Znikające posty :/

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

ZnikajÂące posty :/

Post autor: :: Kamil »

Ostatnimi czasy zauwaÂżyÂłem Âże pomniejsza siĂŞ mĂłj licznik postĂłw. Rozumiem, czasem napisaÂłem coÂś zbĂŞdnego i nic nie wprowadzajÂącego do tematu/dyskusji. W mojej pamiĂŞci utkwiÂło gdy ÂŁukasz usuwajÂąc mojego posta poinformowaÂł mnie o tym przez PW jak samo powiedziaÂł - Âżeby potem nie byÂło niedomĂłwieĂą i problemĂłw.. i tu moje pytanie.. dlaczego tak samo nie postĂŞpuje obecna wÂładza forum?? PrzecieÂż to *amskie gdy ktoÂś usuwa czyjeÂś wypowiedzi bez Âżadnej informacji.. od tak.. a potem poszkodowana osoba musi szukaĂŚ albo domyÂślaĂŚ siĂŞ co dokÂładnie zostaÂło usuniĂŞte (ktĂłra wypowiedÂź)..
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

DokÂładanie taka sama sytuacja byÂła u mnie :| tyle Âże "ten" czyn wykonaÂł Marcin to byÂło w "sprzecze" z Toba ::Kamilu :twisted:
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pablo_xl pisze:(...) tyle Âże "ten" czyn wykonaÂł Marcin to byÂło w "sprzecze" z Toba ::Kamilu :twisted:
nie zabardzo wiem o czym mĂłwisz :|
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Kamil - Tobie na pewno nie usuwaÂłem Âżadnego postu za zÂłamanie regulaminu.
Ale pamiêtam, ¿e by³o kilka nastêpu¹cych sytuacji. Np. ktoœ pyta³ o piosenkê, ktoœ odpowiedzia³, ¿e nie zna tytu³u co by³o zupe³nie zbêdne. No i ten post musia³em usun¹Ì. Ale ktoœ zd¹rza³ ju¿ upomnieÌ (i nie wiem czy to nie by³eœ Ty Kamilu) i ten post te¿ musia³em skasowaÌ, bo nie wiadomo by³o o co chodzi. By³a jeeszcze jedna albo dwie takie sytuacje, ¿e by³ post, który nadawa³ siê tylko i wy³¹cznie do usuniêcia, ale ktoœ zd¹rzy³ t¹ osobê upomnieÌ. No to chyba oczywiste, ¿e upomnienie te¿ muszê skasowaÌ, bo nie wiadomo o co chodzi. Skasowa³êm jeszcze jeden Twój post - przez pomy³kê capsy Marciniaka wklei³eœ do tematu o Rymanowskim, ale to ju¿ wyjaœniliœmy. Pomy³kowy post skasowa³em, a Ty napisa³eœ to samo tam gdzie trzeba.

Pablo - jeœli chodzi o Ciebie, to Twoje posty kasowane by³y a kilkakrotne ³amanie regulaminu na raz (jak ktoœ jeden drobny punkt z³amie, czy coœ w tym stylu to przecie¿ oczywiste, ¿e nie kasujê! Czasami nawet nie upominam!). Otó¿ Twoje posty bardzo czêsto s¹ nie na temat, kompletnie nic nie wnosz¹ do dyskusji i ³ami¹ inne punkty regulaminu. Jeœli widzê jakiœ kosmiczny post to przecie¿ go kasujê.

Skasowa³em te¿ wiêkszoœÌ postów jusi! Pisa³a o Wyprawei Robinson tam gdzie popadnie, rozwijaj¹c bezsensown¹ dyskusjê KOMPLETNIE nie na temat. ByÌ mo¿e w niej znalaz³y siê te¿ Waszep osty, które musia³em skasowaÌ. Jej posty zdarza³y siê, ¿e by³y dwa pod rz¹d i za ka¿dym razem by³y nie tam gdzie trzeba, zarazem nic, zupe³nie nic nie wnosi³y do dyskusji.

Zazwyczaj wysyÂłam na PW info o usuniĂŞciu posta, ale ostatnio byÂłem zmuszony skasowaĂŚ tak duÂżo postĂłw, ze nie byÂłbym w stanie. (Nawet szymciowi mĂłwiÂłem na GG o tym, jak wiele postĂłw musiaÂłem skasowaĂŚ). Postaram siĂŞ w miarĂŞ moÂżliwoÂści kaÂżdemu na PW uzasadniaĂŚ skasowanie posta. I pamiĂŞtajcie o jeszcze jednym - robiĂŞ to tylko z dobrej woli. Zgodnie z regulaminem administrator lub moderator ma prawo skasowaĂŚ posta bez podania Âżadnej przyczyny.

Aha, przypomniaÂło mi siĂŞ jeszcze jedno. Ze wzglĂŞdu na proÂśby uÂżytkownikĂłw masa postĂłw zostaÂła skasowana z tematu o TVN24 na Âżywo w Internecie.

Pozdrawiam.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: ZnikajÂące posty :/

Post autor: Łukasz »

:: Kamil pisze:ÂŁukasz usuwajÂąc mojego posta poinformowaÂł mnie o tym przez PW jak samo powiedziaÂł - Âżeby potem nie byÂło niedomĂłwieĂą i problemĂłw.. i tu moje pytanie.. dlaczego tak samo nie postĂŞpuje obecna wÂładza forum??
Wladza na forum jest niezmienna. :D To tylko taki wakacyjny uklad. :P

Odnosnie tego informowania o kasowaniu, to mi tez sie nie zawsze chcialo pisac. Jesli chodzi o pablo to nigdy nie wysylalem zadnego PW, bo tutaj jakiekolwiek wiadomosci nie mialyby sensu. Co do pozostalych, to gdy moderatorzy czasem musza skasowac kilkanascie postow, pozniej sie juz nie chce jeszcze kazdemu wysylac PW dlaczego, jesli powod wydaje sie oczywisty.

Przepraszam za brak polskich literek. Tutaj takich nie mam.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Przez ubieg³y tydzieù na forum by³ kompleny nieurodzaj - jak ju¿ pisa³êm by³em znuszony skasowaÌ kilkanaœcie bezsensownych postów, a szczególnie we znaki dali mi siê pablo i jakaœ nowa userka jusi. Ale ju¿ chyba wszystko wraca do normy. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości