Znowu te kłótnie :)

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

i o czym oni tak pisali??
Ja myÂślĂŞ ze warto poczytaĂŚ te 2000 postĂłw zeby siĂŞ dowiedzieĂŚ...
Co do krytyki to tak jak Faustus odpowiadam ¿e nie zauwa¿y³am zeby to by³o kó³ko wzajemniej adoracji, a mo¿e jednak ???

Mnie siĂŞ zawsze wydawaÂło ze forum jest po to zeby siĂŞ wypowiadaĂŚ... No ale pewnie jako anty -fanka TVN siĂŞ mylĂŞ :?

ProponujĂŞ Âżeby w celu oczyszczenia atmosfery zakÂładaĂŚ bana za kaÂżdÂą wypowiedz przeciw TVN a w tedy zostanÂą sami wartoÂściowi i pro TVN-owscy userzy... POWODZENIA

Co do promowania w³asnych stron to nie wiem czy zauwazy³eœ ale wiêkszoœÌ ludzi mia³a albo ma jak¹œ stronê w opisie... :D
SÂą tutaj, bo TVP nie doczekaÂła siĂŞ wÂłasnej nieoficjalnej strony i gdzieÂś muszÂą byĂŚ.
Za to mamy forum i tam sobie o TVP piszemy nie wiem czy zauwaÂżyÂłeÂś ale niegdyÂś najdÂłuÂższy wÂątek stoi odÂłogiem :D
Polsat teÂż siĂŞ nie doczekaÂł, wiĂŞc padÂło na nas.
Aha to teraz jesteÂśmy My i Wy ??? tak ? bardzo to miÂłe :? Ciesz siĂŞ Âże jak by to powiedziaÂł bohater "Dnia ÂŚwira" forum jest bardziej "Twojsze niz nasze"...Bardzo ciekawe zjawisko z tym forum na ktĂłry Admin piszze sam ze sobÂą...
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

znowu te kÂłotnie

Post autor: salladyn »

Czyli faustus odszedÂł :?:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak. Pablo go piêknie potraktowa³, zarzucaj¹c mu pustoœÌ jego postów. Ale jak twierdzi DF1 nie tylko o niego chodzi. Wielka szkoda... :cry:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ech.. Âźle siĂŞ rozpoczĂŞÂły wakacje - df1 odszedÂł, potem ArO.. oby nikt wiĂŞcej

moÂże Fusiak jakoÂś ich nam zastÂąpi :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Mam nadziejê, ¿e Doktor kiedyœ wróci. By³o by œwietnie, bo jego obecnoœÌ zapewnia³a wielu osobom trzeŸwe spojrzenie na TVN, a nie bezgraniczne, œlepe uwielbienie.
:: Kamil pisze:(...) moÂże Fusiak jakoÂś ich nam zastÂąpi :)
Kiepski Âżart. :devil2:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Maciek pisze:Mam nadziejê, ¿e Doktor kiedyœ wróci. By³o by œwietnie, bo jego obecnoœÌ zapewnia³a wielu osobom trzeŸwe spojrzenie na TVN, a nie bezgraniczne, œlepe uwielbienie.
dziwne Âże wg Ciebie zapewnianie trzeÂźwego spojrzenia na TVN przejawia siĂŞ krytykowaniem TVN a wychwalaniem TVP :roll:
Maciek pisze:Kiepski Âżart. :devil2:
bo to nie byÂł Âżart :evil2:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Po czêœci w³aœnie tak mo¿e siê przejawiaÌ, mój drogi. Bo tu chodzi o to, ¿ebyœmy nie byli bezkrytyczni w stosunku do TVN, która - nie oszukujmy siê - tak¿e pope³nia b³êdy. Trzeba umieÌ je dostrzec... :niepewny:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

OOO a ja nie wiedzia³am ¿e Faustus sobie poszed³ myœla³am ze to tylko kolejna k³ótnia no ale mo¿e wróci :) mam nadzieje ze ArO te¿ :D
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Doktor byÂł bardzo barnÂą postaciÂą i bĂŞdzie jego szkoda, no ale moÂże jednak kiedyÂś wruci do nas.
Wróciłem!!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Znowu te k³ótnie :)

Post autor: salladyn »

PÂłakaĂŚ po nim nie bĂŞdĂŞ.MoÂżecie siĂŞ ze mnÂą zgodziĂŚ lub nie ale teraz na forum zrobiÂło siĂŞ o wiele spokojniej.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Znowu te k³ótnie :)

Post autor: :: Kamil »

salladyn pisze:MoÂżecie siĂŞ ze mnÂą zgodziĂŚ lub nie ale teraz na forum zrobiÂło siĂŞ o wiele spokojniej.
zrobiÂło siĂŞ spokojniej bo sÂą wakacje ;)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Znowu te k³ótnie :)

Post autor: salladyn »

MoÂżliwe ale Faustus naprawdĂŞ wprowdzaÂł grobowÂą atmosferĂŞ.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

MoÂżliwe ale teraz nie ma na forum dyskusji o TVP, a czasem byÂły fajne. MoÂżna byÂło skrytykowaĂŚ TVP, a teraz jak to siĂŞ zrobi to nie ma kto odpowiedzieĂŚ na krytykĂŞ. :? Zobaczcie jak zmarÂł wÂątek o WiadomoÂściach.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

w Kamuii caÂła nadzieja :evil2: -->
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hehe dziĂŞki Arrow za pokÂładane we mnie nadzieje :D
ale nadzieja na co ???
-na rozrusznie wÂątku o TVP
-na k³ótnie
-na wprowadzenie grobowej atmosfery
-na krytykowanie :evil2:

jestem do usÂług :D no oprĂłcz 1 bo musze dbac o swoje forum :D:D

nie zgadzam sie z ocenÂą Faustusa... bardzo dobrze sie z nim rozmiawiaÂło pomimo ze zawsze broni TVP zawsze przedstawiaÂł rzeczowe argumenty i nie moÂżna mu zarzuciĂŚ braku wiedzy z tego zakresu
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości