Krzykacze na forum- dosyć!!

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Krzykacze na forum- dosyĂŚ!!

Post autor: Kubs »

O jakiegoœ czasu przygl¹dam siê jednej u¿ytkowniczce- zadrze. Pocz¹tkowo to co pisa³a mia³o jeszcze jakiœ sens, ale ostatnio mnie krew zalewa jak czytam kolejne posty jej produkcji. Rozumiem, ¿e feministki (bo odnoszê wra¿enie, ze takow¹ jest zadra) s¹ skrajnie przeczulone na swoim punkcie, ale topic o niekompetencji Sianeckiego to grube przegiêcie. Id¹c jej torem myœlenia mo¿na do wszystkiego siê przyczepiÌ i we wszystkim znaleŸÌ symptomy dyskryminacji jednej b¹dŸ innej grupy spo³ecznej.
Co do Siana- wiadomo nie od dziÂś Âże jest mistrzem ostatniego newsa, czyli robi F E L I E T O N Y (jeÂśli ktoÂś nie rozumie tego sÂłowa, odsyÂłam do internetu, na pewno znajdzie def.).
Wracaj¹c do Zadry- spiskowa teoria dziejów ju¿ dawno nie moda, natomiast bicie wielkiej piany bo ktoœ sie krzywo uœmiechn¹³ albo brzydko popatrzy³ bardziej przypomina mi postêpowanie Rodziny Radia Maryja.

WeÂź daj sobie kobieto na wstrzymanie!!!!!!!!!!
MAKEPOVERTYHISTORY
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

I co? Na moje proÂśby/groÂźby teÂż nikt nie reaguje:
http://www.forum.tvn.tivi.pl/viewtopic. ... 3466#33466
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Nie to, ¿e mam coœ przeciwko niej czy innym, ale bicie piany, toczenie œliny, wylewania wiadra ¿ó³ci bo ktoœ powiedzia³ coœ i nie zgadzamy siê z nim- to jest brak tolerancji dla cudzych pogl¹dów. A wydawa³o mi siê, ¿e Zadra & Co. walcz¹ w³aœnie o tolerancje. No tak, "a to Polska w³aœnie..."
MAKEPOVERTYHISTORY
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Zadra tez mnie juz zaczyna wkurzaÌ, po karzdym wydaniu Faktów, które prowadzi Justyna Pochanke pojawia siê w¹tku o niej i pisze, ¿e jest nietolerancyjn a n iech se pisze co chce tylko gdzie indziej, mo¿e w homofobicznych faktach. Ale pozatym, je¿eli ktoœ myslij o homoskesualistach inaczej ni¿ ona to jest z³y i jest jej wrogiem. Mo¿e to ona jest nietolerancyjna bo nieumie przyj¹Ì do wqiadomoœci, ¿e ktos ma inne podejœcie do sprawy ni¿ ona.
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości