Wakacje czas zacząć

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Wakacje czas zacz¹Ì

Post autor: Łukasz »

Dwie wiadomoÂści. Dobra: bĂŞdzie mnie mniej albo nawet w ogĂłle mnie nie bĂŞdzie. ZÂła: ale tylko przez kilka tygodni.

Na 5 najbliÂższych wakacyjnych tygodni moderowanie we wszystkich dziaÂłach przejmie Maciek z Marcinem. Ten pierwszy chyba jest stosunkowo rzadko w necie, ten drugi szybko zasypia, wiĂŞc niech bĂŞdÂą obydwaj jednoczeÂśnie. PoczÂątkiem sierpnia ukÂład moderatorĂłw wrĂłci do tego z wczoraj.

Teraz odrobina prywty - jak to mĂłwi Anita Werner. Wszystkie sprawy, proÂśby, uwagi do mnie proszĂŞ kierowaĂŚ na e-mail:
lukasz.ropczynski@poczta.fm . We wtorek wylatujĂŞ tam gdzie co roku i na forum za bardzo nie bĂŞdĂŞ miaÂł czasu. WiĂŞc jak bĂŞdÂą jakieÂś problemy, to proszĂŞ o e-mail.

Co do newsĂłw przez te kilka tygodni to szymcio z Marcinem sobie Âświetnie poradzÂą. Przypominam jeszcze raz, Âże od sierpnia wszystko wraca do normy.

To taka wakacyjna ramĂłwka... ekhm... :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Fusiak pisze:E tam, wakacje czas zacz¹Ì. Przecie¿ wakacje s¹ ju¿ od prawie pó³tora miesi¹ca :!: :wink:
nie dla kaÂżdego Fusiaku, nie dla kaÂżdego :D

no fajnie.. kaÂżdy przecieÂż musi jakoÂś wykorzystaĂŚ ten bÂłogosÂławiony czas :D

a tak na marginesie to rozÂśmieszyÂło mnie to:
Na 5 najbliÂższych wakacyjnych tygodni moderowanie we wszystkich dziaÂłach przejmie Maciek z Marcinem. Ten pierwszy chyba jest stosunkowo rzadko w necie, ten drugi szybko zasypia, wiĂŞc niech bĂŞdÂą obydwaj jednoczeÂśnie.
:lol: :lol: :lol:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ÂŁukasz pisze:ten drugi szybko zasypia, wiĂŞc niech bĂŞdÂą obydwaj jednoczeÂśnie
Zazwyczaj po 19, ew. 20 z neta prze³¹czam siê na telewizjê. :D :] Fakt, jednak, ¿e te¿ mnie tym bardzo ubawi³eœ. :D ChoÌ muszê te¿ przyznaÌ, ¿e lubie du¿o spaÌ i czêsto chodzê spaÌ przed 23. :) Szczególnie, gdy nic ciekawego w telewizji nie ma ani nie jestem na ¿adnej imprezie. :lol: Mo¿e nie tyle wakacje czas zacz¹Ì, co wakacyjn¹ ramówkê czas zacz¹Ì. :D
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Fusiak pisze:E tam, wakacje czas zacz¹Ì. Przecie¿ wakacje s¹ ju¿ od prawie pó³tora miesi¹ca :!: :wink:
WeÂź sie nie odzywaj w ogĂłle :!: Ja mam jeszcze kilka dni nauki :!: Dostaniesz sie na studia to zobaczysz jak to jest zastanawiaĂŚ sie czy w ogĂłle bĂŞdziesz miaÂł wakacje :evil: A tak w ogĂłle to na co zdajesz?



£ukaszu, obiecujemy byc grzeczni pod Twoj¹ nieobecnoœÌ <jak zwykle> i nie sprawiaÌ moderatorom k³opotów :evil2: -->
Ostatnio zmieniony sobota 25 cze 2005, 10:35 przez arrow, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

arrow pisze:£ukaszu, obiecujemy byc grzeczni pod Twoj¹ nieobecnoœÌ <jak zwykle> i nie sprawiaÌ moderatorom k³opotów <evil2> -->
A Âświstak siedzi, bo go nogi bolÂą. :D :D :D

:gwizd: :gwizd: :gwizd:
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

ÂŁukaszu, miÂłych wakacji! I Wam - wszystkim forumowiczom - rĂłwnieÂż :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Fusiak pisze: Nie wiem, bo jak to mĂłwiĂŞ, dla ludzi z moimi kwalifikacjami jakoÂś nie ma za bardzo odpowiednich kierunkĂłw na studiach :(
a jakie masz kwalifikacje? cos przeciez musisz wybraĂŚ -->
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

A gdzie ÂŁukasz pojechaÂł na wakacje? :roll:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Tak miÂłego urlopowania ÂżyczĂŞ :D tym ktĂłrzy wiedza co to wakacje ;( czyli nie studentom :twisted:
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

B@r pisze:A gdzie ÂŁukasz pojechaÂł na wakacje? :roll:
Do W³och. Moja mama tam mieszka i jestem zmuszony odwiedzaÌ j¹ przynajmniej co pó³ roku. :>
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

pasami ciê tam £ukaszu ci¹gn¹ na si³ê ??? :D
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Gro¿¹ sankcjami finansowymi. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

To masz okazjĂŞ zrobiĂŚ wywiad z Jackiem PaÂłasiĂąskim skoro do WÂłoch jedziesz :) .
O TYM, KIM JESTEŚ, NIE DECYDUJE TO, KIM CHCESZ BYÆ, TYLKO TO, CO ROBISZ ...
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

A moze przy okazji spotka sie teÂż z Benedyktem XVI i namĂłwi go do wypowiedzenia: "pozdrawiam uszytkofnikuf forum tefaÂłen tivi" albo: "aremefefem musika nailepszja pot suoĂącem" :evil2: -->
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Uhahaha! PopÂłakaÂłem siĂŞ przez Ciebie. :D :D :D :D

ÂŁukasz -a jakbyÂś rozmawiaÂł z papieÂżem, to poproÂś go, Âżeby mnie pozdrowiÂł osobno.

"Posdrafiam Marcina s Polski! S serca Ci bÂłogosÂławiem". :lol: :lol: :lol:

:D :D :D :D :D :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości