wybory Miss/Mistera FORUM :D

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

wybory Miss/Mistera FORUM :D

Post autor: kamuii »

Ello :D Faustus przypomniaÂłm mi pomysÂł z tym konkursem na najsympatyczniejszego forumowicza :D
Tak wiĂŞc pomyÂślaÂłam wÂłasciwie czemu nie ??? :D
Moze komuÂś siĂŞ pomysÂł spodoba. W kaÂżdym razie proponujĂŞ by udziaÂł wziĂŞli userzy ktĂłrzy majÂą powyzej 50 postĂłw bo po tylu da siĂŞ juÂż mniej wiĂŞcej kogoÂś poznaĂŚ :D A wiĂŞc kilku takich wybraÂłam nie ma tu wszystkich bo
a)sÂą tlko aktywni userzy ktĂłrzy nadal piszÂą
b) sÂą to te osoby ktĂłre przyszÂły mi do gÂłowy i majÂą 50 postĂłw... :D
Inna propozycja to taka ze skoro nie mozemy zrobic ankiety to poprostu przznajmy punkty od 1- 10 10 to najlepsza nota :D razem z uzasadnieneim jeÂśli ktoÂś chce ale UWAGA tylko pozytywnym bez negatywĂłw bo siĂŞ poobraÂżamy wzajemnie a po co :D porostu punkty i jeÂśli mamy coÂś miÂłego do powiedenia to dodajemy :D
Jesli macie jakieÂś propozycje chcecie kogoÂś dopisaĂŚ to zapodajcie a gÂłosowanie zaczniemy za 2 dni

aaa zapomniaÂła bym jeÂśli zdecydujesz siĂŞ zagÂłosowaĂŚ musisz oceniĂŚ innych :D kaÂżdego... jesli nie znasz zapoznaj siĂŞ :D

doktorfaustus1
ÂŁukasz
Black Jack '62
Fusiak
Kowal
Przemek - Kwiatek
yotomasz
Ewaa
:: Kamil - aX
B@r
Templar
kolumbus
Funckyrella
mikasur
tobi
ArO
arrow
Maciek
Marcin - marcin pabianice
szymcio9
Kubs
kamuii
Bartek - BaryÂła
Mocne_ogniwo
Anonymus
[/b][/u]
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Skoro kamuii podkreœli³a, ¿e same pozytywy, to mo¿e przejœÌ. :D
Ale ja proponujĂŞ jak w Eurowizji. Punkty 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12. Jak coÂś bĂŞdzie niemiÂło to ÂŁukasza zamknie. Z negatywami faktycznie atmosfera bardzo by siĂŞ posuÂła. :?

No wiĂŞc:
12 - Bartek
Jeszcze nigdy nie byÂł niemiÂły. Fenomen.
10 - Maciek
Bardzo go poprostu lubiĂŞ, mamy czĂŞsto wspĂłlne tematy.
8 - ÂŁukasz
Bardzo profesjonalny, miÂły czlowiek. :D
7 - arrow
6 - Kubs
5 - Annonymus
4 - szymcio9
3 - Black Jack '62
2 - kamuii
1 - Doktorfaustus1

Tutaj wahaÂłem siĂŞ miĂŞdzy ArO, FunckyrellÂą i Faustusem.

Te osoby lubiĂŞ i ceniĂŞ na forum najbardziej. Tylko takie siĂŞ tu znalazÂły.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 30 maja 2005, 19:56 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

mozebyĂŚ tylko ze mi chodziÂło o to Âżeby nikt nie wyszedÂł bez punktĂłw bo bedzie glupia sytuacja :D ale moze fucktycznie jakoÂś tak siĂŞ zÂłoÂży Âże kazdy dostanie po pare punktĂłw :D ale dawajmy punkty od 1- 12 :D
takze zrĂłb maÂły up- date

aha starajce siĂŞ nie patrzeĂŚ na osobiste symaptie i antypatie tylko na to czy dana osoba rzeczywiscie jest miÂła dla innych a nie tylko dla nas :D

12 - Black nigdy siĂŞ nie wÂścieka i nie obraÂża zawsze rzeczowo odpowiada...

Kolejne punkty otrzymujÂą Aro Faustus i Kwiatek osoby ktĂłre uwielbiam tak samo jednakowo ale :D sÂądze nie ze wszystkimi ÂżyjÂą w spokoju a jakieÂś punkty przyznaĂŚ muszĂŞ

11 - ArO k³óci siê w³asciwie tylko z Marcinem :D
10 - Faustus - bardzo go lubiê ale k³óci siê z £ukaszem Marcinem i MaÌkiem poza tym zawsze ma coœ ciekawego do powiedzenia i rzeczowo argumentuje
9 - Kwiatek j.w :D - przemek
8- Anonymus - trochĂŞ Âżadko siĂŞ udziela za to bardzo sympatyczny :D
7-Funcky
6-Maciek stara sie nikgo nie obra¿aÌ i nie k³óciÌ siê nie epatuje zaborcz¹ mi³osci¹ do swojego idola
5-Arrow
4-Kubs
3-BaryÂła Bartek
2-Szymcio
1 - Marcin
Android <3
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

12 Faustus
10 Kamuii
8 Maciek
7 Tobi
6 ArO
5 Szymcio
4 Ewaaa
3 Arrow&Kubus
2 Bartek
1 Marcin
Żartowałem.
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Moje skromne gÂłosy :
12- Bartek
10- Marcin
8- :: Kamil - aX
7- Maciek
6- PaweÂł:) (ma chyba bana)
5- kamuii
4- szymcio9
3- ArO
2- Przemek
1- Doktorfaustus1

Pozdrawiam :D
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

12pkt przyznaÂłbym sobie-ale nie wypada :lol: WiĂŞc:
12-ArO
11-Doktorfaustus1
10-Bartek
9-Kamuii
8-szymcio9
7-Przemek - Kwiatek
6-ÂŁukasz
5-Kubs
4- arrow
3-tobi
2-Ewaaa
1-Marcin
WiĂŞc takie moje typy :roll:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Wiecie ja tak na serio to nie umiem oceniaĂŚ w ten sposĂłb ludzi i pozwolicie, Âże nie zagÂłosujesiĂŞ w tym wÂątku. Mam z gÂłowy wahania jakie ma np. Marcin czy daĂŚ komuÂś jeden czy.. ZERO. ;)

Napisze tylko, Âże najwiĂŞkszy kontakt mam jednak z B@r-em, potem z kamuii i faustusem....

Dzieki za punky tak w ogole :)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

12 punktĂłw
  • Szymcio9
Jako moderator byÂł Âświetny i - niestety - zauwaÂżam skutki jego nieobecnoÂści. Dyskusje z nim zawsze sÂą interesujÂące, jest dobrym, pomocnym kolegÂą. ÂŻaÂłujĂŞ takÂże, Âże Szymon coraz rzadziej udziela siĂŞ na Forum.

10 punktĂłw
  • Marcin
Nie k³ócimy siê, a za to mamy du¿o wspólnych tematów. Myœlê, ¿e Marcin sprawdza siê jako moderator, a tak¿e - co najwa¿niejsze - jako Forumowicz, osoba, z któr¹ mo¿na sensownie porozmawiaÌ.

8 punktĂłw
  • ÂŁukasz
To dziĂŞki niemu jestem tutaj, kim jestem. A zupeÂłnie na powaÂżnie, to jest on dobrym administratorem, i to gÂłownie dziĂŞki niemu to Forum jest takie, a nie inne. MuszĂŞ jednak przyznaĂŚ, iÂż zszokowaÂła mnie informacja, Âże ÂŁukasz chciaÂł zbanowaĂŚ Faustusa.

7 punktĂłw
  • Doktor Faustus
Forumowicz, moÂżna by rzec, doskonaÂły. Potrafi rozkrĂŞciĂŚ kaÂżdÂą niemial dyskusjĂŞ. Ponadto, posÂługuje siĂŞ dobrym i barwnym jĂŞzykiem, jego posty dobrze siĂŞ czyta. Chwilami jest nieco zatwardziaÂły w swoich poglÂądach, ale czy My, przypadkiem, wszyscy tacy nie jesteÂśmy, choĂŚ trochĂŞ?

6 punktĂłw
  • Kamuii - Ania
Posiadaczka jednego z moich ulubionych imion. :D Przede wszystkim jednak, aktywna Forumowiczka. Podziwiam jej zapa³ w tworzeniu strony internetowej i Forum o Danucie Holeckiej, TVP i innych stacjach. Nie zawsze pisze stylowo i bezb³êdnie, ale jej wypowiedzi s¹ za to merytoryczne, poparte argumentami. W dodatku, stara siê pisaÌ bezb³êdnie, co ju¿ jest godne docenienia.

5 punktĂłw
  • ArO
Ceiakwa osobowoœÌ. Ma du¿o do powiedzenia (a na pewno: do napisania), interesuje siê mediami, w szczególnoœci zaœ "M jak mi³oœÌ", o którym to serialu tworzy stronê internetow¹, docenian¹ nie tylko w œrodowisku TVP. :p Jest niewiarygodnie pomocny, za co niejednokrotnie by³em (i jestem!) mu wdziêczny. To w³aœnie dziêki jego pomocy przy mojej wypowiedzi pojawia siê obrazek - czo³ówka "Taùca z gwiazdami".

4 punkty
  • arrow
Gdzieœ Nam znikn¹³ ostatnio. Ceniê go za osobliwe (i fajne) poczucie humoru. Liczê na szybki come back. :D

3 punkty
  • Black Jack '62
Za niezwyk³¹ wytrwa³oœÌ. Do dziœ pamiêtam fragmenty jego postów w temacie o Anicie Werner.

2 punkty
  • Ewaa
Nie znam jej bardzo, ale wiem, Âże o TVN Meteo wie chyba wszystko. Doceniam to szczegĂłlnie z uwagi na fakt, iÂż udziela siĂŞ szczegĂłlnie w moderowanym przeze mnie dziale. :devil2:

1 punkt
  • tobi
Stara siĂŞ jak moÂże i coraz czĂŞÂściej mu wychodzi. :wesoly:


A na koniec: dziĂŞkujĂŞ za wszystkie oddane na mnie gÂłosy. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

12 - szymcio9
10 - kamuii
8 - Maciek
7 - Bartek
6 - doktorfaustus1
5 - ArO
4 - Przemek
3 - B@r
2 - tobi
1 - Marcin
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

To moÂże teraz ja, tak "w biegu", z powodu braku czasu, wiĂŞc krĂłciutkie wyjaÂśnienia tylko do najwyÂższych pozycji:

12 - Black Jack '62 - za inteligencjê, pasjê, starannoœÌ w pisaniu, ¿yczliwoœÌ i nieustaj¹c¹ nadziejê...
10 - kolumbus - za spryt i... przede wszystki za to, Âże pisze tylko wtedy, gdy ma coÂś ciekawego do powiedzenia...
8 - Kubs - jak chce to potrafi... potrafi napisĂŚ takiego posta, Âże jest burza na forum i to na powaÂżne argumenty...
7 - Arrow - wiadomo... za wszystko... za to, Âże robiÂł fotki z Âłodzkiego oddziaÂłu, Âże byÂł pierwszy na poczcie, Âże jest wesoÂły...
6 - Tobi - z oporem, ale siĂŞ uczy. JuÂż nie musimy mu kasowaĂŚ, blokowaĂŚ postĂłw ani upominaĂŚ... SzĂłstka za duÂży postĂŞp.
5 - Fusiak - odnoszĂŞ nieustanne wraÂżenie, Âże mnie nie lubi i za moimi plecami siĂŞ ze mnie Âśmieje... ale niech ma tÂą piÂątkĂŞ...
4 - ArO
3 - Michos
2 - Funckyrella
1 - kamuii

Swoj¹ redakcjê pomin¹³em celowo... Nie dlatego, ¿e nie s¹ fajni. Po prostu to skomplikowane, ka¿dego traktujê inaczej, a potem by by³o, ¿e tego lubiê bardziej, tego mniej. :D Zreszt¹ z niektórymi mam ch³odne ale profesjonalne stosunki, prawda M.? :D Z innymi dopiero siê poznajemy, nieprawda¿ drugie M...? :D A z niektórymi za bardzo siê pieœcimy.......... :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jestem drugie M. Och, jak mi miÂło. :lol:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hehe a niektórzy nie dok³adnie czytaj¹ polecenia :D:D Przemek siê ju¿ poprawi³ teraz £ukaszu pora i Tobie szukaÌ b³êdu :D:D
jedna osoba nie powinna sie znaleŸÌ :D:D
¿yczliwoœÌ i nieustaj¹c¹ nadziejê...
:D:D Âświetne uzasadnienie :D jedno z najlepszych tutaj i niesamowicie pasuje do Blacka :D :brawo:
Android <3
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ÂŁukasz pisze:(...) ZresztÂą z niektĂłrymi mam chÂłodne ale profesjonalne stosunki, prawda M.? :D (...)
Jak zwa³, tak zwa³. Có¿, mo¿e to jest w³aœnie trafne okreœlenie? ByÌ mo¿e. :p Na szczêœcie, nie ¿yjemy jak pies z kotem. rotfl
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

CzyÂżby juÂż nikt nie gÂłosowaÂł? CzyÂżby czas na ogÂłoszenie wynikĂłw? :?
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Czekajcie jescze ja:)
Ja przyznaÂłem pounkty tak:

12- MichaÂł 641- najbardziej siĂŞ z nim dogaduje na tym forum i na gg teÂż :)

10-kamuii - zawsze miÂła i pomaga w potrzebie, mi kiedyÂś teÂż pomogÂła.

8- ÂŁukasz-Âświetny administrator i pomaga potrzebujÂącym z emblematami, dziĂŞki

7-Kubus

6-Arrow

5-yotomasz- ma fajne poczucie humoru.

4- szymcio9

3- doktorfaust

2- Michos- podziwiam go za to, Âże jego pousty zawsze sÂą Âświetne. I za to, Âże lubi tak bardzo Anitke, chodziaz dla mnie i tak StyÂśka jest leprza:):):)

1- B@r

czekam na ostateczne wyniki:) chcia³em jeszcze p[rzyznac punkty szkapie za strony internetowe:):):) sorry za zmiane g³oœów ale stwierdzie³m, ¿e sie pomyli³em
Ostatnio zmieniony środa 08 cze 2005, 08:09 przez Kowal, łącznie zmieniany 3 razy.
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości