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No i zmieniÂłem nick na Marcin. JuÂż mi siĂŞ nie podoba. Taki nie mĂłj. :D TeÂż mam nadziejĂŞ, Âże wszystko bĂŞdzie dobrze. A tak po za tym to: dzieĂą dobry. :D Musze teraz emblemat zmieniĂŚ, a ten jest taki Âładny. :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a po co ? przecie to Âże masz nick Marcin nie znaczy ze nie jesteÂś z Pabianic nie ? :D
Android <3
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Marcin z Pabianic moderatorem ? Powiem szczerze, Âże to forum schodzi na psy. Do tego smarkacza nigdy nie podejdĂŞ z szacunkiem. On juÂż dobrze wie dlaczego :? :? :?

Tyle miaÂłem do powiedzenia.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie chodzi o to. Nowy nick jest zbyt "zwykÂły". Poprosttu mi siĂŞ nie podoba, ale trudno. :)
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

GratujulĂŞ :D
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Mnie siê zdaje ¿e ten temat ju¿ nie ma sensu bo tu tylko gratulacje (czyt. nabijanie postów) - informacja o rezygnacji szymcia jest? jest, informacja o "mianowaniu" Marcina na moderatora jest? jest.. wiêc po co to ci¹gn¹Ì bez sensu? Jeszcze siê tu zacznie wymienianie opinii na temat Marcina a ten topic chyba temu nie s³u¿y..

- zgÂłaszam temat do zamkniĂŞcia-
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Nieby³o mnie jakiœ czas wiêc troche spuŸniony ale có¿..... Wiêc tak po pierwsze ¿a³uje, ¿e Szymcio rezygnuje ale jak sam powiedzia³ nie odchodzi przecie¿ z forum (i to mnie cieszy) po drugie gratuluje Marcinowi.
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

TeÂż juÂż wnoszĂŞ o zamkniĂŞcie tego tematu. Co byÂło do omĂłwienia to omĂłwiliÂśmy. I ÂŁukaszu zainstaluj raportowanie postĂłw...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości