Odchodzę

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

OdchodzĂŞ

Post autor: ArO »

DziĂŞki wszystkim za spĂŞdzony tu razem ponad rok. ByÂły momenty kiedy uwaÂżaÂłem to forum za bardo fajne, ale pojawiaÂł sie okres kiedy wydawaÂło mi siĂŞ beznadziejne. Wszystko przez ludzi oczywiÂście. Wielu ludzi zaskoczyÂło mnie niestety negatywnie, ale spokojnie, znaleÂźli siĂŞ takÂże Ci fajni. ;) Nie bĂŞdĂŞ Âźle wspominaÂł tego forum... Od teraz moÂżecie zachwycaĂŚ siĂŞ TVN i nikt Wam nie bĂŞdzie w tym zachwycie przeszkadzaÂł.

Do zobaczenia moze kiedyÂś...
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Cooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ?? Ciekawostki telemetryczne majÂą umrzeĂŚ ;( !! ??
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

Czemu odchodzisz? :cry:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: OdchodzĂŞ

Post autor: Marcin »

ArO pisze:DziĂŞki wszystkim za spĂŞdzony tu razem ponad rok. ByÂły momenty kiedy uwaÂżaÂłem to forum za bardo fajne, ale pojawiaÂł sie okres kiedy wydawaÂło mi siĂŞ beznadziejne. Wszystko przez ludzi oczywiÂście. Wielu ludzi zaskoczyÂło mnie niestety negatywnie, ale spokojnie, znaleÂźli siĂŞ takÂże Ci fajni. ;) Nie bĂŞdĂŞ Âźle wspominaÂł tego forum... Od teraz moÂżecie zachwycaĂŚ siĂŞ TVN i nikt Wam nie bĂŞdzie w tym zachwycie przeszkadzaÂł.

Do zobaczenia moze kiedyÂś...
Aha, odchodzisz tylko dlatego, Âże ktoÂś zachwycaÂł siĂŞ TVN? Fajnie. Czy do koĂąca przemyÂślaÂłeÂś tÂą decyzjĂŞ? Obawiam siĂŞ, Âże nie bardzo.

Dodam, ¿e nigdy za Tob¹ nie przepada³em, g³ównie za to, ¿e obra¿a³eœ mnie niejednokrotnie. To Ty w³aœnie wali³eœ bzdetne has³a, ¿eybœmy pisali "TVN mój Bóg", ale co ciekawe zosta³eœ vice-misterem forum. Wiele osób ceni³o Ciê pewnie za ciekawostki telemetryczne, wiêc w gruncie rzeczy szkoda bêdzie jak odejdziesz i bêdzie to dla forum strata.
Ostatnio zmieniony piątek 27 sty 2006, 20:44 przez Marcin, łącznie zmieniany 2 razy.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

:( bardzo szkoda :( jesteÂś (byÂłeÂś) barwnÂą, jedynÂą w swoim rodzaju postaciÂą na tym forum.. szkoda Âże odchodzisz..

co do ciekawostek telemetrycznych to mo¿liwe ¿e ja siê nimi zajmê ale nieco póŸniej..
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

ÂŻal kiedy z forum odchodzÂą userzy, ktĂłrzy coÂś ciekawego wnosili do dyskusji. No ale mĂłwi siĂŞ trudno.

OsobiÂście mam nadziejĂŞ, Âże zmienisz decyzjĂŞ (podobnie jak WÂłodzimierz Cimoszewicz ;P - ale on w nieco innego sprawie) i za jakiÂś czas wrĂłcisz :)

Pozdrawiam.
:)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Szkoda :(:( ;(
Mnie tam nie Âżal ciekawostek telemetrycznych bo i tak tam nie zaglÂądam za czesto tylko fajnego usera :(

Ale inaczej siĂŞ zgadamy ArO co nie ??? :D
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ty juÂż zdaje siĂŞ drugi raz odchodzisz. :evil2: Warto dodaĂŚ, Âże DF1 rĂłwnieÂż po raz drugi opuszcza to forum. :D Mam nadziejĂŞ, Âże rĂłwnieÂż tym razem zechcecie szybko wrĂłciĂŚ, :> :D
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Do wszystkich Narqa!!
ByÂło tu supper!!


PS> I tak nikt po mnie nie bĂŞdzie pÂłakaÂł, bo wiem Âże nie byÂłem tu zbyt lubinay....
Ostatnio zmieniony czwartek 30 cze 2005, 16:06 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Marcin pisze:Ty juÂż zdaje siĂŞ drugi raz odchodzisz. :evil2: Warto dodaĂŚ, Âże DF1 rĂłwnieÂż po raz drugi opuszcza to forum. :D Mam nadziejĂŞ, Âże rĂłwnieÂż tym razem zechcecie szybko wrĂłciĂŚ, :> :D
do 3 razy sztuka :evil2:

--edit--

o! Przemek odchodzi :lol: :lol:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

HEhe ArO 2 raz odchodzi ? Nie no z tego co pamiĂŞtam to tylko siĂŞ buntowaliÂśmy razem ale nie odszedÂł ;)

OOOO i PRZEMEK odchodzi... huh z jednej strony szkoda dobrego usera ;) a z drugiem mnie to tam pasi Kwiatek z Faustuchem sie bardziej przy³o¿¹ do pisania gdzie indziej :D

A to siĂŞ ÂŁukasz zdziwi jak wrĂłci z wÂłoch....
SwojÂą drogÂą ciekawe Âże odeszÂły 2 osoby ktĂłre miaÂły wysokie miejsca w wyborach na miss i mistera forum :D :sly:
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

MĂłwiÂłem do przemka. :| Nie wiem jak to siĂŞ staÂło, Âże teraz jego post wyÂświetlany jest po moim, a nie przed moim. :|
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

aaaa no to przepraszam , wszystko siĂŞ zgadza :)
Android <3
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Obrazek

jednak zaglÂąda :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

kamuii pisze:aaaa no to przepraszam , wszystko siĂŞ zgadza :)
Ale to jest bardzo zastanawiaj¹ce! Dlaczego jego post jest po moim? :| Jak to siêsta³o, ¿e odpowiedzia³em na post, któego w rzeczywistoœci jeszcze nie by³o, a pojawi³ siê dopiero póŸniej? :> Si³y nadprzyrodzone? UFO? :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości