Kłótnia o anime

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

tomekomxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 18 sie 2005, 18:41

Post autor: tomekomxx »

regoat pisze:Tak ta informacja pojawila sie juz w roznych mediach ze ma niby wtstartowac Super RTL no pewnie bedzie takie jak Niemiecki wzor. POwtorki z RTL 7 pare programow mogliby powtorzyc ale cala biblioteke filmow, seriali kupilo razem ze rtl7 tvn
mozesz podac przykÂład media gdzie pojawiÂła sie ta pogÂłoska o super rtl po polsku.
No bo to by byÂł super pomysÂł.
Najlepiej zeby ramĂłwka byÂła podobna do byÂłego rtl7 i zeby byÂło w nim duzo ciekawych kreskĂłwek.
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Najlepiej ANIME :D

************************************************
Nie pamiĂŞtacie czy moÂże Magda M.(oÂłek) odeszÂła sama z RTL7 i dlaczego? czy zwolnili jÂą wraz z problemami finansowymi i zdjeciem 7 minut :?:
tomekomxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 18 sie 2005, 18:41

Post autor: tomekomxx »

a co nie poddoba cos ci sie.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Przemek pisze:Najlepiej ANIME :D
Lepiej nie polemizuj z tym animaniakiem. Szkoda znakĂłw. :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
tomekomxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 18 sie 2005, 18:41

Post autor: tomekomxx »

nie mĂłw tak do mnie.
Ty chyba jeszcze nie widziaÂłeÂś maniaka anime a skoro nie widziaÂłes to nie mozesz mnie tak nazywac.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no ale widaĂŚ Âże jesteÂś maniakiem anime bo wszĂŞdzie gdzie popadnie piszesz o tych gÂłupich kreskĂłwkach :x :mad:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2005, 11:59 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

tomekomxx pisze:nie mĂłw tak do mnie.
Ty chyba jeszcze nie widziaÂłeÂś maniaka anime a skoro nie widziaÂłes to nie mozesz mnie tak nazywac.
a skÂąd mam wiedzieĂŚ czy ty nie jesteÂś takim maniakiem anime, bo na tym forum wszystkie tematy zamieniasz w wÂątek o anime. I nic jeszcze nie napisaÂłeÂś na inne tematy.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
tomekomxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 18 sie 2005, 18:41

Post autor: tomekomxx »

pawell pisze:no ale widaĂŚ Âże jesteÂś maniakiem anime bo wszĂŞdzie gdzie popadnie piszesz o tych gÂłupich kreskĂłwkach :x :mad:
sam jestes gÂłupi
tomekomxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 18 sie 2005, 18:41

Post autor: tomekomxx »

Na anime jest zawsze czas i miejsce.ChociaÂż w tym temacie zostaÂło juz powiedziane wystarczajÂąco duÂżo.
a ten program super rtl to jak sie pojawi to bedzie chyba emitowaĂŚ jakieÂś gĂłwna disneya.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tomekomxx pisze:sam jestes gÂłupi
tomekomxx oczekujê przeprosin. Nie pozwolê aby ktokolwiek wyzywa³ mnie od g³upków i to na forum publicznym! Mam nadzieje ¿e administrator lub którys z moderatorów rozwi¹¿¹ ten problem z góry dziêkuje
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Czyœcie powariowali zupe³nie? tomekomxx - po pierwsze pisanie dwóch postó pod rz¹d w czasie krótszym, ni¿ 48 godzin jest surowo zabronione, a po drugie obra¿anie uczestników forum jest jeszcze bardziej zsurowo zakazane. Nie jestem tu moderatorem, wiêc sprawê zostawiam MaÌkowi i £ukaszowi. Pozdrawiam, ale pamiêtajcie, ¿e takie k³ótnie œwiadcz¹ tylko i wy³¹cznie o Was. A jak œwiadcz¹ to chyba mówiÌ nie trzeba!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Wiedzia³em, ¿e tak siê stanie wiêc odstawi³em k³ótniê z tym wielbicielem anime i to samo radzê reszcie. Po co zmniejszaÌ poziom tego forum :?: :x
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
tomekomxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 18 sie 2005, 18:41

Post autor: tomekomxx »

nikt sie nie musi ze mnÂą kÂłucic.
Jest to temat o rtl7.Wiec raczej sie nie zapomni wkÂładu jaki rtl7 wÂłoÂżyÂło w propagowanie anime w Polsce.Szkoda tylko ze tak marnie skoĂączyÂło.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości