Rezygnacja

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Rezygnacja

Post autor: szym »

Jedni bĂŞdÂą siĂŞ cieszyĂŚ, drudzy mniej, ale...

Po kilku miesiÂącach rezygnujĂŞ z funkcji moderatora. Nie bĂŞdĂŞ siĂŞ rozwodziÂł, po co i dlaczego, i nie chciaÂłbym teÂż, aby tutaj toczyÂły siĂŞ jakieÂś tego typu dyskusje. ProszĂŞ nie zadawaĂŚ pytaĂą ;)

DziĂŞkujĂŞ za ten czas, ale proszĂŞ nie pÂłakaĂŚ, bo przecieÂż nie odchodzĂŞ z forum.

PS: Pewnie niedÂługo zostanie wybrany nowy moderator, ktĂłremu juÂż ÂżyczĂŞ powodzenia. :)
Ostatnio zmieniony piątek 06 maja 2005, 17:32 przez szym, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Hmm... ja mogĂŞ dodaĂŚ tylko tyle, Âże caÂły czas zastanawiam siĂŞ nad wyborem nowego moderatora. Nie wiem jeszcze kto to bĂŞdzie. MoÂżliwe, Âże nowy moderator dostanie tylko dwa dziaÂły, a pozostaÂłe dwa bĂŞdÂą "puste", tzn. - na Wasze nieszczĂŞÂście - tylko ja tam bĂŞdĂŞ pilnowaÂł porzÂądku.

Szkoda szym'a. :(

P.S. I ja bym wolaÂł, Âżeby szymcio wÂłaÂśnie powiedziaÂł czemu zrezygnowaÂł...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

MoÂżna wiedzieĂŚ dlaczego taka decyzja zapadÂła jeÂśli nie to trudno ........ dziĂŞkujemy za pracĂŞ i czas poÂświĂŞcony na upominanie NAS :D :roll: :roll: :roll:
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Naprawde wielka szkoda :( Szymcio nigdy sie nie k³óci³ i nie mo¿na by³o mieÌ zastrze¿eù do jego pracy...
P.S. I ja bym wolaÂł, Âżeby szymcio wÂłaÂśnie powiedziaÂł czemu zrezygnowaÂł...
No có¿ trzeba uszanowaÌ jego zdanie ;) z reszt¹ chyba trudno siê dziwic za to nietrudno sie dmomyœliÌ :?

Ps. Szymcio ja widzisz niktt siĂŞ nie cieszy :D
pss. teÂż sÂądze ze nowym moderatorem bĂŞdzie Marcin

A mooze tak ÂŁukaszu zrobili byÂśmy wybory i sami wybrali nowego moderatora ?
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kamuii pisze:No có¿ trzeba uszanowaÌ jego zdanie ;) z reszt¹ chyba trudno siê dziwic za to nietrudno sie dmomyœliÌ :?
No wÂłaÂśnie. WyciÂągnijcie wnioski, bo jeÂżeli nie bĂŞdziecie szanowaĂŚ dobrych moderatorĂłw to przyjdÂą Âźli.
kamuii pisze:A mooze tak ÂŁukaszu zrobili byÂśmy wybory i sami wybrali nowego moderatora ?
Nie. Bo to musi byĂŚ zaufany czÂłowiek, ktĂłry zna zasady i standardy do ktĂłrych forum zmierza. Musi byĂŚ szanowany, lubiany, znajÂący ortografie, bezkonfliktowy. CiĂŞÂżko bĂŞdzie, bardzo ciĂŞÂżko...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ÂŁukaszu nie udawaj ze nie widziaÂłes tego dopisku pod spodem :D:D

No szymcia akurat nikt nie atakowaÂł bo nie dawaÂł powodĂłw
Android <3
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Nie. Bo to musi byĂŚ zaufany czÂłowiek, ktĂłry zna zasady i standardy do ktĂłrych forum zmierza. Musi byĂŚ szanowany, lubiany, znajÂący ortografie, bezkonfliktowy. CiĂŞÂżko bĂŞdzie, bardzo ciĂŞÂżko...
Ale pamiĂŞtaj ze wÂłasnie nie tylko Ty powinieneÂś miec z nim dobry kontakt ale i my :D wiĂŞc moze np... wybieÂż kilku takich kandydatĂłw a my na nich zagÂłosujemy :D
A tu jest ktoÂś na forum bezkonfliktowy :D ??? :lol: o wiem Black Jack :D
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie podasz przyczyny? Tak nagle? Jestem bardzo zdziwiony. :?

Jeœli chodzi o moj¹ klandydaturê to nie s¹dzê, by by³a ona mo¿liwa. Znaczne czêœÌ forumowiczów by³aby niezadowolona. Dlatego darujcie sobie spekulacje na mój temat.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukasz pisze: Nie. Bo to musi byĂŚ zaufany czÂłowiek, ktĂłry zna zasady i standardy do ktĂłrych forum zmierza. Musi byĂŚ szanowany, lubiany, znajÂący ortografie, bezkonfliktowy. CiĂŞÂżko bĂŞdzie, bardzo ciĂŞÂżko...
ZgÂłaszam swojÂą kandydaturĂŞ :!: :!: :!: :wink: :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Jestem bardzo zaskoczony TwojÂą decyzjÂą, Szymon. W takim razie chciaÂłbym Ci powiedzieĂŚ, Âże byÂłeÂś bardzo dobrym moderatorem. MyÂślĂŞ, Âże na wielu innych forach moÂżna by siĂŞ bez wahania wzorowaĂŚ wÂłaÂśnie na Tobie. :D

Pociesza mnie fakt, Âże Twoje sÂłynne "Ciekawostki telemetryczne" pozostanÂą tu na zawsze. To chyba jedyny dziaÂł, ktĂłry niezmiennie jest na absolutnym topie. :wesoly:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Faustuchu jak to Ty ja siĂŞ nie zgadzam :twisted: mieliÂśmy razem tworzyĂŚ zarzÂąd a Ty sie teraz wybijasz przed szereg ;( jestem oburzona :twisted: :!: :!: ;);) :D :lol:
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Drodzy Forumowicze,

(teraz wyobraŸcie sobie d³ugo oczekiwany bia³y dym nad nag³ówkiem forum) :D

Mamy moderatora - marcin_pabianice. Wiem, ¿e kandydatura wielu siê nie spodoba, bo uwa¿acie, ¿e jest zbyt k³ótliwy. Ale w sumie wiêcej jest plusów przemawiaj¹cych za tym, ¿eby to w³aœnie on zosta³ moderatorem, ni¿ minusów. Dobrze zna forumowe zasady i ju¿ od d³u¿szego czasu trochê pomaga³ w moderowaniu, mo¿na mu ufaÌ. Myœlê, ¿e to w obecnej chwili jedyna osoba, która utrzyma porz¹dek na forum i wie jak to zrobiÌ.

ÂŻeby nie byÂło nieporozumieĂą to dwie bardzo waÂżne rzeczy. Po pierwsze, Marcin zostaje moderatorem w dziale "Na kaÂżdy temat". KtoÂś tam sugerowaÂł, Âże jest on zbyt agresywny, Âże niezaleÂżne dyskusje o TVN i TVP mogÂłyby siĂŞ skoĂączyĂŚ, wiĂŞc Âżeby nie byÂło obaw bĂŞdzie w takim neutralnym dziale, gdzie o TVP i TVN nie dyskutujemy. Po drugie, Marcin obiecaÂł mi na PW, Âże siĂŞ uspokoi i bĂŞdzie siĂŞ staraÂł byĂŚ lubianym i jednoczeÂśnie dobrym moderatorem.

W zwi¹zku z tym MaÌkowi zmieniam dzia³. Zamiast "Na ka¿dy temat" dostanie "Kana³y tematyczne TVN" i dodatkowo jeszcze jeden - "TVN Fakty". W "Za³odze TVN" i "Telewizja TVN" na razie dodatkowego moderatora (poza mn¹) nie bêdzie. Bêdê te¿ namawia³ marcina_pabianice ¿eby zmieni³ nick na Marcin. Bêdzie lepiej i profesjonalniej wygl¹da³o na stronie g³ównej forum.

Nie chciaÂłem wybieraĂŚ kogoÂś innego, bo nie ma na forum osoby, ktĂłraby tak dobrze znaÂła standardy i zadania ktĂłre wypeÂłniaÂł szymcio z MaĂŚkiem. BĂŞdzie dobrze.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukaszu ranisz me serce. :cry: ;( ;(
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Uzasadnij dlaczego, to postaram siĂŞ rozwiaĂŚ wÂątpliwoÂści i udowodniĂŚ, Âże to byÂła najlepsza decyzja. No chyba, Âże to tylko taki Âżart.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

i moje.... :D Faustuchu idziemy siĂŞ upiĂŚ :D moze zrobisz dzisiaj wyjÂątek :twisted:
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości