Nowy moderator

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

salladyn pisze: Jak juÂż kiedyÂś napisaÂłem konsekwentnie ignorujĂŞ posty faustusa.
A ignoruj sobie co tylko chcesz.


Zwracam jednak uwagê, ¿e to w³aœnie Twoje posty nie wnosz¹ nic do dyskusji i zazwyczaj s¹ zwyk³ym spamem. Vide :arrow: kilka ostatnich wypowiedzi dotycz¹cych Kubsa. Nie kryjesz oburzenia wywo³anego Jego wypowiedzi¹; piszesz, ¿e liczy siê jakoœ, a nie wiek, ale dok³adnie w tym samym momencie udowadniasz, ¿e z tzw "jakoœÌ" jest Ci tak samo obca, jak wielebnemu Rydzykowi rzetelnoœci. Twój wiek bije z Twoich wypowiedzi a¿ nadto.
Jednoczeœnie przypominam, ¿e wci¹¿ jesteœ tu nowy i nie masz ¿adnego prawa oceniania u¿ytkowników ze starszym sta¿em. Zw³aszcza takiej kalsy jak Kubs.
To forum ju¿ dawno przesta³o byÌ miejscem inspiruj¹cej i rzetelnej dyskusji. G³ównie dziêki takim wypowiedziom jak Twoje.[/quote]

PostanowiÂłem ze od dziÂś nie bĂŞdĂŞ ignorowaÂł Faustusa tylko bĂŞdĂŞ odpieraÂł wszystkie jego kÂłamliwe zarzuty.

1.OdkÂąd ÂŁukasz mnie upomniaÂł Âżebym nie pisaÂł dwĂłch postĂłw naraz,10 razy przeczytaÂłem regulamin i aÂż do tej chwili nie dostaÂłem ani jednego upomnienia Âże piszĂŞ nie na temat,Âże uÂżywam Caps Locka,Âże moje wypowiedzi nie wnoszÂą nic nowego.To byÂła jednak wyjÂątkowa sytuacja.Kubs wyprowadziÂł mnie z rĂłwnowagi.KiedyÂś przed tym jak odgrzebaÂłem ten temat normalnie Kubs rozmawiaÂł z wszystkimi i nie zauwaÂżyÂłem Âżeby miaÂł jakieÂś anse do kogokolwiek Âże jest dziecinny.Wniosek z tego Âże podziaÂłu na wiek wogĂłle widaĂŚ nie byÂło,a jedynie to Âże z dobrej woli uÂżytkownicy go podali,sprawiÂło Âże przypomniaÂł sobie o tym.Bardzo mnie to ubodÂło bo ja staraÂłem siĂŞ wszystkich tu traktowaĂŚ jednakowo i myÂślaÂłem ze inni rĂłwniez wziĂŞli sobie tÂą zasadĂŞ do serca.MyliÂłem siĂŞ.

2.W Âżadnym wypadku nie ÂżyczĂŞ sobie aby ktokolwiek porĂłwnywaÂł mnie w jakikolwiek sposĂłb do Rydzyka.Dla mnie jest to rĂłwnoznaczne z tym Âże ktoÂś mnie porĂłwnuje do Hitlera,Musoliniego i innych ludzi ktĂłrzy zapisali siĂŞ jako czarne karty historii.Twoje porĂłwnanie byÂło po prostu chamskie.

3.A kto powiedziaÂł Âże nie mogĂŞ krytykowaĂŚ starszych staÂżem :lol: :lol: :lol: UmrĂŞ ze Âśmiechu.W Âżadnym z punktĂłw regulaminu nic o tym nie pisze.WÂłaÂśnie Âże mam prawo i bĂŞdĂŞ to robiÂł.KtoÂś moÂże mieĂŚ na swoim koncie 3000 postĂłw a byĂŚ idiotÂą,z resztÂą daleko szukaĂŚ nie muszĂŞ,znam tu pewnego takiego ktĂłrego do tej pory ignorowaÂłem.NiektĂłrym przydaje siĂŞ zimny prysznic.Nikt tu nie bĂŞdzie nietykalny.

4.
doktorfaustus1 pisze:To forum ju¿ dawno przesta³o byÌ miejscem inspiruj¹cej i rzetelnej dyskusji.[/b] G³ównie dziêki takim wypowiedziom jak Twoje.
To twoja opinia ktĂłrÂą podziela raptem kilka osĂłb.
Ostatnio zmieniony piątek 26 sie 2005, 22:44 przez salladyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

WiĂŞc po co siĂŞ powtarzasz? :] Po 1. nie naleÂży pisaĂŚ nie na temat, po drugie nie naleÂży siĂŞ powtarzaĂŚ, po trzecie jeÂśli nie ma siĂŞ do powiezenia nic to nie naleÂży nic pisaĂŚ. jedne z najwaÂżniejszych forumowych zasad. Swoje waÂśnie zaatwiajcie na PW, nie na forum. Bo naprawdĂŞ maÂło nas obchodzi kogo ignorujesz. :twisted: Tutaj rozmawiamy o wyborze arrowa na moderatora - przypominam.

To jak arrow - pomalujesz sobie z okazji elekcji oko? :lol:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Arrow uspokuj siĂŞ przywoÂłuje CiĂŞ do porzÂądku :evil2: 1 dzien moderatorem i juÂż siĂŞ rzÂądzi :D:D
zwoÂłam kolegĂłw z pod bloku i co bedzie ? :D
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Koniec k³ótni na temat wieku I nie przysy³ajcie mi wiêcej PW z pytaniami, czy powinniœcie odejœÌ z forum, bo nie powinniœcie. Forum jest specyficznym miejscem, gdzie nie zawsze chodzi o to aby by³o mi³o. Czêsto chodzi te¿ o to, aby siê nie daÌ sponiewieraÌ, oœmieszyÌ i skompromitowaÌ. Nie mo¿na od razu siê poddawaÌ i mówiÌ, ¿e siê st¹d idzie.

SÂłuchaĂŚ trzeba regulaminu, moderatorĂłw, mÂądrych rad innych forumowiczĂłw, ale w Âżadnym wypadku nie reagowaĂŚ na propozycje odejÂścia z forum. :D

Co do zarabiania. Pisa³em to ju¿ wiele razy. Napiszê jeszcze raz. Serwis tvn.tivi.pl (wtedy jeszcze pod innym adresem) wystartowa³ w 2002 roku. Od momentu powstania do lutego 2005 roku, czyli przez trzy lata, utrzymywa³em go sam. ¯adnych reklam, bannerów, linków. W lutym 2005 zaskoczy³ mnie gigantyczny transfer - 90 GB miesiêcznie. Nie by³em w stanie tak niespodziewanie zap³aciÌ sam kilkaset z³otych na kolejne pó³ roku za serwer, wiêc z³o¿yli siê tak¿e seniorzy tego forum. Od tego czasu, aby zapobiec podobnej sytuacji w przysz³oœci wprowadzi³em bannery i linki. 30 sierpnia muszê znów op³aciÌ serwer i tym razem przeznaczê na to pieni¹dze z reklam. Dziêki czemu sprawy finansowe i rosn¹cy transfer nie s¹ ju¿ w stanie zagroziÌ istnieniu forum i serwisu tvn.tivi.pl
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

£ukasz pisze: Od momentu powstania do lutego 2005 roku, czyli przez trzy lata, utrzymywa³em go sam. ¯adnych reklam, bannerów, linków. W lutym 2005 zaskoczy³ mnie gigantyczny transfer - 90 GB miesiêcznie. Nie by³em w stanie tak niespodziewanie zap³aciÌ sam kilkaset z³otych na kolejne pó³ roku za serwer, wiêc z³o¿yli siê tak¿e seniorzy tego forum.
SkÂładali siĂŞ seniorzy, czyli np. Faustus. :lol: Nie wierzĂŞ. :lol:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Uwierz, swego czasu byliÂśmy wielkÂą rodzinÂą :D Tylko siĂŞ zajeliÂśmy jedzeniem przy wielkim rodzinnym stole i jakoÂś tak rodzina siĂŞ zadÂławiÂła :evil2: -->
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

arrow pisze:Uwierz, swego czasu byliÂśmy wielkÂą rodzinÂą :D Tylko siĂŞ zajeliÂśmy jedzeniem przy wielkim rodzinnym stole i jakoÂś tak rodzina siĂŞ zadÂławiÂła :evil2: -->
Nie wiem czemu przypomniaÂła mi siĂŞ taka scena ze "Shreka2" kiedy wszyscy siedzÂą przy stole,wszyscy siĂŞ kÂłucÂą i na koniec spada na sam Âśrodek pieczone prosiĂŞ. :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A dziœ arrow zadebiutowa³ na nowym stanowisku - w newsroomie. Pawe³ Kowalczyk to on, gdyby ktoœ nie wiedzia³. :) ¯yczymy mu powodzenia, pierwszy news wrêcz fantastyczny. :D Minê³o kilka dni, a ju¿ widaæ, ¿e bardzo godnie zastêpuje Maæka Kautza. :) I chwa³a mu za to. ;)

Jak pierwszy raz zobaczy³em nowe nazwisko to wkurzy³em siê na £ukasza, ¿e nic mi wczeœniej nie powiedzia³. :> Ale jak tylko zobaczy³em w stopce redakcyjnej, ¿e to arrow to od razu siê uspokoi³em. :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:roll: nawet nie wiedzia³em ¿e zosta³ dodany nowy news :D i tak jak Marcin twierdzê ¿e ten news jest fantastyczny :wink: :wink: :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Nie no, news przeciêtny, bez przesady. Sam bym jeszcze go trochê teraz zmieni³. A do Maæka to jeszcze daleko, daleko :wink: -->
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A do Maæka to jeszcze daleko, daleko
E tam. :) Nieprawda. :) TwĂłj news jest doskona³y i niczym nie odstaje od tych w wykonaniu Maæka. :)
Ostatnio zmieniony wtorek 30 sie 2005, 18:14 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

pawell pisze::roll: nawet nie wiedzia³em ¿e zosta³ dodany nowy news :D i tak jak Marcin twierdzê ¿e ten news jest fantastyczny :wink: :wink: :wink:
A wczoraj na przyk³ad newsĂłw by³o cztery i te¿ pewnie ma³o kto zauwazy³ s¹dz¹c po niektĂłrych postach na forum :>
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

arrow pisze:(...) A do MaĂŚka to jeszcze daleko, daleko :wink:
Dziêkujê za serdecznoœÌ, ale news jest naprawdê górnolotny. :wesoly:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ÂŁukasz pisze:A wczoraj na przykÂład newsĂłw byÂło cztery i teÂż pewnie maÂło kto zauwazyÂł sÂądzÂąc po niektĂłrych postach na forum :>
ja akurat zauwa¿y³em bo trudno nie zauwa¿yÌ a¿ 4 newsów i zreszt¹ zaczynam zawsze od przegl¹dania poczty no i by³y 4 wasze i pare z innych stron uzbiera³o sie z ca³ego dnia bo niestety wczoraj mnie nie by³o a dzisiejszego nie zauwazy³em bo kiedy zosta³ dodany news to by³em na forum i nie wraca³em ju¿ do strony g³ównej :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości