Kilka słów o poziomie niektórych uczestników tego forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Kilka s³ów o poziomie niektórych uczestników tego forum

Post autor: doktorfaustus1 »

Chcia³bym zwróciÌ uwagê na poziom wypowiedzi niektórych uczestników tego forum. Oczywiœcie rozumiem, ¿e nie wszyscy w tym kraju musz¹ popieraÌ dzia³alnoœÌ KRRiTV, ale chyba istnieje inny sposób wyra¿ania swoich pogl¹dów ni¿ pisanie hase³ typu; KRRiT DO GAZU. Niestety takim has³em pos³ugujê siê user REGOAT. Oczywiœcie rozumiem, ¿e byÌ mo¿e jest kiepski z historii i nie wie co kryje siê za takim has³em. Oczywiœcie dziwi mnie fakt, ¿e nikt wczeœniej nie zwróci³ uwagi na ten haniebny opis. Czy¿by nikomu to nie przeszkadza³o? Jeœli tak to gratulujê. Mam jednak nadziejê, ¿e administracja tego forum podejmie odpowiednie dzia³ania i za³atwi sprawê. Moim zdaniem taki sposób wypowiedzi jest nie dopuszczalny.

Od moderatora: PodejmujĂŞ odpowiednie dziÂłania i przenoszĂŞ ten temat do podforum "Forum http://www.forum.tvn.tivi.pl." :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Faustusie, kiepskie Âżarty w stosunku do TVN teÂż nie sÂą fajne. I twoje natarczywe pisanie "Ciao Debil" czy "A*utomat". Co wiĂŞcej, nieustanne stwierdzenia Kamuii, Âże Kajdanowicz prowadzi Fakty, bo "ma plecy" a TVN dostaje nagrody, bo "Walter pÂłaci" i "pÂłaci takÂże gazetom za pisanie przychylnych tekstĂłw o TVN" sÂą nawet niezgodne z prawem. Bo chyba wiecie jak to sie moÂże skoĂączyĂŚ.

Kaczyùski te¿ nazwa³ Wachowskiego wielokrotnym przestêpc¹. I wiêkszoœÌ Polaków jest przekonanych, ¿e jest on przestêpc¹, ale jakie problemy mia³ Kaczyùskim podczas procesu wszyscy wiemy, bo nie mia³ na to ¿adnych dowodów.

Swego czasu na forum promowaliÂśmy nawet takÂą akcjĂŞ, w ktĂłrej administratorzy jakiegoÂś lokalnego forum zostali oskarÂżeni przez komendanta o to, Âże na ich forum znalazÂł siĂŞ post obraÂżajÂący tego komendanta. Sprawa z pozoru bÂłaha. Post z pozoru niewinny, jak miliony innych w Internecie. I co? I skoĂączyÂło siĂŞ w sÂądzie.

I Wy teÂż nie liczcie na to, Âże jesteÂście bezkarni. Niech siĂŞ Wam nie wydaje, Âże jesteÂście anonimowi. Bo kiedys ktoÂś siĂŞ wkurzy, zgÂłosi to na policjĂŞ i wtedy nawet ja nie pomogĂŞ. Administrator serwera bĂŞdzie zobowiÂązany wydaĂŚ policji Wasze IP, a stÂąd juÂż prosta droga do Was samych.

Dlatego niech kaÂżdy najpierw pilnuje siĂŞ sam, a potem upomina innych.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

£ukaszu wybacz, jednak moim zdaniem jest ró¿nica (i to ogromna :!: :!:) miêdzy has³em "Ciao Debil" czy A**utomat, a "KRRiT do gazu". Szkoda, ¿e jej nie dostrzegasz. W swoim poœcie otwieraj¹cym ten temat wyraŸnie napisa³em, ¿e z dzia³alnoœci¹ KRRiTV mo¿na siê nie zgadzaÌ, ale chyba istnieje inny sposób wyra¿ania swoich zastrze¿eù ni¿ pos³ugiwanie siê has³ami "KRRiT do gazu". Niestety tego typu wypowiedzi œwiadcz¹ nie tylko o braku podstawowej wiedzy z historii, ale równie¿ udowadniaj¹ brak kultury politycznej autora. Rozumiem, ¿e nied³ugo zacznie pos³ugiwaÌ siê has³ami "SLD/PIS/PO/LPR/PSL/TVP/POLSAT/WYBORCZA/RZEPA/Geje/Lesbijki/Hetero (do wyboru) do gazu."

Nie mogê jednak zgodziÌ siê z opini¹, ¿e nazwa "Ciao debil" jest obraŸliwa. Proszê nie strasz nas przy okazji prokuratur¹ czy s¹dem, bo w taki sposób na ów program mówi spora czêœÌ obywateli tego kraju. Wybacz, ale ¿yjemy w wolnym paùstwie i ¿aden prezes Walter nie zmusi mnie do tego, abym mówi¹c o programach jego stacji klêka³ na kolana. Je¿eli dra¿ni¹ go takie wypowiedzi niech zrezygnuje z tego typu programów. Gdyby ludzie z TVNu naprawdê zamierzali iœÌ do s¹du, stacja z Wiertniczej straci³aby wówczas nie tylko "kupê kasy" ale i szacunek widzów. Zreszt¹ próbowa³em policzyÌ ile razy u¿y³em tutaj takiego okreœlenia i do tej pory nie uda³o mi siê znaleŸÌ tego typu okreœlenia w moich wypowiedziach. Oczywiœcie gdzieœ tam bêdzie, ale na pewno nie "ileœ" tam razy... Owszem zgodzê siê z opini¹, ¿e okreœlenie "A++utomat" jest obraŸliwe i czêœciowo niesprawiedliwe, jednak moim zdaniem mieœci siê w dopuszczalnych granicach wolnoœci s³owa. Natomiast teraz sam doskonale wiesz za co straci³ szacunek u sporej grupy wiernych widzów Faktów TVN.

Pamiêtam wielkie zamieszanie z uczestnikiem tego forum, który w swoim opisie negatywnie odniós³ siê do osoby Jana Paw³a II (na dzieù przed jego œmierci¹). Oczywiœcie dobrze, ¿e wówczas wszyscy zareagowali, natomiast dzisiaj takie rasistowskie has³a nie przeszkadzaj¹ ju¿ nikomu. Szkoda, wielka szkoda. Moim zdaniem Regat powinien dostaÌ bana - wykaza³ siê nie tylko pogard¹ dla prawa ale i ogromn¹ g³upot¹. Z drugiej strony ³atwo mo¿na go wyt³umaczyÌ - przyk³ad bierze z populistycznych polityków. ByÌ mo¿e ów ban jest drastyczn¹ form¹ rozwi¹zania problemu, ale mimo mojego apelu wci¹¿ nie zmieni³ opisu. Có¿ - ja z nim rozmawiaÌ wiêcej nie bêdê. Nie warto traciÌ czasu na dyskusjê z osob¹ pos³uguj¹c¹ siê (œwiadomie b¹dŸ nie) nazistowsk¹ retoryk¹. Nie wiem - mo¿e wizja zbli¿aj¹cych siê wakacji uderzy³a mu do g³owy...

PS po raz kolejny piszesz o Âżartach wzglĂŞdem TVNu, ale swoich wzglĂŞdem TVP juÂż nie pamiĂŞtasz. Ehhh pamiĂŞĂŚ, pamiĂŞĂŚ - bywa zawodna, czasem krĂłtka i zazwyczaj wybiĂłrcza.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Mo¿e ten jeden raz zostawmy osobiste k³ótnie miêdzy nami i nie omijajmy istotny problemu, co przed chwil¹ zrobi³eœ. Okej, zgodzê siê, ¿e ten "Ciao debil" itp. jest ma³o istotne. Ale warto zastanowiÌ siê nad tym, o czym pisa³em powy¿ej, a Ty przy odpowiedzi to pomin¹³eœ. Mianowicie teksty kamuii i innych, ¿e ktoœ "ma plecy", ¿e "gazety pisz¹ przychylnie o TVN, bo Walter za to p³aci" i wiele innych, podobnych.

Nie pisa³em tego dlatego, ¿e mi to przeszkadza, bo ostatnio mi niewiele przeszkadza. A ju¿ na pewno nie Wasze opinie. Po prostu chcia³em przypomnieÌ o czymœ innym i na poparcie tego poda³em dwa - moim zdaniem bardzo trafne - przyk³ady. ¯ebyœcie wiedzieli do jakiego stopnia mo¿na siê posun¹Ì. Przyk³ady by³y tylko dwa, ale mog³o byÌ wiêcej. Bo czêsto s³yszymy jak ktoœ kogoœ pozywa do s¹du nawet za jednego posta w Internecie. I te pozwane osoby najczêœciej te sprawy przegrywaj¹.

OdnoÂśnie bana, to nie - nie ma mowy. Za takie coÂś bana siĂŞ nie daje. Co do dyskusji o Arturze i papieÂżu... To nie wszyscy zareagowali. Ja na przykÂład nie zareagowaÂłem. I nie dlatego, Âże mi siĂŞ nie chciaÂło.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie mogê zgodziÌ siê z Twoj¹ opini¹, ¿e w swoim ostatnim poœcie "omin¹³em istotny problem". Czym wiêc by³ Twój pierwszy post w tym temacie :?: WyraŸnie napisa³em o co mi chodzi oraz wzglêdem kogo kierujê swoje zarzuty. Liczy³em równie¿ na ustosunkowanie siê pewnej osoby do tych¿e zarzutów. I w³aœnie w tym celu za³o¿y³em ten temat. Jednak nasza dyskusja posz³a w innym kierunku. Oczywiœcie rozumiem to, o czym piszesz, ale mo¿e po prostu ³atwiej bêdzie stworzyÌ "honorowy kodeks" forum i poprosiÌ uczestników o jego przestrzeganie? Ewentualnie jeszcze raz zaapelowaÌ o umiar i takt w wyra¿aniu swoich pogl¹dów. Zdajê sobie sprawê z faktu, ¿e ów pomys³ mo¿e okazaÌ siê walk¹ z wiatrakami.
Odnoœnie bana - szkoda. Moim zdaniem wypowiedzi z rasistowskim podtekstem powinny byÌ bezwzglêdnie têpione, nie powinno byÌ dla nich miejsca w cywilizowanym œwiecie. Inaczej po raz kolejny bêdziemy mogli s³uchaÌ o "dziwnych" incydentach na polskiej granicy lub czytaÌ raporty, w których Polska krytykowana jest za du¿y antysemityzm. Nie mogê zgodziÌ siê na napisy "Jude do gazu" czy :Jude raus", ale nie zgadzam siê równie¿ na wypowiedzi typu "KRRiTV do gazu". Wszystkie oznaczaj¹ dok³adnie to samo :arrow: ogromn¹ g³upotê autora tego typu wypowiedzi. Po raz kolejny proszê - nie strasz nas ¿adnym s¹dem czy prokuratur¹. :arrow: Ju¿ widzê tych prawników ITI regularnie œledz¹cych nasze forum z nadziej¹ wytoczenia procesu osobie wyra¿aj¹cej siê niepochlebnie o TVN... Natomiast przed s¹d mo¿na trafiÌ o wiele szybciej za wyra¿anie rasistowskich pogl¹dów i hase³ nawo³uj¹cych do nienawiœci wzglêdem innych - tak¿e wzglêdem KRRiTV. Osoba krzycz¹ca "KRRiTV do gazu" w swej mentalnoœci nie ró¿ni siê niczym od wcielaj¹cych w ¿ycie ideologiê ojca Rydzyka.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Dlatego przy okazji Twojej uwagi na tamat tej sygnaturki poruszy³em inny, bardzo podobny problem. "Honorowy kodeks" podobnie jak jakikolwiek "apel" nie bêdzie mia³ ¿adnego skutku. To nie ma sensu, bo to rzeczywiœcie walka z wiatrakami. I po raz trzeci ju¿ Ciê zapewniam, ¿e nikogo nie straszê. Bo to nie moja sprawa. I tak samo jak Ty nie wyobra¿asz sobie pracowników ITI œledz¹cych nasze forum, tak ja nie wyobra¿am sobie Danuty Waniek czytaj¹cej nasze sygnaturki. G³ównym problemem tej pani jest raczej dochodz¹ca do w³adzy PO i jej has³a wyborcze.

Wiem, Âże zawsze musisz mieĂŚ inne zdanie, nawet w tak bÂłachej i oczywistej sprawie. Chyba doszliÂśmy juÂż do tego momentu, Âże nawzajem powiedzieliÂśmy sobie to, co chcieliÂśmy powiedzieĂŚ i przynajmniej ze swojej strony temat uwaÂżam za zamkniĂŞty. Jak ktoÂś ma inne uwagi, to proszĂŞ pisaĂŚ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Bardzo zabawne... od dawna siĂŞ tak nie ubawiÂłam :D:D

£ukaszu zastanów siê najpierw o czym wogóle piszesz...!!! Ma³o tego ze mnie w tej chwili obrazi³eœ porównuj¹c moje wypowiedzi do pisania ¿e ktoœ powinnien iœc do gazu, to jeszcze g³upota tego stwierdzenia jest powalaj¹ca. Otó¿ weŸ pod uwage ¿e to ze kogoœ siê nazywa A*tomatem w zwi¹zku z tym jak siê prezentuje na wizji nie jest równoznaczne z pisaniem ze powinien iœc do gazu. Nie jest to równie¿ dla niego obra¿aj¹ce bo sam siê tak prezentuje. Gdybym napisa³a ¿e np. jest nie mêsk¹ prostytutk¹ i widzia³am go na jakiejœ krajowej drodze mia³ by siê prawo czuÌ urazony ale stwierdzenie ze jest np. sprzedawczykiem póki nie poda prawdziwych powodów tej ostatniej hecy jest jak najbardziej na miejscu. Oczywiœcie bior¹c pod obron¹ Kajdanowicza jak zwykle zapomnia³es o tym ze on obrazi³ TVP a przez co i widzów... Ale to nie istotne.
Kolejna sprawa. Ja rozumiem Twoje zapatrzenie w TVN ale juÂż bez przesady, niby dlaczego Kajdanowicz prowadzi Fakty ? Bo jest profesjonalny ??? ROTFL w tym momencie i wielki szacun dla tej teorii.

Co wiĂŞcej, nieustanne stwierdzenia Kamuii, Âże Kajdanowicz prowadzi Fakty, bo "ma plecy" a TVN dostaje nagrody, bo "Walter pÂłaci" i "pÂłaci takÂże gazetom za pisanie przychylnych tekstĂłw o TVN" sÂą nawet niezgodne z prawem.
:D:D:D nie to jest oczywiscie nieprawda wszystie nagrdy sÂą przyznawane w sposĂłb uczciwy i zgodny sprawem a zarĂłwno Waldek Milewicz jak i TwĂłj idol Lis siĂŞ mylÂą .... SÂłysz mĂłj gromki Âśmiech w tym momencie :lol: :lol: :D :lol: :lol:
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Fusiaku, niestety rozumiem, bo o tym mĂłwi siĂŞ takÂże w gimnazjum. ByÂłem takÂże na wycieczce szkolnej w OÂświĂŞcimiu i Brzezince. Przez 5 godzin sÂłuchaÂłem, co mĂłwiÂł przewodnik na ten temat i oglÂądaÂłem komory gazowe, w ktĂłrych uÂżywano Cyklon B. TakÂże proszĂŞ mi nie zarzucaĂŚ niewiedzy.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

WidaĂŚ nie wiele wyniosÂłeÂś z wizyty w Auschwitz - Birkenau.
Niestety do innych wciÂąz nie dotarÂł mĂłj apel. Teraz kolejny user domaga siĂŞ czyjeÂś "likwidacji".
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Fusiak miaÂłem na myÂśli innego usera, ktĂłry w swojej sygnaturce postulowaÂł likwidacjĂŞ ojca Rydzyka i jego sekty.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości