Powrót

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

PowrĂłt

Post autor: Przemek »

Od dzi¶ pworacam. To mój post od chyba 2 miesiêcy przerwy. Przerwy której sprawc± by³ wirus, który blokowa³ dostêp do niektórych stron tivi.pl. Jestem starszy o rok i zmieni³em troszkê swoje zachowanie- jest poprostu symatyczniejszy i spokojniejszy (tak mi siê wydaje). I choæ jestem tutaj najm³odszy, o my¶lê ¿e dyskusjê z mn± bed± na do¶æ wysokim poziomie. Chcia³bym powiedzieæ ¿e choæ moderatorstwo Marcina nie satysfakcjonuje mnie, to niech ju¿ bêdzie :D Mam te¿ nowy cel: UDOWODNIÆ ¯E TVN I TVP S¡ RÓWNE. Ka¿da z tych stacji ma co¶ innego, co¶ fajnego :-)

Witam Ponownie

PS1. ProszĂŞ admina o zrobieniem z tym tematem co chce
PS2. Mam nadziejĂŞ Âże nik siĂŞ na mnie nie obraziÂł i Âże jestm tu raczej lubiany (kierujĂŞ to do Marcina i ÂŁukasza :wink: )
Żartowałem.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No piêknie. Jak uczuciowo, delikatnie i jednoczeœnie z sentymentem wyra¿aj¹ siê o naszym forum u¿ytkownicy. :D Cel doœÌ ambitny. Nikt te¿ chyba siê nie obrazi³, a powroty s¹ mile widziane - byleby nie ka¿dy zak³ada³ nowy temat, o tym, ¿e znów jest z nami.

Mnie tylko ciekawi kto stoi za wirusem uniemoÂżliwiajÂącym wejÂście na strony tivi.pl. :lol: (Âżart oczywiÂście)
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie mogĂŞ powiedzieĂŚ, Âże jestem z tego powodu uradowany, ale trudno, skoĂączmy te idiotyczne waÂśnie. ZapowiedziaÂłem, podczas gdy zostaÂłem moderatorem, Âże wszystkie konflikty uwaÂżam za zamkniĂŞte, wiĂŞc i ten uwaÂżam za zamkniĂŞty. Witaj.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukasz pisze: Mnie tylko ciekawi kto stoi za wirusem uniemoÂżliwiajÂącym wejÂście na strony tivi.pl. :lol: (Âżart oczywiÂście)

Spytaj raczej "DziĂŞki komu Ăłw wirus zostaÂł usuniĂŞty?" :D
MiaÂłem kiedyÂś podobny przypadek, ale z inna stronÂą.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

W³aœnie, w³aœnie zapomnia³em dopisaÌ kto mi pomóg³ usun¹Ì ten wirus. Oczywiœcie to FAUSTUS! (tamtamtadam!!)

PS.Maciek dzieki :D
Żartowałem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości