Uwaga, uwaga - ważny komunikat.

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Czy potrafisz wyobrazić sobie forum bez Doktorafaustus1?

oczywiście, że nie
8
29%
jasne, że nie
20
71%
 
Liczba głosów: 28

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Uwaga, uwaga - waÂżny komunikat.

Post autor: doktorfaustus1 »

Nieœmia³o zauwa¿am, i¿ w³aœnie dziœ mija pierwsza rocznica mojej obecnoœci na forum. O 10.11 nie by³o mnie jeszcze z Wami. Pojawi³em siê kilka godzin póŸniej, aby dok³adnie o 5:47 po po³udniu napisaÌ swojego pierwsze posta. Pewnie nikogo tym nie zaskoczê, ale ju¿ w tej pierwszej wypowiedzi k³óci³em siê z £ukaszem. Wówczas nawet nie spodziewa³em siê, ¿e przez najbli¿szy rok bêdê robi³ to codziennie. :jupi: A powodów do k³ótni i s³ownych utarczek jest wiele. Zazwyczaj dotycz¹ Wiadomoœci, Faktów, TVNu, TVP oraz Lisa. Czasami schodzimy na inne tematy - np dziewczyny i sprawy osobiste. Do dziœ pamiêtam pewn¹ k³ótniê po której odszed³em z forum na tydzieù. Pewnie w ogóle bym nie wróci³, ale £.R. zagrozi³ banem, a przez pewien czas chcia³em czytaÌ o tym co siê tutaj dzieje. No có¿ - taki w³aœnie jest £ukasz. To ma³y terrorysta, do którego mo¿na siê szybko przyzwyczaiÌ.

Wracaj¹c do rocznicy ... (nie muszê chyba mówiÌ, i¿ liczê na artyku³ na g³ównej stronie :mrgreen:) Oczywiœcie nie chcê siê chwaliÌ, ¿e mam tutaj najwiêksz¹ liczbê postów, a wszystkie moje wypowiedzi s¹ zawsze rzeczowe, podparte argumentami, obiektywne etc. Ba - jeszcze we wrzeœniu 2004r Marcin (ten z Pabianic) postulowa³, aby przyznaÌ mi tytu³ "Najsympatyczniejszego uczestnika naszego forum'. Obecnie chyba nie da³ by mi takiego tytu³u (co najwy¿ej tytu³ kaczki na Wis³oku.) W miedzy czasie napisa³em £ukaszowi teksty na g³ówn¹ stronê o TVN, TVN24 i TVN Meteo - wszystkie bardzo dobre, lepsze ni¿ u konkurencji, (nie chcê siê chwaliÌ, ale moje dzie³o z powodzeniem mog³oby funkcjonowaÌ na stornach oficjalnych - tak wiem, jestem skromny.)

To ja zapocz¹tkowa³em dyskusjê o studiu Faktów (tym starym, brzydkim, obleœnym, pod schodami.) To wreszcie ja - fan TVP i Wiadomoœci - zaproponowa³em dyskusjê o materia³ach w g³ównym wydaniu Faktów. Wczeœniej nikt na to nie wpad³. WiêkszoœÌ fanów TVN wola³a rozmawiaÌ o Anicie, Justynie, wzroœcie prezenterów i innych pierdo³ach. (Jaki pan taki kram, a mo¿e jaka stacja taki fan :twisted: ) Oczywiœcie znaleŸli siê krytycy tego pomys³u - Michos i Filip - którzy najwidoczniej nie zrozumieli o co mi chodzi. Cieszê siê, i¿ w owym temacie mamy ju¿ 481 wypowiedzi. Oczywiœcie ostatnio za spraw¹ kilku uczestników jego poziom gwa³townie siê obni¿y³. Wszak znowu pojawi³y siê wypowiedzi ograniczaj¹ce siê do has³a "dzisiejsze Fakty by³y super", ale mam nadzieje, ¿e £ukasz bêdzie kasowa³ tak treœciwe wypowiedzi.
Jeszcze kilka miesiĂŞcy temu koncentrowaÂłem siĂŞ na temacie o WiadomoÂściach TVP. DziÂś z grupkÂą innych osĂłb mam juÂż swoje forum, na ktĂłrym mogĂŞ bez przeszkĂłd rozmawiaĂŚ o TVP.

Ok - koĂączĂŞ. Mam nadziejĂŞ, Âże nie znudziÂła Was powyÂższa laudacja mojej osoby. Ba liczĂŞ, Âże sami napiszecie coÂś miÂłego. Po prostu chciaÂłem Wam wszystkim zwrĂłciĂŚ uwagĂŞ jak cennym uczestnikiem tego forum jestem i ile wartoÂściowych uwag wnoszĂŞ do dyskusji. :girl: :girl: :girl:

PS dziĂŞkujĂŞ wszystkim za wspĂłlnie spĂŞdzony rok i liczne dyskusje.

PPS proponujĂŞ udziaÂł w stronniczej ankicie. :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

GratulujĂŞ!! Nie wyobraÂżam sobie forum bez Faustusa, Kamuii.....
Żartowałem.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ile razy w tym tekÂście pada wyraz "ja", a ile wyraz "ÂŁukasz"? I jakie wyrazy sÂą tu najczĂŞÂściej powtarzane? :lol:

Z tym banem to poskutkowaÂło Faustuszq. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wszystkiego najlepszego. :D


:urodziny:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

1) Marcinie dziĂŞkujĂŞ.
2) ÂŁukaszu przecieÂż wcale nie kryjĂŞ swojego samouwielbienia - akurat w tak wyjÂątkowym dniu mogĂŞ siĂŞ chwaliĂŚ etc :D
3) Dziwne - tylko 6 osĂłb zagÂłosowaÂło, a temat oglÂądany ponad 40 razy, no ale przynajmniej o wynik nie musze siĂŞ martiwc. :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

PS wyraz "ÂŁukasz" pojawia siĂŞ cztery razy, natomiast jeden raz okreÂślenie "ÂŁ.R.", natomiast zaimek "ja" tylko dwa razy, oraz kilka razy odmieniony przez przypadki. :D

PPS a ja wciÂąz pamiĂŞtam czyjeÂś plany dotyczÂące werbunku do redkacji serwisu. Potem pojawiaÂło siĂŞ hasÂło - "gdyby nie byÂł fanem TVP" czy jakoÂś tak :lol: :lol: :lol: :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ze wszystkim siĂŞ zgadzam razem z tym Âże jesteÂś skormny.. bardzo skromny :D a wiĂŞc gratulujĂŞ tej jakÂże miÂłej rocznicy albowiem jest co ÂświĂŞtowaĂŚ :D oby nigdy nam CiĂŞ nie zabrakÂło :D
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

GratulujĂŞ rocznicy i ÂżyczĂŞ kolejnych lat obecnoÂści na tym forum. :wink:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Nie proÂściej byÂło nazwaĂŚ ten temat: "Autopromocja"? :p Skromny to Ty nie jesteÂś, o czym siĂŞ, czytajÂąc te i podobne notki, przekonujĂŞ. Ale to TwĂłj wybĂłr (a moÂże przyzwyczajenie), choĂŚ przyznaĂŚ trzeba, Âże Âżadna z osĂłb, ktĂłre swoje "forumowe rocznice" ÂświĂŞtowaÂły, nie zaÂłoÂżyÂła na tĂŞ okazjĂŞ specjalnego tematu. I dla mnie to jest jakiÂś znak...
Tym bardziej nie zagÂłosujĂŞ w tej ankiecie, ktĂłra niczego Nam, oczywiÂście, nie pokaÂże. Czemu to ma sÂłuÂżyĂŚ?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Nie ulega watpliwosci, ze bez Ciebie nie byÂłoby tych kÂłotni kto jest lepszy, ale i z tymi klotniami wiemy ze tvn rzÂądzi :lol: ObyÂś zostaÂł dÂłuÂżej ;-)
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

Bardzo lubiĂŞ czytaĂŚ posty mojego krajana faustusa.SÂą konkretne,poparte argumentami itp.....bez Ciebie byÂłoby tu nudno :roll: ÂŻycze dalszych sukcesĂłw.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

:urodziny: :brawo: :D
No to gratulacje takiej rocznicy :D:D
:wooo: ja sobie np nie mogĂŞ wyobraziĂŚ forum bez ktĂłrejkolwiek z osĂłb pomimo ze nie wszystkich lubiĂŞ :D ale nie o to chodzi
a juÂż bez Faustusa i paru innych forumowiczĂłw to wogĂłle :D
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Uwaga,uwaga

Post autor: salladyn »

Wiem ¿e lubisz je¶li swoje pogl±dy opiera siê na silnych argumentach.Wiêc teraz powiem ci co¶ co jako¶ci± argumentów powali ciê z nóg.Uwaga chwyæ siê czego¶.N I E C I E R P I Ê C I Ê. :lol: To by³ oczywi¶cie ¿art.Owszem nie lubiê ciê,bo uwa¿am ¿e bronienie najbardziej skorumpowanej TV w kraju jest czym¶ nienormalnym,ale to dodaje pikanterii temu forum.No i wszystkiego najlepszego z okazjii (w pewnym sensie) jubileuszu.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A ja dopiero dzis zauwa¿y³am ze miesi¹c i 10 dni temu min¹³ rok odk¹d pierwszy raz wesz³am na forum ehhh... ciekawy to by³ rok :D
z zagorzaÂłej anty fanki Anity staÂłam siĂŞ jej fankÂą :) zaloÂżyÂłam wÂłasnÂą stronkĂŞ i forum ;) PoznaÂłam wiele zajefajnych ludzi ;) No i zostaÂłam MISS forum :evil2:

hehe dziêki wszystkim za ten rok pomim tego ze czasem siê k³ócilismy ;)
Android <3
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hehehe :D a ja wÂłasnie staÂłam siĂŞ SENIOREM tego forum :D czyli ze w kategori kwadracikĂłw pod nickiem koniec wyÂścigu :evil2:
kolejny etap to pobicie iloÂści postĂłw faustusa :D narazie z osĂłb aktywnie piszÂących :D mam najwiĂŞcej postĂłw i bardzo siĂŞ z tego ciesze :D
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to gratulacje kamuii:wink:
ja narazie jeszcze jestem sympatykiem forum... :roll:
P.S. Senior to tak glupio brzmi. :? :) to raczej pasuje do staruszkow. :roll:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości