Odchodzę

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

trza by to byÂło do "nie do wiary zgÂłosiĂŚ" :D
A swoja droga faktycznie dziwne
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

OdchodzĂŞ

Post autor: salladyn »

ZauwaÂżyÂłem Âże odejÂście podnosi rangĂŞ osoby ktĂłra odchodzi.NiektĂłrzy jak widaĂŚ wyznajÂą HollywodzkÂą zasadĂŞ:nie waÂżne czy mĂłwiÂą o tobie dobrze czy nie waÂżne Âżeby mĂłwili.MoÂże ja teÂż odejdĂŞ.Nikt po mnie pÂłakaÂł nie bĂŞdzie a przynajmniej ktoÂś zauwaÂży moÂże mojÂą osobĂŞ. :lol:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

hmm o kim jak o kim ale ArO byÂł bardzo znanÂą osobÂą na forum a wiĂŞc o ni mzawsze siĂŞ mĂłwi .. mĂłwiÂło :)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Tak samo jak Faustus i Przemek ;)
Android <3
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pablo_xl pisze:hmm o kim jak o kim ale ArO byÂł bardzo znanÂą osobÂą na forum a wiĂŞc o ni mzawsze siĂŞ mĂłwi .. mĂłwiÂło :)
mówi³o siê o nim bo dawa³ skany do ciekawostek telemetrycznych?? bo sory ale nie wiem dlaczego w takim wypadku mówi³o siê tylko o ArO(?) i dlaczego by³ tak¹ znan¹ osob¹ bo chyba DF1 równie mocno na takie okreœlenia z³u¿y³ a mo¿e nawet bardziej ni¿ ArO bo skanami (w tym wypadku domyœlam siê ¿e tylko tym siê sugerujesz) nie dorówna faustusowi i jego wypowiedziom albo jak kto woli - skany nie czyni¹ s³awy tak samo jak jaskó³ka wiosny :]
wiêc nie masz co sugerowaÌ ¿e ArO by³ znan¹ osob¹ na forum i siê o nim mówi³o nie wymieniaj¹c pod tym samym tytu³em faustusa tylko przez to ¿e zacz¹³eœ do niego "podskakiwaÌ" co i tak ci siê nie uda³o :]

i odrazu mĂłwiĂŞ Âże nie mam na celu poniÂżania ArO(?) tylko wytÂłumaczenie pablowi tego i owego :]
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

odchodzĂŞ

Post autor: salladyn »

jak niÂżej
Ostatnio zmieniony piątek 08 lip 2005, 21:08 przez salladyn, łącznie zmieniany 2 razy.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nikt tutaj nic nie olewa. Faustus zostaÂł przeze mnie upomniany, a punktu o obowiÂązkowych przeprosinach nie ma w regulaminie. Pozdrawiam.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

odchodzĂŞ

Post autor: salladyn »

Albo nie.Nie odchodzê.Czemu przez jakiegoœ ekhm... ekhm... ekhm... ekhm... ekhm... ekhm... jakim jest faustus mam st¹d odejœÌ. mam ¿egnaÌ tylu fajnych ludzi :?: Jak powiedzia³ kiedyœ pewien s³ynny genera³ A g*wno.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

I dobvrze Salladyn, najg³upsza rzecz, jak¹ móg³byœ zrobiÌ teraz to odejœÌ z powodu nieporozumienia z Dtorem, poprostu niereaguj na jego zaczepki.

Od moderatora: Proponujê zakup s³ownika ortograficznego! Robisz kolosalne i niedopuszczalne b³êdy. Pozdrawiam.
Wróciłem!!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

odchodzĂŞ

Post autor: salladyn »

Dziêki Kowal za s³owa wsparcia.Teraz je¿eli doktor bedzie siê do mnie zwraca³ bêdê pisa³ JAK JU¯ WCZE¦NIEJ NAPISA£EM KONSEKWÊTNIE IGNORUJÊ POSTY FAUSTUSA
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Re: odchodzĂŞ

Post autor: Kowal »

salladyn pisze:Dziêki Kowal za s³owa wsparcia.Teraz je¿eli doktor bedzie siê do mnie zwraca³ bêdê pisa³ JAK JU¯ WCZE¦NIEJ NAPISA£EM KONSEKWÊTNIE IGNORUJÊ POSTY FAUSTUSA
Nie ma za co, no i tak zrub chociaÂż moÂże Doktro pokaÂże, Âże jest konsekwenty i naprawe odejdzie z forum.
Wróciłem!!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Kowal pisze:I dobvrze Salladyn, najg³upsza rzecz, jak¹ móg³byœ zrobiÌ teraz to odejœÌ z powodu nieporozumienia z Dtorem, poprostu niereaguj na jego zaczepki.

Od moderatora: Proponujê zakup s³ownika ortograficznego! Robisz kolosalne i niedopuszczalne b³êdy. Pozdrawiam.
no wÂłaÂśnie.. wiem Âże to bĂŞdzie nie na temat ale napiszĂŞ..
proszê a nawet b³agam Ciê - weŸ s³ownik ortograficzny w rêkê albo http://www.pwn.pl bo i ja odejdê (to na temat) i poczytam sobie jak¹œ ciekaw¹ ksi¹¿kê - chocia¿ tam nie bêdzie b³êdziorów :lol: a czytaj¹c Twoje wypowiedzi pog³êbiam "swoj¹ ortografiê" tylko niestety w odwrotn¹ stronê.. :/ i jeœli tak dalej bêdzie to wszyscy bêdziemy tak pisaÌ

Do moderatora: ZrĂłb z tym postem co chcesz
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Dobrze, nastĂŞpnym razem wezmĂŞ sÂłownik.

Od moderatoa: JakoÂś nie widaĂŚ.
Wróciłem!!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Ja teÂż odchodzĂŞ :!:

Ale za 23 dni wrĂłcĂŞ wiec sie tak nie cieszcie ::evil2:

Pozdrawiam wszystkich wakacyjnie -->
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kamuii pisze:A to siĂŞ ÂŁukasz zdziwi jak wrĂłci z wÂłoch....
Nie zdziwi. Bo raz w tygodniu jest w takiej ladnej, klimatyzowanej kawiarence netowej. :D Poza tym jestem w stalym kontakcie z szymem i o wszystkim wiem natychmiast. :P

Odchodzenie Faustusa nikogo juz nie dziwi, nikogo nie wzrusza i chyba malo kto zwraca na to uwage. I dobrze. Hmm... a Aro... Aro wie, ze go lubilem. Nie za skany. Chyba pamieta, ze byl jedynym uzytkownikiem forum, ktoremu szantaz administratora sie udal? :D Dzieki niemu albo przez niego mamy takie rangi... Seniorzy tego forum pamietaja.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości