Złamany regulamin

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

Pawle oczekujĂŞ przeprosin. Nie pozwolĂŞ aby ktokolwiek zarzucaÂł mi kÂłamstwo. WidzĂŞ chÂłopcze, Âże masz problÂśleniem. ÂŻÂądam natychmiastowych przeprosin!

to oczekuj ja nie widze nic za co miaÂłbym ciebie przepraszaĂŚ nie mam pewnoÂści Âże nie kÂłamiesz wiĂŞc i nie musze ciebie przepraszaĂŚ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

PowtĂłrzĂŞ to o czym mĂłwiÂłem Ci na PW:
Regulamin forum pisze:PiszÂąc posty nie naleÂży:
3. Wywo³ywaÌ konfliktów i k³ótni, które mog³yby popsuÌ mi³¹ atmosferê na Forum;

Na forum bezwzglĂŞdnie nie moÂżna:
2. ObraÂżaĂŚ innych UÂżytkownikĂłw Forum, wyzywaĂŚ ich i poniÂżaĂŚ.
Jeœli doktorfaustus1 czuje siê obra¿ony Twoimi s³owami i oczekuje przeprosin, to chyba wypada to uczyniÌ. Mog³eœ nie obra¿aÌ go publicznie, a jeœli masz o nim tak¹ a nie inn¹ opiniê, to albo za³atw to na PW, albo nie u¿ywaj tak ostrych s³ów. Sam ostatnio u¿y³em wobec Faustusa podobnych s³ów i ¿a³ujê. Myœlê, ¿e faustus zgodnie z regulaminem ma prawo oczekiwaÌ od Ciebie przeprosin. Ja ju¿ siê w tej sprawie nie wypowiadam - to nie mój dzia³.
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

Marcin pisze: Sam ostatnio u¿y³em wobec Faustusa podobnych s³ów i ¿a³ujê. Myœlê, ¿e faustus zgodnie z regulaminem ma prawo oczekiwaÌ od Ciebie przeprosin.

za co faustusa mam przepraszaĂŚ???
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

MĂłwiÂłem Ci juÂż przecieÂż na PW:
PaweÂł:) pisze:chyba tylko ciÂągle kÂłamie Âżeby tylko pokazaĂŚ jaka ta nasza tv "publicz1na" jest super
Ten post Âłamie 2 punkty regulaminu forum. Chyba chcesz to jakoÂś zaÂłagodziĂŚ.
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

ale nie tego doktora tylko fautusa bo ty napisaÂłeÂś Âże fautus zgodnie z regulaminem ma prawo oczekiwaĂŚ od ciebie(czyli ode mnie)przeprosin ale nie wiem za co ja mam go przepraszaĂŚ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

NapisaÂłem Ci w swoim poprzednim poÂście i dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu. JeÂśli uwaÂżasz, Âże nei masz za co przepraszaĂŚ DF1 to nie rĂłb tego. Regulamin nie nakazuje Âżadnych przeprosin. ZÂłamaÂłeÂś jednak 2 waÂżne punkty regulaminu, w tym jeden z rubryki "bezwzglĂŞdnie nie wolno" i chyba wypadaÂłoby jakoÂś to zaÂłagodziĂŚ.
MaĂŚku, wydziel gdzieÂś posty dotyczÂące zÂłamania regulaminu przez PawÂła.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

PaweÂł pisze:to oczekuj ja nie widze nic za co miaÂłbym ciebie przepraszaĂŚ nie mam pewnoÂści Âże nie kÂłamiesz wiĂŞc i nie musze ciebie przepraszaĂŚ
Nie chciaÂłbym Ciebie martwiĂŚ, Pawle, ale w tym momencie sam przyznajesz siĂŞ do spekulacji, wmawiania komuÂś czegoÂś, czego nie jesteÂś do koĂąca pewien. To jest wrĂŞcz pomĂłwienie - wÂłaÂśnie w tym, konkretnym przypadku, gdy nie jesteÂś przekonany o sÂłusznoÂści swojej hipotezy. RadzĂŞ uwaÂżaĂŚ wiĂŞc na to, co siĂŞ pisze.
Marcin pisze:(...) Regulamin nie nakazuje Âżadnych przeprosin. (...)
Ale godnoœÌ ju¿ tak. :neutral:
Marcin pisze:(...) MaĂŚku, wydziel gdzieÂś posty dotyczÂące zÂłamania regulaminu przez PawÂła.
Czym chata bogata. :devil2:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

ok bĂŞde uwaÂżaÂł ale i tak go nie przeprosze bo uwaÂżam Âże nie ma za co
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości