.

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Fusiak regularnie kasuje treœÌ swojego, powy¿szego posta, wiêc dajê go w cytacie, ¿eby nie by³o w¹tpliwoœci:
Fusiak pisze:
Marcin pisze:Braku zêba rzeczywiœcie nie ma, ale ma bardzo du¿¹ przerwê. Ale mniejsza o to. Okreœlenia typu "na dziwkê" na tym forum s¹ niedopuszczalne! I Tobie to Fusiak myœla³e, ¿e mówiÌ nie trzeba.
A co w tym niby jest nie w porzÂądku?
Bo ja myÂślĂŞ, Âże bardziej niestosowne, odraÂżajÂące i niedopuszczalne jest pisanie, Âże ktoÂś ma braki w uzebieniu, co dodatkowo jest oczywistÂą bzdurÂą.
I gdybyÂś miaÂł trochĂŞ rozumu dziecko, to to byÂś doskonale wiedziaÂł, Âże taki odstĂŞp miedzy gĂłrnymi zĂŞbami jest powszechnie uwaÂżany za atrybut kobiecego piĂŞkna.
Jestem oburzony :ranting:

I naprawdĂŞ ciĂŞ bawi, Marcinku, ta zabawa?
Co w tym niby nie w porzÂądku? Samo okreÂślenie jak dla mnie jest oburzajÂące. Owszem, wytknĂŞÂłem jej zabawnie wyglÂądajÂącÂą przerwĂŞ w zĂŞbach, ale pozostaje pytanie - co jest bardziej Âżenujace. OmĂłwienie czyjejÂś przerwy w uzĂŞbieniu, czy nazwanie czyjejÂś fryzury "na dziwkĂŞ"?

I nie odzywaj siê do mnie dziecko, bo nie s¹dzê, by by³¹ to stosowna do moderatora odzywka.

Fusiak - wytkn¹³bym Ci coœ jeszcze - wydarzenie, po którym niemal ca³e od ca³ego forum dosta³eœ opieprz tysi¹clecia. Nie bêdê tego mówi³, bo jak sam wiesz nikt nie wie o co chodzi. Ale gdyby sieludzie dowiedzieli, to natychmiast na forum straci³byœ szacunek i jakiekolwiek uznanie. Ale tego robi³ nie bêdê. Pewnie dlatego, ¿e Ciê szanujê i chcê, by Ci tu by³o dobrze.

KasowaÂłem Twoje posty, takie jak powyÂższe w temacie o Annie JĂŞdrzejowskiej, bo powodowaÂły one dyskusje nie na temat. Ale teraz go wydzieliÂłem, a i wydzielonego tematu zamykaÂł nie bĂŞdĂŞ.


Czas chyba Fusiaku spowaÂżnieĂŚ.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wybacz, ale na w³¹snym blogu bêdê robi³ co mi siê ¿ywnie podoba - po to on jest, a Ty go wcale nie musisz czytaÌ. Bez powodu nie skasowa³em ANI JEDNEGO (s³ownie ani jednego) posta. Ani razu nie zmienia³em tak¿e jego treœci (nawet przecinków!).

Nie pisaÂłem nic o Âżadnym Arturze! Opanuij siĂŞ czÂłowieku i zaprzestaĂą terroryzowania wÂątku o Annie JĂŞdrzejowskiej swoimi przemyÂśleniami na mĂłj temat - moÂżesz to robiĂŚ tutaj.

Wiec to ty mi chÂłopcze nie zarzucaj Âżadnych bezpodstawnych bzdur!
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Ja powiem jedno :arrow: katastrofÂą forum byÂło wyrzeczenie siĂŞ przez Szymcia moderatrstwa, a wzamian za niego daĂŚ Marcina :?
KOTERIA, NEPTOZYM I ZNAJOMOÂŚCI NIE TYLKO W TELWIZJI RZÂĄDZÂĄ...
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

oj chÂłopaki, po co to wszystko? czy fryzura i uzĂŞbienie Anny JĂŞdrzejowskiej warte sÂą wzajemnych obelg i oskarÂżeĂą?
Âładnie tu sobie zaraz obaj majÂą powiedzieĂŚ przepraszam i koniec tematu :!: :) -->
Ostatnio zmieniony wtorek 23 sie 2005, 18:18 przez arrow, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja powiem drugie :arrow: Szmcia nikt nie wyrzucaÂł - sam odszedÂł. TeÂż ÂżaÂłujĂŞ, bo byÂł Âświatnym moderatorem?

Jestem beznadziejny? Dlaczego - dlatego, ¿e wykonujê swoje obowi¹zki - wydzielam posty, niektóre kasujê i upominam sfrrustrowanego Fusiaka, czy dlatego, ¿e mnie raz ponios³o i w w¹tku o Annie Jêdrzejowskiej napisa³em, ¿e po œrodku nie ma jednego zêba u góry, co jak siê póŸniej okaza³o by³o jedynie przerw¹?

Mam odejœÌ?
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

arrow pisze: (...) Âładnie tu sobie zaraz obaj majÂą powiedzieĂŚ przepraszam i koniec tematu :!: :) -->
Ty chyba Âżartujesz.. kogo niby miaÂłby Fusiak przepraszaĂŚ.. i za co?? (;))

d.u.
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

RĂłb co chcesz, ale u wiĂŞkszoÂści userĂłw nie masz dobrej opini... Ja nic nie chce mĂłwiĂŚ ale masz za maÂło autorytetu i ci strasi userzy traktujÂą ciĂŞ jak smarka i gĂłwniarza (bez obrazy)... Vide wypoiwedzi Aro po twoeim przyjsciu na stanowisko moderatora i to co napisaÂł o tobie na moim forum <polecam>.

MoÂże niech userzy sami wybiorÂą sobie moderatora na tydzieĂą. JeÂśli okarze siĂŞ byĂŚ dobry i bĂŞdziemy go chwalc po tygopdniu w ankiecie to zostanie, a jak nie to Marcin zostanie... (to tylko porpozycja). Ale znajÂąc ÂŁukasz to mnie nie posÂłucha i tak....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dodam jeszcze, Âże Fusiak jest takÂże w konflikcie z drugim moderatorem - MaĂŚkiem oraz jednÂą z fanek Kazimiery Szczuki.

Ja mam przepraszaĂŚ Fusiaka? Za to, Âże napisaÂłem, Âże Anna JĂŞdrzejowska nie ma u gĂłry zĂŞba? Za to mogĂŞ przeprosiĂŚ co najwyÂżej caÂłe grono uraÂżonych forumowiczĂłw, a nie samego Fusiaka.

ArO na twoim forum? Ni st¹d ni z ow¹d nazwa³ mnie smarkiem, a moderatorzy i administracja (oprócz Ani) nawet nie zareagowa³¹. Tam jest dopiero porz¹dek.

A odchodziÌ nie zamierzam. To pytanie by³o jedynie prowokacj¹. Bo gdybym odszed³, to potwierdzilbym tym samym, ¿e na stanowisku siê zupe³nie nie sprawdzi³em, czego nie s¹dzê. A to, ¿e mnie u¿ytkownic nie lubi¹, to inna, aczkolwiek przykra dla mnie sprawa. Jeœli zaœ £ukasz zdecyduje, ¿e siê nie sprawdzi³em i mam odejœÌ, to oczywiœcie jak najbardziej odejdê. Nie sadze, by decydowa³o o tym czyjeœ widzimisiê i to kto kogo lubi.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ojeja, macie powiedzieĂŚ sobie "przepraszam" bo:
1. zakoĂączycie w ten sposĂłb tÂą dziwnÂą wymianĂŞ poglÂądĂłw, ktĂłra nie prowadzi do niczego, a moÂże nawet do wielkiego sporu i podzialu na forum, ktĂłry jest do niczego nikomu nie potrzebny
2. to Âładne i miÂłe sÂłowo, ÂświadczÂące o uprzejmoÂści
3, ja Wam tak ka¿ê :!: :!: :!:

z gĂłry dziekujĂŞ -->
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Marcin pisze:Dodam jeszcze, Âże Fusiak jest takÂże w konflikcie z drugim moderatorem - MaĂŚkiem oraz jednÂą z fanek Kazimiery Szczuki. (...)
hah :lol:.. Ty siĂŞ Marcinie nie porĂłwnuj do MaĂŚka bo mu do piĂŞt nie dorastasz.. stanem kontaktĂłw z Fusiakiem i wszzzzystkim innym :evil2:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

SPOKÓJ :mlotek:

ÂŁukasz gdzie jest ÂŁukasz ????? :twisted: :evil:

ja mam takie zdanie... Marcin jest moderatorem i naleÂży go sÂłuchaĂŚ... !!!
moze siĂŞ to nam nie podobaĂŚ albo nie... i tyle.Jak coÂś Âźle zrobi ÂŁukasz poprawi...
Nie podoba mi siê to co napis³a Fusiak ale nie uwa¿am te¿ ¿eby robiÌ z tego powodu jak¹œ chryje nie takie teksty siê tu wypisywa³o o Justynie Pochanke...

Ogólnie i w skrócie nie ma powodu do takiej awantury... podaÌ sobie wirtualnie r¹czki i do pisania postów.Z waszych k³ótni g³upkowatych nic nie wyniknie za to z pisania postów na temat mediów moze tak... :D
Tam jest dopiero porzÂądek.
:twisted: :evil: :mad: spokojnie to byÂł mam nadziejĂŞ jednorazowy wybryk i siĂŞ nie powtĂłrzy !!! :D
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Przemek pisze:RĂłb co chcesz, ale u wiĂŞkszoÂści userĂłw nie masz dobrej opini... Ja nic nie chce mĂłwiĂŚ ale masz za maÂło autorytetu i ci strasi userzy traktujÂą ciĂŞ jak smarka i gĂłwniarza (bez obrazy)... Vide wypoiwedzi Aro po twoeim przyjsciu na stanowisko moderatora i to co napisaÂł o tobie na moim forum
Ty zdaje siĂŞ jesteÂś jeszcze mÂłodszy od Marcina i do tego jesteÂś administratorem (a nie moderatorem) na swoim forum. Takie samo pytanie: UwaÂżasz, Âże jesteÂś autorytetem dla starszych uÂżytkownikĂłw na swoim forum? Chyba nie, wiĂŞc nie wymagaj tego od Marcina. Ja teÂż nie jestem. I wszyscy pozostali teÂż by niebyli autorytetami.
kamuii pisze:ÂŁukasz gdzie jest ÂŁukasz
Jestem kamuii. :D Dzisiaj trzeba myœleÌ o meczu, a nie o k³ótniach. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

PrzeglÂądam forum znajduje coÂś takiego
Fusiak pisze: _________________
...
Ostatnio zmieniony przez Fusiak dnia Czw Sie 25, 2005 3:45 pm, w caÂłoÂści zmieniany 1 raz
Ps : Tak wygÂładajÂą jego wszystkie posty ...

Co siĂŞ dzieje :?: :?: :?:
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

yotomasz pisze:Ps : Tak wygÂładajÂą jego wszystkie posty ...

Co siĂŞ dzieje :?: :?: :?:
przeglÂądaÂłem jego posty i troche takich wypowiedzi jest :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Chyba pokasowa³ treœÌ wszystkich (albo prawie wszystkich) postów :? :? :?
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości